0 oy
55 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
9 aylik kızım var. Zaten meme mama diye gidiyorduk . Şimdi mama vermiyorum ek gıdayı guzel.yiyor çok şükür.  Kizlar bebeğim mememi ısırıyor  hemde çok ısırıyor.  Memelerim yumuşacık,  bebeğim emerken damla damla geliyor süt.  2 yaşına kadar emzirmek istiyordum. Çok üzülüyorum  Bu duruma.. sütüm  kesiliyor mu sizce

1 cevap

0 oy
(270 puan) tarafından
Ben hep çok sütlü bir anne oldum, hiperlaktasyon var bende. Bende aynı şeyi yaşıyorum. Benim bebişte 9 aylık ve şuan ek gıda reddi yapıp sadece beni emiyor. Ucu ucuna yetiyor gibi. 9 aylık bebekler çok hızlı sütü çekip bitiriyorlar. Artık büyüdü bebişlerimiz. Ve mideleri de büyüdü. Çeneleri de güçlendi. Sütünüz azalmıyor, sadece bebeğiniz çok büyük aynı benimki gibi. Aylardır patlayacak gibi olan memelerim şimdi yumuşacık. O yüzden endişelenmeyin. Sık sık emzirin emdiği yere kadar.
tarafından
Çok sagol canım. İçimi öyle rahstlattinki.  Valla biri birsey yazdimi acaba diye kaç oldu baktigim
(626 puan) tarafından
Bende siz gibi cok sutlu bir anneydim şu an yetmiyor gibi hissediyorum cunku ek gidayi reddediyor kizim bir gunde toplam 1 fincan ek gida anca aliyordur surekli emmek istiyo kilo alimi da durdu mama da iciremiyorum inanın o kadar caresiz hissediyorum ki kendimi
(270 puan) tarafından
Bu günler de geçecek. Günde kaç çeşit hazırlıyorum sırf 2 kaşık yesin diye ama yemiyor. Bu ek gıda döneminde çok yıprandım
(626 puan) tarafından
Ayni ben oglum yerdi önüne1 tabak corba koyardim icine de ekmek hepsini yerdi kizima 2 kasik yediremiyom
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
24 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (868 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 440 göst.
4 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (5,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu

374,607 soru

11,204,132 cevap

34,506 kullanıcı

...