183 göst.
(574 puan) tarafından

image

bu modelden almak istiyorum puset istemiyorm ama yinede bi arada kaldim puset cok gereklimi acaba bide bu arabadan kullanan varmi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fiyat ne kadar canım çok güzel görünüyo özellikleri neler
0 oy
(535 puan) tarafından

image

bizde bunu alicaz bu ay canim burda bi magazada aynisindna var bunun  sadece seninkine benziyo  rengi degisik bunun ve pusetli  bana herkez pusetli al diyo   ilk dogunca lazim diyo o guzden pusetli alicam ben 

(574 puan) tarafından
Bende bundan dedim annem on tekerleri cift olsun dedi yoksa aynisini begendim bende uygunda fiyati
(535 puan) tarafından
Hm bilmiyorum canim aslinda travl sistem     su artik moda olanlardan alicaktik ama ben onlarin tekerleklerini begenmiyorum kamyon tekeri gibi cok kaba     cok hosuma gitti bu benim.fiyatinada pusetle birlikte 600  dedi bize
(574 puan) tarafından
Benimde aklimda ilk o vardi sonra sogudum vazgectim bu hosuma gitti on tekerleri tekli olan pusetiyle birlikte ayni senin gosterdigin model yani 580 tl
(535 puan) tarafından
Hm anladim hayirlisi canim  gonlun hangisine  isiniyosa onu al tabi
(574 puan) tarafından
Tesekkurler:)
0 oy
(9,802 puan) tarafından
Bizimde var aynısı canım çok kullanışlı gerçekten tavsiye ederim(:
(574 puan) tarafından
On tekerleri ciftmi tekmi
(9,802 puan) tarafından
Ön tekerleri çift kuzum ama iki yönlüde kullanabiliyorsun valla çok hafif ben severek kullanıyorum:)
(574 puan) tarafından
Puset gereklimi sence
(9,802 puan) tarafından
Bence gereksiz canım ben almadım hemen büyüyorlar zaten durmuyor ki içinde:) bu bebek arabası yatar, dinlenme ve oturma pozisyonu oluyor uzun kullanır 3 yaşına kadar rahat
(574 puan) tarafından
Tesekkur ederim:)
0 oy
(810 puan) tarafından
Puset lazım olur bence ben aldm bebek arabasinida baston tarzı alicam katlanıp arabaya kolayca koyabilelim diye pusetli olanlar ağır ve alanlar genellikle pişman oluyor puseti ayrı bebek arabasini ayrı al
(574 puan) tarafından
Puset lazim diyosun yani
(810 puan) tarafından
Ben puseti gerekli ana kucağını gereksiz buluyorum zaten ikiside aynı gibi sırf millet alsın da alsın diye bir sürü şey uretmisler :)
(574 puan) tarafından
Banada bebegi cok sıkıyormuş gibi geliyr ay bilemedim napcm ben
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Ben aldım hepsi burada dan pazartesi günü geldi açtım çok kullanışlı güzel bişey hatta yorumlara istinaden almıştı. M
(574 puan) tarafından
Gule gule kullan canim bende siparis vercem sanirim
(9,971 puan) tarafından
Valla çok iyi yorumlar okudum geldi açtık eşimle yatar pozisyon olması çok güzel ayak koruyucu ve yağmurluk da üzerinde
(574 puan) tarafından
Ne kadara aldiniz acaba
(9,971 puan) tarafından
575 e aldık indirimde idi
(574 puan) tarafından
Tesekkur ederim:)

133,751 soru

3,389,457 cevap

10,130 kullanıcı

...