0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (43 puan) tarafından
1.5 yaşında kızım var. O hasta idi ondan bulaştı. Çok kötü grip ve öksürüğüm var öksürüğe en kısa sürede toparlayacak ne kullanabilirim. Burda kimsem yok gurbet geliniyim en çok bu konuda hastalık konusunda zorlanıyorum. Eşim çalıştığı için geç geliyor.

4 Cevaplar

0 oy
(982 puan) tarafından
Mandalina portakal kabuğunu kaynat cnm içine şeker tarçın at iyi geliyor 
(43 puan) tarafından
Sadece mandalina var onunla denesem olur mu
(982 puan) tarafından
Olur tabiki mandalina kanunu bol küçük küçük kaynat cnm içerken bardağa tarçın kat şeker kat demledikten sonra 10dkk dinlensin
-Reklam-
0 oy
(626 puan) tarafından
Oksuruk krizi tuttugunda serbet icebilirsiniz aninda kesiyo bitki caylari icebilirsinjz
(43 puan) tarafından
Şerbet derken üzüm pekmezinden olan mi diyorsunuz
(626 puan) tarafından
Yok kiz normal sicaga yakin ılık suyu cay bardagina koy bir cay bardagi suyun icine 3 4 tatli kasigi seker koy karistir ic
(626 puan) tarafından
Benim oglana ben hep oyle yaparim cok sık öksürük krizi tutar ozellikle geceleri oksurmeye basladiginda içirir yatırırım anında keser
(43 puan) tarafından
Deneyeceğim teşekkür ederim
0 oy
(4,665 puan) tarafından

image

Bunlae 

imageiyi gelmişti canım emzirmiyorsan bak bı ıhlamur adaçayı zencefil sıcak şeyler iç 

(43 puan) tarafından
İbucold kullanıyorum  zaten o gribimi geçirdi gibi ama öksürüğüm fena diğerini aldirayim bari esime
(4,665 puan) tarafından
İnan ki bilmiyorum Googleden baksan yada eczaneyei ara sor
(4,665 puan) tarafından
Bende 1 tanede etki etti ama antibiyotik kullanıyordum
tarafından
Hlltrn emziriyon mu sen canım.
Gelende prospektus e bakınca doktor a danışın yazıyor kız sjsjsj.
Neyse eczaneye sorarim olmadı.
1 aydır bizde hastayız. Kızım eşim ben.
Doktor dün eşime bu hastalık 45 güne ancak geçiyor demiş ☹️
(43 puan) tarafından
Emzirmiyorum canim erken bıraktı kizim
0 oy
(671 puan) tarafından
1 tatlı kaşığı tereyağı erit içine 2 tatlı kaşığı pekmez kat karıştır ılık olsun içir ben çok faydasını gördüm ama geçmeyen öksürük ise kesinlikle doktora götürmelisin 
(3 puan) tarafından
Evet bende çok kötü öksürüyordum bu karışımı ictim icebileyim diye üstüne azcik limon suyu sıkıp ictim Allah'ın izniyle çok iyi geldi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
0 oy
3 cevap 86 göst.
18 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melezprenses (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

374,671 soru

11,206,950 cevap

34,510 kullanıcı

...