0 oy
406 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar oğluşum da aceleci çıktı bu gün 36+5 acil doğuma alınıyorum sancı açıklık yüksek tansiyon sebebiyle. Açlık saatimin dolmasını bekliyoruz. Kızımda ne yaşadığımı az çok bilenleriniz vardır yine aynısı olacak diye çok korkuyorum. Dualarınıza talibim bir çoğunuz annesinin anne adayısınız ve mübarek aylarda dua kapısı açık olur daha makbul olur nolur dua edin sağlıkla kucağıma alıyım.

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Rabbım yar ve yardımcın olsun canım sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah şuan niyetliyim Allahın izniyle senin adınla çok dua edecem senin için <3

tarafından
Canım hülyoşum Rabbim razı olsun rabbim tuttuğun oruçları kabul etsin❤❤❤
tarafından
Amin canım benim Allah senden de razı olsun ❤
-Reklam-
+1 oy
(7,444 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım sağlıkla gelsin minik inşallah ❤️ bol bol yürüyüş yap İlk 6 saat sonunda canım bende doğum yapalı 6 gün oldu buna dikkat ettim ağrım var diyip yürümemezlik yapma ❤️
tarafından
Canım şu an ani olduğu için düşündüğüm tek şey çocuğum ya yine küveze girerse yine uzun süreler kğvezde kalırsa bilmiyorum çok karmaşık çok dua ediyorum ama yaşayan bilir.
(7,444 puan) tarafından
Ben yaşayan bir anneyim canım 32 haftalık doğum yaptım bir buçuk sene önce oğlum üç hafta küvezde kaldı.. haftası iyi küveze girecek diye bişey yok kendini kötüye odaklama lütfen
tarafından
Öyle canım ama insan tedirgin oluyorum haftası erken diye. Bilmiyorum. Ciğer geliştirici olmadı ama doğuma girmeden yaparlarsa bilmem.
(7,444 puan) tarafından
Normalde yapmaları lazım canım sor bence bi , haftası gayet iyi kuzucum rahat ol :)
0 oy
(4,901 puan) tarafından
Cnm saglika kucağına al inşallah tek diyeceğim  bol kahve ve kayısı suyu iç narkozun etkisi geçsin diye bn öyle yptim ilki çok zordu  ikincisi güzel geçti elhamdülillah 
tarafından
Allah razı olsun canım şu an sadece çocuğu düşünüyorum inşallah küveze girmez inşallah solunum sıkıntısı olmaz yine. Bi sağlıkla ku ağına alıyım da narkoz geçmese de olur:)
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Oyyyy kuzummm ❤️☺️Ne bu oglanlardan çektiğimiz durmak istemiyorlar ❤️❤️❤️❤️ Rabbim kolaylastirsin zorlastirmasin inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah Allahimmm ☺️❤️❤️❤️Güzel haberlerinizi bekliyoruz 
(15,823 puan) tarafından
Hiç korkma kuzummm benim oğlum 35+6 günlükken doğdu 9 gün kuvezde kaldı bizim cikacagimiz gün bı bayan doğum yaptı 35 haftalık hemen verdiler yanına bebeğinin durumuda bağlı inşallah girmez ama girersede onun iyiliği için bunu unutma guzelll kuzummm benimm❤️☺️İyi haberlerini bekliyoruz Allah'ın izniyle
(7,444 puan) tarafından
Bak ben varım 32 haftalık doğum yaptım üç hafta küvezde kaldı oğlum şimdi 18 aylık sadece kilo almasını beklemiştik kilosuna ulaşınca vermişlerdi öyle düşün iyi düşün iyi olsun :)
tarafından
düzenlendi
İnşallah canlar inşallah güzel haberlerle dönerim. Şu an pek ne dediğimi bilmiyorum kusuruma bakmayın. Doğumdan sonra yazarım inşallah size.❤❤❤
(7,444 puan) tarafından
Hiç sorun değil canım sen bunlara takılma sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah bekliyoruz güzel haberlerini ❤️
tarafından
❤❤❤❤❤❤
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kavuştursun 
tarafından
Amin canım aminn Allah razı olsun
0 oy
(6,152 puan) tarafından
Sağlıcakla al kucağına inşallah cnm ❤️☺️
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun ❤❤
0 oy
(774 puan) tarafından
Hiç kötü düşünüp strese girme Rabbim yardımcın olsun sağlıcakla kavuşun inşallah ❣️
tarafından
İnşallah canım. Kızım da bu haftada doğmuştu ve bir ay solunum cihazına bağlı yaşadı yoğun bakımda aynı şeyler olur diye insan ister istemez korkuyor
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bende lohusaym daha 18 gün oldu Rabbim bağışlasın inşallah cnm
tarafından
Sizin de yaşınız uzun ömrünüz bereketli olsun canım dua et evladım solunum sıkıntısı çekmesin yine kızımda çok kötüydü doktorlar yaşaması zor diyordu ciğerinde su vardı sezeryan kaynaklı dediler çok korkuyorum bu yavrum da öyle olacak diye
(1,248 puan) tarafından
Canım niye korkuyorsn benim iki çocuğmdsds vardı oğlum 13 kaldı kızım doğduğunda ondada vardı hiç görmedim 6 saat sonra ben kalkınca gittim yanına Allah'tan su kaçmamış ciğerine sadece solunum sıkıntısı vardı 2 gün kaldı ben taburcu oldm birlikte çıktık 2 gün sonra yine gittik sarılıktan yattı bir günde orada doğum yapan herkesin çocuğu küveze girdi hatta bir bebek doğar doğmaz kalbi durmuş baska hastaneye göndermişler ben dedim ki Allah'ım hamdolsun yaşıyor yeter ki iyi olsun dedim öyle kendimi yatıştırdm sende merak etme yeter ki canı sağolsun düzelirler
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Saglikla kucagina al insAllah canim.kuveze girmez Allahin izniyle hic endise etme gulerek git gulerek geri don.2 3gun sonra evinde bebisinle anlik at ellerini ayaklarini filan goster bize))insAllahh dua ediyorum senin icin
tarafından
Canım kızımda kötü tecrübem olsun o da erken doğdu korkuyorum o yüzden ama duaların için Allah razı olsun
0 oy
(1,285 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Sağlıkla kucağına al ins cnm
0 oy
(119,063 puan) tarafından
allah yardimcin olsun ❤️
tarafından
Allah razı olsun❤
0 oy
(478 puan) tarafından
Allah'ım sağ salim bebeğinizi kucağınıza almak nasip etsin bı an önce ayağa kalkarsın inşallah canım kendini korkutma her şey olacağına varır 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 118 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meltm95 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 251 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bebeyim (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 331 göst.
0 oy
22 cevap 352 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,803 puan) tarafından soruldu

377,816 soru

11,308,414 cevap

34,739 kullanıcı

...