0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (127 puan) tarafından
Ayni apartmandayiz ışığı açık görsün arar kapiya gelir dinler bizi kac defa yakaladim bir ses duysun hemen kesinlikte sorar hemde israrla herseye karisir ve bana daginiksin diyiyor ki herşeyimi yapmama rağmen kendi kizlari gibi oldum herseylerine kosturdum yemekler odur budur yeri geldi beraber agladik komsulara da soyluyormus evden cikarsalar arayın diye devamli para harcamayin diyor oğlu bisey alsin lazım olmustur diyor ben bisey alim homurdaniyor ozamanda icinden konusuyor biliyorum seneye ocakta tokiye cikicaz Rabbim yüzüme güldü yoksa ben bu kadinla deliricem not hic birsekilde uzunu kisasi yok değişmiyor ne yaparsam yapim begenmiyor gulerken bile laf sokuyor yani koc burcuyum hem sicak kanliyim enerjikim hem gerçektende güzelim fiziksel olarak esime bagliyim seviyorum torunu dünyalar kadar güzel herseyimi yapıyorum yaranamadim 

10 Cevaplar

0 oy
(1,752 puan) tarafından
Amaaaannn memnuniyetisiz insanı memnun edemezsin. Görmezden gel memnun etmek için uğraşma.  
(127 puan) tarafından
Evet ama hergun birlikteyiz gerçektende yildim kapi dinlemesine ayar oluyorum
(1,752 puan) tarafından
Kapı konusunu dile getir. Tak diye aç kapiyi ne yapıyorsun orda de bildiğini belli et yanj
-Reklam-
0 oy
(12,675 puan) tarafından
Bu kadar aykırı ve sorunlu birini şeyime takmak neden bu kadar umursuyorsun ki 
(127 puan) tarafından
Olmuyor ki devamli birlikteyiz birgun oluyor ikigun takmamak artik psikolojim bozuldu seneye kadar sabretsem kavga cikmadan bide bi kavga ediyor bagira bagira inanamazsin bana yahsiler demisti
0 oy
(280 puan) tarafından
Eşin ne diyor kapı dinlemesine fln? Yaranamazsin canım en iyisi çirkef olmak böylesi insana valla bak çekinirler en azından bişey demeye iyiliği kaldıramıyorlar
(127 puan) tarafından
Evet esim de konustu hemen tartisma ariyor cok seviyor kavga etmeyi esim en makul insandır dünyanın hümanis bi insan onu bile bazen cileden cikartiyor
0 oy
(3,027 puan) tarafından
Böyle bişey olsa eşim benden önce sert bi tepki verir. Bu kadar olsama da benzer şeyler oldu eşim açıkça uyardı. İş eşinde bitiriyor açıkçası. 
(127 puan) tarafından
Eşim neler yapıyor kadin kusmuyor can cekistiriyor kavga yi seviyor tartisma olsada bi agzina etsem diye bakiyor esimde bende cok mucadele verdik artik susuyoruz ama ben doldum doldum tastim keske kusse canim
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Valla o apartmandan cikip mesafeden baska caren yok ne yaparsan yap bos 
(127 puan) tarafından
Evet nankör işte cok ağrıma gidiyor sonra duzeliyorum bi hafta sabrediyorum sonra yine böyle oluyorum
0 oy
(10,761 puan) tarafından
Bak arkadaşım bazılarına çok kötü bir tabirdir ama başka karşılayan bir cümle yok.yaglanip g.tunden girsen yaranamazsin.o yüzden engel olmazsın.kapi dinlediğini fark ettiğin anda şak diye aç kapıyı da yapissin yuzukoyun
(127 puan) tarafından
Evet dairenin otomatiği yaniyor delikten bakıyorum o bayada dinliyor isi gucu ben olmuşum galiba
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Kız bı gun kapıyı dinlerken kocan evdeyse ah uh sesler çıkar bak bakalım bı daha dinliyo.mu :)))
(127 puan) tarafından
Aynisini yapabilirim cok kizdirdi ne tepki vericek bakalım :D ama cidden gina geldi
0 oy
(3,287 puan) tarafından
Bu devirde bı taraflarını yalayanlar değil pat pat laf söyleyenler kıymetli maalesef

Ona ne senin harcadığın para dışarı çıkman benim kaynana benimle aynı yerde otursa oda böyle yapar ben o Zaman tutamazdim kendimi herhalde yeri geldiği zaman seni ilgilendirmez hayatımız de 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Aynı apartmani okudum ve anladım derdini çünkü bizde altı üstlü yüz sifona basmiyorim bazen duymasın gelmesin diye hemen gelir uyandın mi çocuk napıyor oturur yav sabah sabah git ne isin var demi gekenimi gidenimi sesimi herşeyimi duyar görür mecburen nefret geldi ben çıkamıyorum da kendi evimiz diye :(
0 oy
(671 puan) tarafından
Yok canım kaynanamla aynı apartmanda oturmadığımız için hiç böyle bir sıkıntımız olmadı şükür Ama bazen yazlığa beraber gideriz hiç bize karışmaz hatta bizi üst kata gönderir kızım siz orada rahat edersiniz der o kizlarin kayinpederim alt katta takılırlar

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 632 göst.
0 oy
10 cevap 312 göst.
30 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 477 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 292 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sedos (34 puan) tarafından soruldu