0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Bel kuşağı diye bişey varmş hiç bilmiyorum duymadım da blgisi olan varmı koyuluymş doğduktan snra bebğim belini sarıyomşuz Bi komşum öyle dedi de bnde size soraym dedim 

10 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
İlk defa duydum normal 3 takım kıyafet bez zıbın çorap şapka eldiven battaniye falan koymuştum niye göbeğini saralimki yeni doğan zaten göbek bağı var 
-Reklam-
0 oy
(15,821 puan) tarafından
İlk kez duydumm kizlarima ne koyduysam aynısını oglumada koydum kuşak musak koymadimm benn☺️☺️
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bu teee biz küçükken buyujkerin kendi arasında konuşurken duyduğum bişey. Annem en küçük kardeşime yapmıştı mesela. Bence şuan bunu yapan düşünen yok diye düşünüyorum 
0 oy
(451 puan) tarafından
Genelde doğum yapan kadına kuşak sararlar beline karnı küçüksün diye bebeğe duymadım ama bide eskiden şey varmış çocuğun ellerini yanlarına koyup belden bi kuşak gibi bişeyle bağlayıp kundaklıyormuşsun düz olsun diye belkide ondan bahsetmiştir 
0 oy
(3,316 puan) tarafından

Bende var canim bel kusagi karni sicak dursun gaz olmasın diye sarıyorduk biz 

image

(4,067 puan) tarafından
Yeni doğan dn itibaren mi göbek bağı düşncemi
(3,316 puan) tarafından
Yeni dogan itibari sardık canım biz gobek bagi varken genis birak hatta citcitlisinın ustunden sardik simdi Allah var yukarda bizim dogru durust gazımiz olmadı bunun faydası oldu mu bilmem yengemden gormustum bende oda kizina sariyordu
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ben YouTube dan bakarak koydum canım herşeyi tek tek paket yaptım bulması kolay oluyor yanında kalacak kişi için 
0 oy
(12,784 puan) tarafından
İlk defa duydum normal hastahane çantası hazırladım 
0 oy
(4,217 puan) tarafından
O dediğini hiç duymadım ben iç zibin normal zibin alt üst takim battaniye çorap eldiven bez falan koymuştum
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Bende ilk defa duydum bunu nedeni nedir 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Göbek bağı düştükten sonra gaz olmasın diye takılıyor kuşak bebek sıcak dursun diye bebek magzalarinda var cırt cırtlı bel kuşağı canım ben 40in dan sonra almıştım gaz olmasın diye ogluma göbek bağı yeri iyileştikten sonra kullansan daha iyi olur 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 151 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 566 göst.
0 oy
3 cevap 75 göst.
0 oy
14 cevap 287 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...