+1 oy
982 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evin içinde bir sessizlik oldu dedim ne güzel oynuyor kendi kendine herhalde içeriye gittim görünürde birşey yok sevindim :D sonra bu koltuğun arkasına girdi bir baktım ıslak mendil paketini boşaltmış :D tek tek usenmemis hepsini çıkarmış :))) 

23 Cevaplar

0 oy
(208 puan) tarafından
Çok haklısın sessizleşince hep korkarım bi ara odasında oynuyordu oğlum 2 yaşındaydı o zman bende oynasın ne olacak dedim iki dk mutfağa gittim çekmeceden sudo kremi almış yüzüne gözüne her yerine sürmüş çok gülmüştüm o an
tarafından
Hahaha her an ne yapacakları belli olmuyor sık sık kontrol ediyorum iyi oynuyor kendi halinde diye seviniyorum bir daha ki gitmemde muhakkak bir afacanlik yapmış oluyor :D
-Reklam-
0 oy
(321 puan) tarafından
Benimkiler de öyle 2 dk sesleri cikmasa endişeleniyorum ne yaptılar gene diye ve hep te korktuğum başıma gelmiştir illaki birşey buluyorlar zarar edecek :)
tarafından
Kızım kesinllikle öyle değil zarar verecek şeyler yapmıyor biliyor anlıyorda oğlum öyle değil :D koltuk tepesine çıkıp atlamaya çalışıyor asla yalnız bırakamıyorum bıraktigim an zaten muhakkak bir zarar yapıyor canları sağolsun ama
0 oy
(197 puan) tarafından

Ahahh bu olayı yarım saatte önce yaşadım :Dyeni de almıştım 

tarafından
Yazık paralarımız el kadar bebelerin elinde ziyan oluyor :D
(197 puan) tarafından
Hiç sorma ne zmn alsam aynı şeyi yapıyor :⁠^⁠)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 697 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 1,103 göst.
17 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 585 göst.
6 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 761 göst.
30 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,244 soru

11,881,151 cevap

35,998 kullanıcı

...