0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün de çok saf sal.ak bir insan olduğumu öğrendim. Oturup saatlerce ağlamak istiyorum.

Bugün benim doğum günüm kardeşlerim geldi köyden. Ablam arkadaşıyla bana hediye almaya gittiler turkcelle de sapmış fatura için. Akşam annem aradı ben de doğum günümü kutlayacak sandım. Ablamı sordu dışarı çıktı mı diye evet böyle böyle yapmış dedim. Birden bağırmaya başladı. Niye gitti de kesin sevgilisiyle buluştu güvenip gönderdim falan. Ama nasıl bağırıyor, telefonu hemn kapatmak istedim o an. Bayağı saydırdı da saydırdı. Başka konular için de bağırdı bayağı. Evleneli bir buçuk sene oldu ilk kez yapıyor bunu. Oturup ağladım çocuk gibi. Ablama sordum yemin etti buluşmadım kimseyle dedi. Zehir oldu doğum günüm. Zaten eşim de yok ona ayrı üzülüyorum. Geçen sene bugün korona oldum. O zaman aradı iyi ki doğdun dedi az sohbet ettik kapat kapat hadi senin gibi boş oturmuyorum ben demişti o zaman da ağlattı beni.

Anlamıyorum neden. Küçük kardeşime doğum gününde telefon aldılar, ablama altın bileklik bana da bu.. Gözüm hediyede asla değil ama ne bileyim çok kırıldım 

11 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayıp etmiş madem zehir ediceksn arama bari 
tarafından
E yani evde yaşadığı stresi bana attı hep. Zaten kaçarak evlendim ***** gibi onu da vuruyor yüzüme her zaman
(1,248 puan) tarafından
Ayy hep öyleler boşver sıkma canını eşin nerede cnm
tarafından
Eşim işte canım gecesi gündüzü yok inan. Hep de nasıl oluyorsa böyle özel günlere denk geliyor. Adam bir çiçek getirdi getirme dedim ama yşne sağ olsun getirmiş ama kan ter içinde. Doğum günümmüydü yoksa başka bir şey miydi anlamadım valla bugünü
-Reklam-
0 oy
(1,824 puan) tarafından
İyi ki doğmuşsun canım çekirdek ailenle mutlu yılların olsun. Annene de vicdan dilerim 
tarafından
Sağ ol canım..
0 oy
(7,161 puan) tarafından
☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️
0 oy
(13,876 puan) tarafından

Ablana olan öfkesini senden çıkarması hoş olmamış ama sen takma kafaya 

tarafından
Evet ablam da dedi zaten ben öyle ağlayınca. Annemi geri aradı ama bakmadı telefona falan
0 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsun kuzum boşver sen kendi çekirdek ailenle mutlu olmaya bak 
tarafından
Sağ ol canım öyle olmaya çalışıyorum da işte
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ablan kaç yasinda 
tarafından
24 ama bizde yaş önemli değil kaç yaşında olursan ol karışıyorlar boş boş
(3,230 puan) tarafından
Anladım canım Allah yardımcınız olsun sende iyi ki doğmuşsun:)
0 oy
(914 puan) tarafından
Haydaaa :( Rabb'im gönlüne selâmet versin yeni yaşın hayırlı mübarek 
tarafından
Sağ ol canım Aminn
0 oy
tarafından
Acaba hiç dile getirmiyor musun. Sende bir kaç gün önceden düğün benim doğum günüm diye başlasan. Bana da ablaminkinden alırsınız artık desen şakayla. Bir kaç gün öncesinden akıllarına soksan. Bazen dile getirmek gerek yoksa onemseneyebilirler
tarafından
Bu zamana kadar hiç öyle bir şey görmedim ben zaten hediye falan istemiyorum ama ne bileyim Bir iyi ki doğdun dese yeterdi..
0 oy
(8,844 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım. Ablan evli mi nasıl bir yakıştırma yapıyo annen değişik biri 
tarafından
Sağ ol canım.
Yok evli değil, annemin istemediği biriyle görüşüyor ama sadece telefondan. Ona taktı kafayı kadın. Ablama kızsa neyse de benden ne istedi anlamadım
(8,844 puan) tarafından
Kurunun yanında yaşda yanar dedikleri bu işte
0 oy
(14,466 puan) tarafından
Valla ailem bana böyle bir haksızlık yapsa ben çatır çatır hesabını sorarım. Hayırdır ne oluyor diye. Sen neden sormuyorsun peki.
tarafından
Şaka yollu ablamla kardeşime dedim yok sana öyle gelmiştir dedi zaten telefon alınacaktı dediler.
Annemlere söyleyemiyorum yüzüm yok açıkçası
Kaçarak evlendim ama barıştık iyiyiz ama yine de ben çekiniyorum hala bir şey diyemiyorum o yüzden
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Annene açık açık söylesene anne doğum günümü güzel güzel kutlmak yerine neden böyle yapıyorsun de. Diğer çocuklarının doğum gününü güzel şekilde kutlarken bana neden böyle yapıyorsun de

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 2,455 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Tazeanne30 (17 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 278 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 463 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 438 göst.