0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,881 puan) tarafından
2.5 yasındaki oğlum halan daha elektrik süpürge sesiyle uyuyor çok gazlıydı alerjik di bu daha da gazlı yapıyordu onu memeyle uyuyordu memeyi bıraktık böyle uyumaya başladı, telefonla çizgi film izlemek ve sürekli oyun oynamak istiyo bugün telefon vermedim ama süpürgeyi kapttırmıyor.

Bi akıl verin ne yapmalıyım çok hırçın ve hiperaktif bi çocuk ve kendine vuruyor bize vurup ısırıyor 

4 Cevaplar

0 oy
(9,330 puan) tarafından
Vallahi canım benimkide kolik bebekti çok çektim ama istikrarlı ol. Yok diyorsan üstüne daha izin verme uyku saati diyip yataklarınıza geçin herkesşn uyuyacağını bilsin ışıkları kapatın yatın bi şekilde gönlünü yapın mutlaka sevdiği seyler vardır. 
(3,881 puan) tarafından
Kendine vuruyor tam uykuya dalmadan kapatıyorum makinayı, makina açmasam telefon istiyor gidiyor ışığı geri acıyo kim bilir ne zamana uyur açmazsam vuu yu aç diyor .s
(7,445 puan) tarafından
Yapay beyaz gürültü açsana telefondan bebek uyutucu uygulaması var orda süpürge sesi var canım
(9,330 puan) tarafından
Ayy bizimkide vuu der :D ama vuu zamanı çoktan geçti canım benim ki de 2.5 yaşında telefonları süpürgeyi bir müddet kaldırın yatın, yerinizde olsam heralde şartelleri indiririm elektrik gitti diyip uyuturum her yolu fenerim vallahi uyumayan cocuk zor bu zamana kadar keske alıştırsaydın
(3,881 puan) tarafından
Ahh ah çok vuruyorum kafama da işte ampulu kıvıriyorum açamasın diye çalışcam  bugünden itibaren artık
(9,330 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
-Reklam-
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Benim kızımda.kolik bir bebekti sürekli ağlardı dohdugundna beri anne karnındaki sesle uyuyor 17 aylık ve hala o sesle uyuyir kapattigim gibi yataginda kıvranıyor emziği bıraktık çok şükür sıra bunda bu çok zor olucak 
(3,881 puan) tarafından
Ah evet çok zor
0 oy
(6,124 puan) tarafından

Kız koca çocuk olmuş ne telefonu ne süpürgesi 

3 4 gün boyunca verme dinletme sen daha inatçı dirayetli çık 

Sırf ağlamasın aman uyusun diye devam edersen eğer hep öyle devam eder 

Benim de kızım elini göğsüme sokmadan asla uyumazdi memeden kestikten sonra 1 hafta boyunca o soktu ben uyardım gece uyanır gelir elini koyar uyurdu uykusuz kaldım çıkardım kucağına bebek koydum uyuttum öyle öyle terk etti şimdi arada geliyor anne bir tane tutim valla bir tane der tamam derim bir dokunur öper gider :)

(3,881 puan) tarafından
Keşke o kadar kolay olsaydı çok uğraştım uyku eğitimi için bi süre düzene girdi, sonra yine bozuldu babası olunca uyumuyo özellıkle bende çok bunaldim çare arıyorum artık inşallah başarabilirim
0 oy
(790 puan) tarafından
Benim kızım da 29 aylık o kadar huyu değişti ki kardeşine vuruyor bize vuruyor ayakta sallanmayi bıraktım 1 aydır yanına girip yatıyorum zar zor iki saate uykuya geçiyor hepsinin bir zorluğu var işte Allah yardımcımız olsun 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,363 cevap

34,514 kullanıcı

...