0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde (10,705 puan) tarafından
Bir aileyle çok güzel dost olduk.Urdunluler.aslinda iş için tanışmıştık fakat çok iyi bir aileler.birbirimize gelip gitmek istiyoruz.arayida iyi tutmak istiyorum çünkü babam emekli olacak ve o aile ile iş yapmayi planliyoruz.bayan ısrarla beni oturmaya davet ediyor.simdi giderken bir hediye götürmek istiyorum.iki seçeneğim var.

1 . Si şu an piyasa değeri neredeyse 3000 TL olan filografi bir tablo var.fakat kendi evime asmiyorum uymuyor.oylece duruyor.bana da yer.isgal ediyor.

2 .si de ,bayana iğne oyası bir mevlüt örtüsü ve eşine artık ya kemer ya da çanta filan diyorum.bayanla konuşurken el emeği olan şeylere çok değer verildiğini filan anlattı fakat bayan türbanlı vs değil.yani verdiğimde mutlu olacaktır fakat çok ta kullanacağı birşey olmayacaktır.

Haliyle onlarda kıza çeyiz kavramida yok sanırım ki kızına kaldirsin diyeceğim .o iğne oyasini da annem yapıyor ve şu an etrafa 600 TL den yapıyor o da basit birşey değil.cok arada kaldim sizce hangisi uygun?

9 Cevaplar

+1 oy
(257 puan) tarafından
Tablo daha mantıklı cnm kapalı değil zaten
(10,705 puan) tarafından
Bana da öyle geliyor kuzum.simdi nede olsa hiç masraf ta etmicem.nasilsa varolan birşey.zaten masraf edecek olsam sunan asla öyle birşeyde alamam
-Reklam-
0 oy
(4,126 puan) tarafından
Bence tablo canım daha ağır ve şık durur ama yeni tanıştığın insanlar için çok kıymetli şeyler seçmişsin sanki bana fazla geldi açıkçası en baştan böyle pahalı hediyeler hani kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez mantığı ile yapılıyor aöa yine de fazla bence 
(10,705 puan) tarafından
Bana da tablo daha bu ağır basıyor aslında.degerli biliyorum ama insanlarında durumu belli.cok maddiyati olan insanlar.birde açıkçası evdeki olan birşeyi vereyim de masraf olmasın diye dusunuyorum
0 oy
tarafından
Bilemedim canim ama yüksek fiyatli bir hediye goturmezdim şahsen başka hediyelerde bakabilirsin durumunuz iyiyse birsey diyemem ikiside olur 
(10,705 puan) tarafından
Durum iyiliginden değil de canım evde hediye olarak görülebilecek bunlar var.birde çok varlıklı aileler
tarafından
Canim bence hic gerek yok bu kadar yüksek fiyatli ürün götürmeye uygun bir hediye al git fincan takımı falan mesela anlamida güzel hem
0 oy
(8,798 puan) tarafından

Heralde ben tabloyu veremezdim cimriliğimden :D ama tabloyu hediye etmek daha mantıklı sanki 

(10,705 puan) tarafından
Kiz bir çay takımı baktım 300 TL diyor.bende evden ne olabilir diye düşündüm bunları buldum sadece
0 oy
(768 puan) tarafından
Bence tablo cnm
(10,705 puan) tarafından
Banada öyle geliyor canım.atalanip duruyor dolap ustunde
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Tabloyu ver.          
(10,705 puan) tarafından
Atalanip durcagina bende öyle dusunuyorum aslinda
0 oy
(118,970 puan) tarafından
igne oyqsini merak ettin kiz 
0 oy
(10,141 puan) tarafından
Tabloyu verme canım. Bir iğne oyası hediye bir de eşine hediye kafi. Senin evine uymuyor ama evladın kullanır. Kıymeti yüksek şeyleri elden böyle çıkarmayın 
(10,705 puan) tarafından
Kız bilemedim vallaha.biyle şeyler çok canimi sikiyor ya
(10,141 puan) tarafından
Hiç canını sıkmasın hediye gönülden kopandır
İğne oyası örtüyü isterse boynuna takabilir. Bir masaya örtü yapabilir başına takmıyor ise. Tablo kalsın zorda kalır sen bile satabilirsin ne gerek var
0 oy
(2,961 puan) tarafından
Canım senin geçen ki krem bime geliyırmuş yarın ☺☺☺
(10,705 puan) tarafından
Aha zabanan oradayım :D
(2,961 puan) tarafından
Haftayaymış canım ben yarın gördüm pardon ☺☺
(10,705 puan) tarafından
Olsun hangi gün ise calisanlardan önce giderim ben :D
(2,961 puan) tarafından
Ben de alcam merak ettim ☺☺ hepsiburadadan alcaktım uğraşmak istemedim
(10,705 puan) tarafından
Ben çok memnunum valllaha.haftada bir kere yapıyorum.

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 685 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 134 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 389 göst.