0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından
Hadi ayrimlarina alıştım hep yapar kız kardeşim gelir bende kalır 10 kere arar yemek yedin mi diye sorduğunu bile duydum...Parasına hiç bakmaz ona birşey alır internetten benim yanımda duymasın sürpriz olsun der sürekli bebeğim bebeğim der bana ismimle hitap eder çok sallamaz derdim umrunda bile değil bunun gibi çok şey var yazsam sabaha kadar okunur.En son dediği laf beni çok kırdı arkadaşımı sana yakın anne oraya çağırsak dedim ev eski fln dedi önemli değil ne olacak dedim senin için önemli değil tabi senin evin değil dedi darıldım açıkça söyledim daha konuşuyorum.Ne aradı ne açıklama yaptı bu gün gezerken story atmış umrunda değil bundan sonra ararsa da acmayacağım artık haksız mıyım?

5 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Niye bu kadar takıyorsun ki geçen de okudum postunu boşver sende ona göre muamele et tavrıni koy
(264 puan) tarafından
Yani elimde değil bana neden böyle neden üvey olsam keşke
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Benimkide öyle emin ol. Yani ben ceyiz yaparken bana asla almazdi mesela. Ama suan babam ne para veriyorsa gidip hemen kardesime aliyor  kardesimde calisiyor yani ama nebileyim. Veya dogum yaptım sürekli eve gitmek istiyordu kardeslerin ac bilmem ne. Kardeslerimde biri 24 yasimda biri 19 yasinda yani aman hangi birini diyeyim ki
(264 puan) tarafından
Varsa yoksa kardeşlerin dimi? BİZİ NİYE DÜNYAYA GETİRDİLER ANLAMIYORUM.
0 oy
(48,083 puan) tarafından
kiz dun aksamda açmıştın ya post mesafe koy demiştim 
(264 puan) tarafından
Koydum ama üzülüyorum işte ailemi ben seçmedim
0 oy
(150 puan) tarafından
Bende önceki postunu okumuştum bu kadar kafaya takarsan hasta olursun gelip bi damla su verecek adam da yok o yüzden boşver eşinle mutlu olmana bak 
(264 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(14,466 puan) tarafından
Valla yaptığı ayrimlarda kirilmakta haklısın. Ama bu ev konusu bence kırılacak bişey değil. 
(264 puan) tarafından
Senin evin değil tabi burası demesi kırılacak birşey değil mi? Ben onun çocuğuyum.
(14,466 puan) tarafından
Ya ne niyetle dediğini sen daha iyi bilirsin tabi.  Ama senin asıl evin artık eşinle yaşadığın ev ya belki onu kastederek demiştir. Ben öyle düşündüm yani
(264 puan) tarafından
Ya tamamda yine de bir annenin öyle demesini ben saçma buluyorum ben onları bu kadar benimserken o öyle derse ben kendimi el görmez miyim.Yani ben çocuğuma demek istemem böyle bir lafı.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 167 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 429 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 429 göst.
0 oy
5 cevap 280 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde SL (1,007 puan) tarafından soruldu