0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (2,595 puan) tarafından
Off 2 gündür  uyumuyor sallıyorum habire belim. Ayaklarım koptu.  Yerine koydum mu ağlıyor biyeride agirmiyor yanımıza aldık odasından

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ben boyle durumlarda aglıyorum baya bagıra bagıra duvara bakarak aglıyorum hos ben cocuk dogdugundan berı omrumde aglamadıgım kadar agladım :D aglamak rahatlatıyor yanı sıkma kendını 

tarafından
Gozde senın esınde sey dıyo mu ‘tamam hayatım cok dolmussun ama bak bızım cocugumuz aslında akıllı, bugunler gecıcek eskıden daha zordu vs vs vs vs, bana daha bır sınır gelıyo o oyle dıyınce
tarafından
Benmki diyoli gözdiş yoo bişe yapmıyo bak benm yanımda sakin oturuyo :) ne çocuklar var sen biliyomusun diyo dahada sinirleniyorm :) sanki ben kafamda kuruyorm ağlıyorm delimiyim ben hahah:) geçen pazar derin baya aksiydi bana hak verdi allah snaa sabır versin ne durdan anlıyo ne sustan dedi :) canm ben çok kısıtlayan bi anne değilim ama tehlikeli işler peşinde koltuktan koltuğa atlıyo sandalye koyuyo tezgaha çıkmaya çalışıyo sürekli tepelerde yani aklım çıkıyo sinirimden bögüre bögüre ağlıyom :) heee bide ne bez değiştirir nede üst giydirir çıkartır kendini yerden yere atıyo fenalık basıyo bana günde 500 kere la havle çekiyorm :)
tarafından
Ya babalar bızım kadar cok zaman gecırmedıklerı ıcın daha tahamulkar oluyorlar, bak esım gece vardıyasında sbaah gelıcek oglen 2 ye kadar uyuyacak, ben sabah 8den 2 ye kadar duruyla mucadele etmıs olucam, o cok guzel tepkı verırken ben sınırlenıcem, sonra benım adım sabırsız, sınırlı anne oluyo :D
tarafından
Evet öyle oluyo canm :) bnde eşim uyanmasın die doluyurm doluyorm :) sonra eşim uyanınca canlı bomba gbi patlayarak bögüre bögüre ağlıyorm . Alıştı artk ağlamalarıma kızım gel sen buraya annen biraz sakinleşsin diyo :) ne oluyı ağladığımla kalıyorm adam artk ağlamamı bile umursamıyo önceden derincim sen böyle böyle yaptn annen bu yüzden ağlıyo derdi şimdi annen biraz sakinleşsin oldu hahahah:)
tarafından
Ben sey ıstıyorum beraber duruyu kotuleyelım:D cok yaramaz cok bıtırdı bu cocuk senı desın ıstıyorum benımkı dıyo cok sanslı bır annesın farkında degılsın ınan bılmme kımın cocugu gunde 3 saat uyuyomus ay bananneee bananeee
-Reklam-
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Biraz oyala uyumak isterse uyut bende bakıyorum uyumuyor oynuyorum yoruyorum sonra uyuyor
(2,595 puan) tarafından
Yok canım ya ayağımdan kaldırdım oyna diye uyuuu diyo ama yok
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bi yeri ağrıyor kesin Allah yardım etsin 
(2,595 puan) tarafından
Yok canım gün içinde oynuyor evin içinde koşuyor bı geceleri uyumuyo
Amin inşallah canim
0 oy
tarafından
Canım benim sıkma canını dişi çıkıyordur büyüme atakları oluyor uyku düzeni şaştı diye kendini strese sokma bi kaç gün içinde düzelir eski haline döner .uykusu gelebe kadar al oyun oynayın yogury yedir hemen uyku yapar sev öp kokla uyur elbet 
(2,595 puan) tarafından
Yok canım ne yaptıysam yok yatmak istiyor sallayayim istiyor dışı cikiyorda bu nasıl bı dış gün içinde uyuyor oynuyor ağlamıyor bı gecelerimi o diş ortaya çıkıyor ☺️☺️☺️
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Bu şey değil mi ya ben :( bu saat olmuş sallıyorum yani nasıl söyleyeyim vücudumda ağrımayan tek bir hücre bile yok şu an o derece belim kollarım bacaklarım daha 11 aylık ama kendimi sıkmaktan inme inecek Bi yerime diye korkuyorum ev darma duman uyumuyor ki iş yapayım bu durumaa da ayrıca canım sıkılıyor tüm dağınıklık gözüme batıyor iyice bunalıyorum kandil günü oruç tutmak dışında hala Bi ibadet edemedim bu saate kadar ona ayrı üzülüyorum ay yeter ağlıycam ya 
(2,595 puan) tarafından
İbadetlerimizi yaptık onlarda sorun olmuyor bı kacgundur. Gece uykuları smdi uyudu ama korkuyorum ayaklarımdan kaldırım de yerine koyayım
(4,146 puan) tarafından
Yok canım yok ben hiç bir şey yapamadım inan bana ne bir tesbih ne Bi namaz Bi dakika yerinde durmuyor sürekli koltuklara tırmanıp kendini atma peşinde eskiden örümcekte güvende diyordum şimdi örümcekten eğilip kendini çıkarmaya çalısıyor kafa üstü düşecek diye aklım çıkıyor şaşırdım ne yapayım Allah canına sağlık versin de büyüsün diye dua ediyorum ne zormuş annelik

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 654 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 531 göst.
23 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 891 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 402 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu

377,831 soru

11,309,201 cevap

34,741 kullanıcı

...