0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (645 puan) tarafından
Kizlar ben mi yanlış anlıyorum yoksa onlar mı öyle yapıyorlar anlamadım tam dün hava çok güzeldi anneme mesaj attım napiyon diye çarsidaym eve çıkıyorum dedi parka gidelim dedim soğuk hava dedi olmaz dedi bugün dünden daha soğuk avmye gitmişler büyük ihtimalle otobüsle gittiler ve ister istemez durakta bekliyorlar çünkü otobüs yarim saatte bir geliyor elbet durakta bekleniyor yani bana mı böyle davranıyorlar  ben deyince işleri oluyor hava soğuk oluyor bahane sunuyorlar mi yoksa ben mi yanlış anlıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(645 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bide kizlar detay vermemmism çocukta var olduğu halde gidiyorlar 3 cocukla 2 (3 ve 10 yas) tane teyzemin 1  tane (9 yaş) de annemin 
-Reklam-
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Çocuğun varsa çocuklu anneye soğuk tabi 
(645 puan) tarafından
Var ama buna göre değil her şey de mesela gelin oturalım diyorum isim var diyor teyzme gidiyor
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Valla parka gitmem avmye giderim parka gidip napicaklar kız sen belki çocukları götürürsn onalr boşu boşuna bekler 
(645 puan) tarafından
Yok örneği o canim bu bir kaç kez daha oldu evde isim oluyor erken gelin diyorum saatler sonra geliyor ama teyzem deyince sabahtan gidiyor erkenden
0 oy
(85 puan) tarafından
Sürekli mi böyle annen.ben bunda art niyet göremedim ama.park ayrı sürekli dışarıdasın çocukta varsa ondan demiş olabilir.avm ayrı içlerdesin sonuçta otobüs bekleyeceğin süre de en fazla 5 ,10 dakikadır yani.
(645 puan) tarafından
Sürekli böyle bazen bisey oluyor gelin diyorum evde  işim var diyor ama teyzeme gidiyor
(85 puan) tarafından
Ozaman başka.sen de dile getir kırıldığını canım.
(645 puan) tarafından
Bir kaç kez dedim ama yine ayni
(85 puan) tarafından
Ozaman boşver kafaya takma canım evet insan kırılıyor söylemek kolay ama.kendini evinle meşgul et.belki o da bilerek yapmıyordur. Benim kayinvelidem de öyle.kizlari veya biz çağıralım isim var vs der.karfesleri çağırınca falan hemen gider.herhalde onlarla vakit geçirmek daha iyi geliyor diyoruz biz de ne yapalim:)
(645 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım önceden böyle değildi mesela 8 şubatta kardeşinin torunun doğum günü ona gidecek ama çarşamba günü misafir gelecek erken gelin cocukla iş yapamıyorum dedim misafir gelmeden 1 saat önce geldi
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Kız çocuğun var diye öyle demistir 
(645 puan) tarafından
Valla bilmiyorum bu dün olandi canım ama bu evdeyken de aynı şekilde gelin oturalım diyorum evde isim var diyor teyzeme gidiyor yada isim var erken gelin  çocuk mizmiz oyalayin onu işimi halledeym diyorum misafir gelmeden 1 saat önce geliyor
0 oy
(985 puan) tarafından

Kış günü kim parka gitmek istesin :D

AVM tercihim.

(645 puan) tarafından
Ben avmye gidelim desem işi olur

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 363 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
21 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia.12374 (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Masum anne (299 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,363 cevap

34,514 kullanıcı

...