0 oy
564 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar adet günümde kan verdim doktor gebelik yok değer 02 dedi ben bi ay öncesinde aynı doktorun yanında kan vermiştim değer o zamanda 0 2 çıkmıştı ama hemen e nabiza düşmüş tü hâlâ adet olmadım bugün 6 gün gecikme oldu

Sağlık ocağını aradım sonuç e nabiza düşmedi diye doktor e nabiıza düşmemiş se gelsin alsın sonucu demiş

Bi yanlışlık olabilir mi

Sağlık ocağına gideyim mi SİZCE 

15 Cevaplar

+13 oy
(119,062 puan) tarafından
sen boylr devam edersen erken menepoz olcan
(10,189 puan) tarafından
Ben valla şanslıydım o konuda bi buçuk sene sonra çocuk oldu ki hala düşünmiyorduk biz kimse lafını etmedi lafını edene eşim de size mi kaldı bunu konuşmak dedi önünü kesti. Yaşım da var diye sürekli kızım bak senin rahmin durur bi süre sonra dedi bi akrabası bi gün eşim durursa durur çocuk için evlenmedik dedi. Ama nazlının olay bambaşka kız. Sanki ayda on kez regl oluyoz gibi kaset testler havada uçuyor beta bakılıyor inanmıyor dr yemin mi etsin. Regl bu ya bi ay tam olur bi ay erken bi ay geç. Her şey etkılıyo sonuçta
(4,070 puan) tarafından
Aynen   Beklemekte zordur da cck istemesindeki amac farkli ya o kotu sey. Daha kotu duruma dusecek     Doktor olsam bikardim bende genemi sen geldin derdim yani
(8,722 puan) tarafından
Ahh nazlı ahh nazlı anlaman için ne yapmamız lazım söyle vallahi herkesi ikna edecem hepimiz yapacağız söz bak
(85 puan) tarafından
Nazlı, eski hesabımı kapatmıştım yine geldim yeni hesapla ilk işim senin postlarına bakmak oldu.acaba evini tamamen ayirdin mi diye vallahi. ilk eşimden 10 yaşında kızım var.4 yıl olacak 2.evliliğim ve çocuğumuz olmuyor.esimde sperm sorunları var.9 ay önce 3 aylık kürtaj olmak zorunda kaldım ama inan ki senin kadar ısrarcı olmuyorum çocuk konusunda.allahin takdiri.kafani rahat tut.bir sal şu eczaneleri, hastaneleri. Yemin ederim 4 yılda senin kadar test yapmamisimdir
(1,771 puan) tarafından
Artık okadar kafasına taktı ki çocuk konusunu âdeti gelmiyor nazlı nin
-Reklam-
+1 oy
(2,814 puan) tarafından
Yavrum bu stres seni mahveder bee
tarafından
Bakın yemin ederim stres yapmıyorum
+1 oy
tarafından
Bu stres seni yer walla
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Tarihine bak canım.
0 oy
tarafından
Sanmıyorum yanlışlık olduğunu ama sen kadın doğuma neden gitmiyorsun Nazlıcım? Bende 2. Yi istiyorum ama doktor kontrolünde tabikide
tarafından
Valla burada kıt birisi varsa o da sensin kaynanadan kurtulacan diye 2. Yi istiyorsun acınacak durumdasın bence otur biraz kendine bak anlıyor musun anlamıyor musun benimle de düzgün konuş
(9,128 puan) tarafından
Kıt kıt kıdaaaağğğkkk :Djdj
tarafından
Puhahahahahahah sesli gülüyorum şuan :D
(9,128 puan) tarafından
Yazarken bende güldüm ahahaha :D
(8,722 puan) tarafından
En sonunda milleti çıldırttı:)
0 oy
(4,070 puan) tarafından
E nabiza. Sonuclar cok gec dusuyor gecen seneki testlerim dusmemis hamileyken hapilan hicbi test yok. Keyflerine bagli bazen giriyolar sonucu bazen gormuyolar. Sen hala hamile kalma derdindemisin kiz once diger sorunlari halletmeye baksana. Neyse ins hamilesindir de duzelir
tarafından
Geçen verdiğim tüm kanlar hemen çıktı
(4,070 puan) tarafından
Kanlar cikio da saglik ocagindaliler e nabiza yuklemeyi gec yapio yada yapmio gidip elden. Cikti alabilirsin sonucu sana verirler. Ugrasipta sisteme yuklemiyolar keyfi yani
(4,070 puan) tarafından
Gerci heryer aynimi bilmem bazilari yuklenio bazilari yuklenmio
0 oy
(663 puan) tarafından
Canım akışına bırak ya, varsa vardır yoksa da olur elbet. Bu kadar sıkarsanız kanser olursunuz ya.
0 oy
tarafından
Kafana çok takıyo olabilirimisi  bu gebe kalma işini ? 

