0 oy
668 göst.
Aile kategorisinde (243 puan) tarafından
Kizlar merhaba. 12 aylik bebegim var ve ikinciye hamileyim.8 aylik suan. Ben ailemden baska sehirde yasiyorum hastane yok. Mecbur dogum zamanlari ailemin evine geliyorum. Arada kaynanmda arada annde kaliyrm. Gecen hamileligimdede dogum zamani annemde kaldik bi iki laf isittim surat yaptilar vs. Ozman esimle kaldik iste damat kaliyor harcama yapmiyr vs dediler ki elimizden geldigini yaptik. Bebegim kuvoze gordi biz hergun bebegime aut goturme derdine dustuk onlar her hastane donusunde bizden sut yumurta si bu istediler. Herneyse zaman gecti unuttuk derken smdi son zamanlarim hamileligim riskli gene ailmein yanimda kaliyrm. Sabah kahvalti yapmam dgru dzgun yemek yemem. Bebegimin meyvesini vs ben alirim. Herneyse bugun teyzem geldi ve mutfakta onlari duydum. Annem cok yoruldum sabah kahvaltisi bile beni zorluyor arrik dedi. Teyzemde yoruluraun tabi bir kisi bile insani yoruyor ben tek yasamaya alistim bnde biri olsun yoruluyrm dedi. Benim yuzum dustu bunu bana dedigini dusundumki oyle bnce. Anra agladim gorduler annem dedi yanlis anladn agladi. Teyzem dedi yanlis anladin oyle demedik. Babam annen oylw dediyse ayip etmis burasi seninde evin vs. Annem.agladi yemin etti vs. Ben smdi ne yapayim gidemiyrmda esim asker ve sehir disi yasaklandi. Napayim bn duydugumdan eminim

9 Cevaplar

+4 oy
(1,270 puan) tarafından

Ahhh be canım madem imkanın yok, madem bulunduğun yerde hastane yok madem annene muhtacsin ve lafını ediyor... Ne diye yapıyorsun bebeğin 4 aylıkken ikinci çocuğu..

tarafından
Gelsın gelsın bende de artı gelsın
(1,771 puan) tarafından
Gözdeeee nasılsın nezaman o kafalarda olcaz biz de hele:+(++
(1,270 puan) tarafından
Anlayamadigim bir rahatlık oluyor böylelerinde kötülemek için demiyorum ama üçü de yapar dördü de. Benim kızım iki yaşında. Annem de kayınvalidem de yakın bana da bebeğime de seve seve bakarlar ama cesaret edip ikinci çocuğu yapamıyorum. İki üç yıl erteledim. Olan ince düşünenlere oluyor :)
tarafından
Iyıyım kuzum sen nasılsınnn olmayalımmm boyle kafalardaaaa hıc sevmem :D
(1,771 puan) tarafından
İdare ediyorum kuzum aynen heleki bu imtihandan sonra daha zor 2.cocuk artık baya baya uzak bana Allah'ım olmayanlara versin 3.4.cocugu olanlara değil de
-Reklam-
0 oy
(243 puan) tarafından
Hamile olduğun için yanlış anlamışsındır belki hem annende ağlamış yanlış anladın demiş takılma ya olur öyle şeyler biz bile bazen yoruluyoruz çocuklarımızdan 
0 oy
tarafından
Duyduğumdan eminsem bir dakika durmaz kayınvalideme geçerdim. Onun yaptığı annem gibi dokunmaz bana. 
(243 puan) tarafından
Ya eminim ama yemin ediyor agliyor
tarafından
Kulaklarıma inanırım ben. Çok kırıcı zaten size daha önce de sipariş usulü sıkıntı yapmışlar yani. Hadi onlar olmasa sen yanlıs anladın diyeyim.
(243 puan) tarafından
Napacagimi bilmiyrm
0 oy
(48,392 puan) tarafından
kayınvalidenin davranışları nasil peki
0 oy
(6,176 puan) tarafından
Bence de yanlış anlamssn 
0 oy
(8,595 puan) tarafından
Madem eminsin duyduğuna neyi sorguluyorsun onu anlamadim öyle bisey duyacam allahin kulu saniye tutamaz beni üstelik daha önce yaşamışsın ne diye hala oraya gidiyorsun 
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Kayınvalidene geç madem rahatsz oluyorlarsa 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bence sen abarttın bunda bişey yok kadın yorgunlugunu dile getirmiş 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Olabilir yorulmuş olabilir annen sonuçta bu kadar alınma bence yazık ağlamış zaten söylemişse bile pişman olmuş 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 57 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Znurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 335 göst.
13 Mart 2020 Aile kategorisinde Nisan annesi (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 376 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Manas (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 765 göst.