0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (594 puan) tarafından
Ölsem kaynanama iyiyim derim sizde öylemisiniz yoksa çok laf sokar yada gidip diğer çocuklarina anlatır durumumuzu

10 Cevaplar

0 oy
(2,341 puan) tarafından

Yoo hiç rol yapamam gitsin kime derse desin 

Hatta daha çok naz yaparım benden beklemesin her şeyi diye
(1,022 puan) tarafından
Aynen bende böyleyim igiyssm bile hep kötüyüm derim
(2,341 puan) tarafından
Elini verirsen kolunu kaparlar böyle devamm
(1,022 puan) tarafından
Evet bana şuana kadar hiçbişey diyemedi bana gelmezler ben onlara giderim hep yavaş yavaş surat asmaya başladı bile hep iyiydik yavaştan gitmeyi erdim normalde haftada bir giderdik mutlaka şuan 10 15 günde yakında ayda 1 olacak az kaldı surat asanı hiç sevmem
-Reklam-
0 oy
(6,175 puan) tarafından
İstediğine istediğini söyleyebilir umrumda olmaz 

Hem neyini anlatacak ki 

Duyarsam da öyle bişeyi baya kötü olur 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Valla hiç öyle yapmam benim ki de can varsa bir derdim sızım derim hani şuan 8 aylık hamileyim geçen gün çok ağrım vardı yani yanında bi aglamaya utandim diyim ama var öyle dengesiz insanlar eline iğne batsa öyle bir can acısıyla anlatır ki sanırsın kopmuş eli ama karşı tarafın eli kopsa bişey yok iğne batmış der 
(829 puan) tarafından
Aynı benim kaynana
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Valla başım ağrısa kafam koptu diye anlatırım o derece :) istediğini söylesin nazlanmasam tepeme çıkar 
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Açıklama yapmak zorundamiyim :) ona . Neyse o hastaysam hastayım iyiysem iyi dua ederiz birbirimize 
0 oy
(12,566 puan) tarafından
İlgi görmeyeceğimi bildiğim insana kendimi anlatmam bazen eşim der hasta diye hastanelik olurum konuşma arasında bende napayim hastaydım derim biliyorum oğlum söyledi der küfür gibi gelir bana o cümle o yüzden söylemem 
0 oy
tarafından
Kimin kime ne dedıgı umrumda bıle degıl neyse o nıye ıyı gorunmeye cabalayım kı hastalık bizler ıcın degıl mı bunun lafını yapacak kapasitede biriyse zaten görudme bosver.. 

Allah razı olsun hastalandıgımda yardıma ihtiyacım oldugunda cok kez gelmıstır yanıma yada ben gıtmısımdır ona 
(594 puan) tarafından
Cnm bebek ilk doğduğunda alışamıyoruz daha diyoduk gidip komşulara önümde bunlar bebek doğduktan sonra 2 ay kendilerine gelemediler dedi
tarafından
ne var bunda alısma sureci olabılır bızde alısamadık esım yogun calıstı o donem 16 saat ısteydı seseryanlıydım 15 gun annem kaldı 53. gune kadar kaynanam destek oldu gelıp gıttı sagolsun hala oda bende 2 ay beraber baktık dıye anlatırız bunda ne var yanı
0 oy
tarafından
Ne konuda canım. Hastalık konusunda mi
(594 puan) tarafından
Her konuda çocuk yetistirme zorluklari falan olsun
tarafından
Yoo tam tersi hep öyle şeyleri anlatirim. Bazen dahada fazla anlatırım. Rahat sanmasın :) kızımın çok yordugunu. Vborcumuzun bitmedigini. Ona iyi şey anlatmaya gelmez asıl. Övunuyo sonra herseye
0 oy
(197 puan) tarafından

Çok mu mühim laf sokması :ermm:Bence bu kadarı da kusura bakma canım Kibir başka birşey değil

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 731 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 360 göst.
5 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Mrv (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 743 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esssss18 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 752 göst.