Ben kafama taktığım için 5 snee çocuğum olmadı
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Şimdi senin sonucun 02 çıkmışsa bu ay demekki yok adetinin gecikmesi de stres yaptığın için olabilir yada adetlerin düzenli değildir 
0 oy
(144 puan) tarafından
Zaten genelde negatifse 0.1 veya 0.2 çıkar sağlık ocağında benimde verdiklerim 2 çıkıyor sistemlerinden kaynaklı diye düşünüyorum inşallah bir an önce hamile kalırsın soğan suyunu denesene hemen ertesi ay hamile kalan tanıdıklarım var bir de yumurtlama kitlerini denemelisin daha çok hamile kalırsın yumurta kitleriyle 
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Valla aynisi bana oldu ben hamileydim 2-3 gunde bir kan veriyordum yanlis bakti sekreter bir onceki degere bakti bende e nabiz a baktim betanin yukseldigini gordum ozel e gittim sen bir dha kan ver barkod verildiginde sna  fotosunu cek barkod un her saglik ocaginin labaratuvari oluyor internetten onu arastir kendin gir bak sayfaya 2 gun olmadan cikiyor zaten orda sonuc 
tarafından
Bende bunu anlatmaya çalışıyorum canm
Ben bi ay öncesinde de sağlık ocağında kan verdim aynı doktorun yanından sonuç aldım ve sonuç 0 2 ydi bu sefer doktor baktı gebelik yok değer 02 dedi hadi yaa dedim
Sen daha önce benim yanıma geldin mi diye sordu bende evet geçen ayda 02 demiştiniz dedim o zaman dur bi bidaha bakayım dedi baktı baktı yok dedi 1 hafta sonra tekrar gel kan ver dedi eğer adet olmazsan yani normalde hemen bir gün sonra e nabiıza düşerdi kendi kendime düşünüyorum acaba doktor şaşırıp diğer sonuca mı baktı diyee
Ben bunu anlatmaya çalışıyorum ama herkes dalga geçiyor
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Gitme canim ben testle ogrendim cubuk testle.bide bos ver kafandan atdigin ay hamile kalacaksin iliskini duzene sal adet oldugun gunden 10gun sonra basla iliskiye taa adet gorene kadar 1gun aralikla.insAllah hayirlisi Allahtan.umursadigim aylar olmadi umursamadigim ay hamile oldgmu ogrendim)
0 oy
(7,172 puan) tarafından
Neden herkes bu kadar acımasız yorumlar yapmis.anlam veremedim kadın gayet normal bir şey yazmış cevaplarda da herrkes nasıl tahammülsuz herkes alay etmes yazık.. 
0 oy
(85 puan) tarafından
Nazlı, eski hesabımı kapatmıştım yine geldim yeni hesapla ilk işim senin postlarına bakmak oldu.acaba evini tamamen ayirdin mi diye vallahi. ilk eşimden 10 yaşında kızım var.4 yıl olacak 2.evliliğim ve çocuğumuz olmuyor.esimde sperm sorunları var.9 ay önce 3 aylık kürtaj olmak zorunda kaldım ama inan ki senin kadar ısrarcı olmuyorum çocuk konusunda.allahin takdiri.kafani rahat tut.bir sal şu eczaneleri, hastaneleri. Yemin ederim 4 yılda senin kadar test yapmamisimdir
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benimki 1.20 çıkmıştı negatif diye gitmedim çocuğun kaç yaşında canım 
tarafından
İki yaşında
(1,618 puan) tarafından
Anın Tadını çıkar derim ben:)
tarafından
Hayırlısı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 215 göst.