0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde (107 puan) tarafından

İyi akşam evede bunaldım konuşalım dertleşelim mi ? Nasılsın  hamillik iniz nasıl geciyor

3 Cevaplar

0 oy
(38 puan) tarafından

Elhamdülillah canım sen nasılsın . Hamilelik güzel de =) hayat sıkıcı 

(107 puan) tarafından
Allah sukur idare eder    aynen hayat sıkıcı  bulanıyor insan
-Reklam-
0 oy
(9 puan) tarafından

Hamilelik zor geçiyor cnm hayat desen öylesine

(107 puan) tarafından
Hamilelikte ağrın felen mi  var hayatı öylesine yaşıyoruz zaten de
tarafından
Aynen 26 haftalığım her anım ağrı kasılma bebek erkekten kıza döndüğü için olabilirmiş ilk çocuğum erkekti
(107 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun valla 2 ay önce aynı şeyleri bende çekiyordum allahım. Bi an önce kurtulmayı nasip etsin
(9 puan) tarafından
Amin canım inş
0 oy
(216 puan) tarafından

Aslinda hc iyi dglm ama oglum olacak diye kendime moral veriom bebegim herseyden onemli bnim icin Allah herkese huzur versin hamile olana kadar bu kadar sorun yasamadim herkesin yuzunu hamile olunca gordum ne yazikki

(107 puan) tarafından
Amin ilahi  allahım oğlun sağlıklı bir ömür nasip etsin oğlun için iyi olmak zorundasın   aynen öle herkez bi zaman sonra değişiyor  anlatmak ister misn  rahat lasin velki
(216 puan) tarafından
Esimle tartistik ve sanirim korktugum basima gelecek esimi defalarca uyardim bna kullandgn kelimelri sec eger cok agrima giderse sogurum bi dha da duzelemem dedim ama tm dedu yine ayni cok agir laflar kullandi ve sebepsz yere artk esimj gormek bile istemiyorum eskiden kus bile olsak oyle ozlerdim ki bi an once uyusada sarilsam derdim smdi ayni evde bile kalmak istemiyorum baskalari yuzunden bnim canimk yaktikca uzaklasiyorum ondan
(107 puan) tarafından
İnsan kırılıyor bide hamilelik piskolejisi çok ayrı bişey    bu dönemde  etrafındaki insalrin sana karşı dikkatli olması gerekiyor hamileyken bende öleydim    sen üzülme  bebeginin sana ihtiyacı var
(216 puan) tarafından
Bni ayakta tutan o ztn canima kiymaya bile yeltendim ama ogluma kiyamadim
(107 puan) tarafından
Evladın olmasa bile yapma çünkü kızıma hamileyken   çok zor günler geçirdim  hamilelikte değil ağrım az oldu mide  bulantin yoktu hep aile tarafı dolayı hep tartışılır kavga ederdik üzülürdüm aynı şeyi bende çok düşünüyordum kızım olmasa bende yapicaktim    kızım doğdu sorunlar ilerledi eşime yatın kalkın kızıma dua edin dedm  oyuzdn 1 kere düşünürsen devamı gelir aklına böle şeyler getirme
(216 puan) tarafından
Agrima gidiyo yasadklarm dayak falan yemiom ama psikolojik olarak cokuyom esime kavusmak icin ztn cok agir gunler gecrdim evlenince hepsi biter dedim ama bu adam bni iki gun mutlu ediosa 5 gun uzuyo yegenimin dogum gunu vardi evimin yaninda oturuyolar gondermedi bni gidip sevemiom bile damdan konusuyoz kucagima alamiom bnim kucagima dogan yegenimi esimin ailesi yuzunden doya doya sevemiom bile
(107 puan) tarafından
Anlıyorum aynı şeyleri hemen hemn bende yaşadım yaşıyorum  zor dünler geçiyorsun sonradan aklanır emin ol ozan iş istn çoktan geçmiş olur      zaten 1 gün mutluysan 3 gün mutsuzsunuz zaten canm
(216 puan) tarafından
Hc bsy yapmiom bsy de demiom suan ztn ama hic birine hakkimi helal etmiyorum
(107 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İnsan öle. Oluyor eli kolu bağlanıyor  çok iyi anliyorm seni
(216 puan) tarafından
Aynn ole cnm
(107 puan) tarafından
Üzülme Bboş ver demiçe boş verilmiyor çünkü  takma kafana
(216 puan) tarafından
Takmamaya ugrasim cnm cok saol.dinledgn icin
(107 puan) tarafından
Nedemek her zamn kendini yalnız hissetme bişey olduğumi her zamn anlata bilirsin dinlerim   HERZAMAN  içine aticak halin yok
(216 puan) tarafından
Kimseye anlatamiom ztn ailemde bilmio
(107 puan) tarafından
Biliyorum.anlatılmıyor ne zamn moral bozuk olduğu da her zaaMan anlata bilirsin dinlerim konuşuruz en azından yükünü biraz azaltır
(216 puan) tarafından
Tskr cnm Allah darda koymasin seni
(107 puan) tarafından
Amin hemizi canim
(25 puan) tarafından
Aynen bende öyle canım kendime şaşırıyorum nasıl görmemişim bugüne kadar
(107 puan) tarafından
İnsan oğlu bu çiğ süt emmiş   kavun değil koklayıp anliycaksin
(25 puan) tarafından
Aynen ama çok zoruma gitti iki sene olacak nerdeyse bu tokat gibi çarptı yüzüme
(107 puan) tarafından
Kimse 4 4 luk değil çok iyide degol  hayata mutlu yaşanmıyor  hepi dert sorun olur  bunun böle olması insanlarında payı var oyuzdn onların yanlışı onlar kaybeder  oyuzdn bırak istediklerini yapsinlar
(25 puan) tarafından
Çok yakın ama bu insanlar bize sana sahte hareket edip dursalar sadece kendi.için mi yapmış olurlar sürekli görüşmek zorunda olduğunu düşün ve sana sahte gülücük dağıtıp dursa
(107 puan) tarafından
Evet gerçekten çok zor bi durum canm gerçekten çok zor
(25 puan) tarafından
Evet canım aynen öyle
(107 puan) tarafından
Takmamaya çalış  kimse seni düşünmez  kendini sen düşünürsün ancak   oyuzdn sen kendini düşün emin ol bunu sana yapanlar aklının ucundan bile geçmiyorsun emin ol kendini üzdüğünde kalıyorsun suan
(25 puan) tarafından
Aynen canım herkes kendi bilir yapılan iyilikte kötülükte karşılıksız kalmaz
(107 puan) tarafından
Aynen öle hiç bişey karsiliksizkalmaz bi cezası veya güzelliği karşına cikar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 287 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde idilt (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayalerva (81 puan) tarafından soruldu
0 oy