0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (7,504 puan) tarafından
Lanet gelsin ki kin tutamıyorum maalesef

Sizce bu salaklık mıdır 

14 Cevaplar

+5 oy
(6,173 puan) tarafından

Kin güdecek kadar değer vermem düşmanıma bile :angel:

(7,504 puan) tarafından
Valla benim dost da olsa düşman da olsa kin bilmem
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Akreplik sagolsun, unutmuyorum, ama cogu seyi goygoya vuruyorum. 
(7,504 puan) tarafından
Ben çok çabuk unuturum malesef 乁⁠(⁠ ⁠⁰͡⁠ ⁠Ĺ̯⁠ ⁠⁰͡⁠ ⁠)⁠ ⁠ㄏ
0 oy
(9,890 puan) tarafından
Bence asla degil. B3nde hic kin tutmam unutur giderim. Iyikide boyleyim valla
(7,504 puan) tarafından
Ama bazen kin tutmak iyidir bence¯⁠\⁠_⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠_⁠/⁠¯
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bazen bende kendimi öyle görürüm. Ama kalbimin hafifliği de çok hoşuma gidiyor. Kindar olup bir ömür o kara dusunceleri bedenimde saklanmaktan iyidir 
(7,504 puan) tarafından
Kindar olmak bence de hiç güzel değil benim bir yengem öyle ve bu kinini bütün  çocuklarına aşılamış ama bazı konularda kin tutmak iyidir bence ama bende oda yok
(1,369 puan) tarafından
Değildir güzelim değildir. Bir söz var ya sırtında bir çuval taşla 1 km bile gidilmez bu kadar yükle kalbini nasıl bir ömür yoruyorsun diye. Herşey Allah rızası içinse inanki en makbulu budur.
(7,504 puan) tarafından
Bugün öyle bir şey yaşadım ki kaynana hakkında eşime anlattım annesini arayacaktı ama izin vermedim boşver dedim Allaha havele ettim dedim sırf rezillik çıkmasın diye bir başkası olsaydı rezillik çıkarırdı kimse buna susmazdi
(1,369 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın. Bak şimdi sana eşeklik ettim gibi geliyor ama inan bir kac sene içinde bunları yapmadığınıla ortalığı karıştırmadigina Allah'a havale ettiğine öyle mutlu olacaksın ki.
(7,504 puan) tarafından
İnşallah tek umudum o
0 oy
(981 puan) tarafından
O insanın kendiyle ilgili bir durum aman bende de aşırı aşırı kincilik var öfkem sinirim geçer de kinim asla bi ömür boyu geçmez
(7,504 puan) tarafından
Sürekli kindar olmak iyi değil ama arada kin tutmak iyidir bence
(981 puan) tarafından
Evet bazı insanlar iyi niyeti kullanıp karşısında kini saf yerine koyup herşeyi ondan beklerlerse ve o kişide bunu fark ederse o zaman kin ortaya çıkıyor en azından bende öyle oldu
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ailemde eşimde eşimin ailesi de kızar bana biraz kus kal birine kızınca kalbini kırınca hemen barışma derler ama bende tutmam aslaaaaaa ..

Müslümana yakışmaz 
(7,504 puan) tarafından
Tamam kindar olmamak lazım ama bazen kin tutmak iyidir
(1,125 puan) tarafından
Bence iyi değil canım hayat kin tutmak için çok kısa kalp kırmaya gerek yok kırılan kalbi tamir etmek en büyük erdemdir
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Kin tutmak insanın kabını karartır
(7,504 puan) tarafından
Kin tutmak takibi hiç iyi değil bende kindar olmak istemem ama bazı konularda kin tutmak iyidir bence
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Temiz kalpliliktir 
(7,504 puan) tarafından
Malesef ama bazı konularda kin tutabilseydim keşke
(7,122 puan) tarafından
Kin seytandan boşver en güzelini sen yapiyorsun belkide
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Tutarim ya hemde sevdigim insanlara
(7,504 puan) tarafından
Ben hiç tutamam malesef
0 oy
(6,151 puan) tarafından
Allah korkum olmasa tutardım çok pis tutardım hemde.

Bana karşı yapılan bir yanlış varsa mesafe koyuyorum selamün aleyküm, aleyküm selam bu kadar bu da Allah için.
(7,504 puan) tarafından
Bende artık mesafe koyacam
0 oy
tarafından
Kin beslememek daha büyük salaklık vaktini duygunu harcıyorsn oysa bazı insanlar kin beslemeye bile değmez 
(7,504 puan) tarafından
Bende onu diyorum zaten kin tutmamak salaklıktir
0 oy
tarafından
Nereye kadar kin tutucaksin ki ben de unuturum çabuk ne yapım huyum kurusun 
(7,504 puan) tarafından
Bende çok çabuk unuturum malesef ama bazı konularda kin tutmak iyidir bence
0 oy
(982 puan) tarafından
Ben tutmam tutmakta istemem 6 yıl sevmediğim kuş olduğum biri gelsin sohbet etsin konuşurum sohbet ederim kin besleyemem bu huyumuda çok seviyorum benim kızgınlığim 2 gün en fazla çok istesem denesemde kin tuta bilecegimi zannetmiyorum düşmanım bile olsa ona dua ederim müslümanlara kin kibir yakışmıyor kızma kendine tutamadığı için şükür et çünkü şanslısın cnm 
(7,504 puan) tarafından
Ahh aynıyız senle bende beddua etmem kin tutmayı bilmem ama bazen bazı konularda kin tutmak iyidir ¯⁠\⁠_⁠༼⁠ ⁠•́⁠ ͜⁠ʖ⁠ ⁠•̀⁠ ⁠༽⁠_⁠/⁠¯
(982 puan) tarafından
Yok kiz istesemde tutamam kendimi biliyorum ben
(7,504 puan) tarafından
İşte bende öyleyim hiç tutamıyorum görümcemin yüzünden başıma neler geldi neler 5 buçuk senedir konuşmuyor ama şuan gelip konuşsa bile unuturum o yasattillarini
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Kin güdeceğim kişiye baglı. Benim düşmanım ve kinime layık mı önce ona bakarım;)

(7,504 puan) tarafından
Bugünkü yazdıklarımı okudun sende hatırlarsın belki kaynana ile ilgili ben araya mesafe koydum ama çok çabuk unuturum malesef kin tutamıyorum
(11,217 puan) tarafından
Bu kin olmaz. Kendıne saygın olur tabi ki bir tepki verçceksin. Bugün annen bıle sana onu diemezken kaynanan hiç hiç diemez

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 194 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde handekaracabey (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 239 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 483 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,145 göst.
22 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu

377,226 soru

11,289,194 cevap

34,698 kullanıcı

...