0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde (2,450 puan) tarafından
Nasıl uyuyayım enkaz altında bu soğukta ölüm uykusuna gözlerini kapayanlari düşündükçe uyuyamıyorum evimde olmaktan utanır haldeyim

Rabbim merhametini esirgeme 

2 Cevaplar

0 oy
(1,125 puan) tarafından
Valla bacım bende aynı dün bu saatte bebeğimi emzirmeye kalktım haberi gördüm uyumadım hala uyumadım utanıyorum adeta yüreğim yanıyor içim paramparça rabbim yardım etsin ne diyelim;(
(2,450 puan) tarafından
Panik atak anksiyete de var ağlama krizine girdim az önce hala annem noldu diyo anlaşılmak bu kadar güç olmamalı üzülüyorum korkuyorum hepsi bir arada keşke elimzden bişey gelmiş olsa çok büyük imkansızlık karşısında insan böyle kos kos oturunca nasıl gerilirse öyle geriliyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyunmuyo ☹️

Uyku akla bile gelmiyor.

İçimiz yanıyor ☹️
(2,450 puan) tarafından
Allah im nolur sen yardım et
İnanın oturdugum yerde çıldırıyorum ufak çaplı burda da deprem yaşandı ama aklım oradaki kardeslerimde inanın tüm gün bir paket krakerle ayaktayım hiçbir şey içimden gelmiyor
Şu saatte enkaz altında diyorum canlı birileri olsa bu soğuğa nasıl dayanacaklar hipotermiden hayatını kaybedecek çoğu kişi uykuları yavaş yavaş gelecek son kez kapayacaklar gözlerini bile bile bunları düşünmek beni mahvediyo
tarafından
Tek değilsin çoğumuz aynı düşüncelerdeyiz.
Ve en kötüsü elimizden birşey gelmiyor olmasi.
Aklımız kalbimiz kardeşlerimizin le.
Rabbim yardımcımız olsun inşallah.
Çok zor çok
(2,450 puan) tarafından
Amin amin saniye gözümü kapatamiyorm uykum var aslında ama aklıma geliyor uykiya direniyorum
tarafından
Zikir çek canım tekbir getir.
Rabbime emanetiz hepimiz
(2,450 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
2 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

377,771 soru

11,306,911 cevap

34,735 kullanıcı

...