0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından

image

kizlar bu resimde kesede iki tane var gördüğünüz gibi. Hatta ilk beta baktırdım da 5. Haftam da 6500 filan çıktı bana yüksek gelmişti burda iki tane bebek görünce doktor folyk mu ne kesesi bu dedi bu gün ama etrafımda ki annelerin bebeklerinin çocuklarının ultrason a bakıyorum hiç kimsede böyle yok. İkiz gebelikte böyle çıkıyor. Doktor yanılmış olablir mi 

11 Cevaplar

0 oy
(2,117 puan) tarafından
Kalp atışında anlasilir hersey. Hayirlisi olsun canim
(100 puan) tarafından
Bu gün dinledik sağlıklı çok şükür hızlı atıyor
(2,117 puan) tarafından
Cok şükür. Tek kalp atımı duyulmuştur o zaman aksi halde dr iki kalp atışı var derdi
(100 puan) tarafından
Aaa öyle mi oluyor yok bir tane duyduk
(2,117 puan) tarafından
Tabi  dr anlardi ikiz olsa. Bende ultrason kagidi seninki gibi gormedim ama illaki vardır
(100 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah ♥️
-Reklam-
0 oy
(116 puan) tarafından
Canım benimde beş haftalık değerim 6.600 du tek bebek 
(100 puan) tarafından
Doğdumu bebeğinizz kuzum
(116 puan) tarafından
Doğdu canım 19 aylık :)
0 oy
(672 puan) tarafından
Benimki böyleydi tek kese canım 
(672 puan) tarafından
Tek bebek yani iki tane yok orda
(972 puan) tarafından
Tabiki ikizde iki ayri kese oluyo bi kesede iki bebek olursa problemli olur o gebelik
(672 puan) tarafından
Yok biliyorum yanlış yazmışım kesede bir bebek var
0 oy
(9,435 puan) tarafından
Yok cnm ikiz değil bu 
0 oy
(1,696 puan) tarafından
Kese zaten 1 tane var orda ölçüm yaptığı yer bebeğin kendisi.. kalp atışı ndan belli olurdu bide aynı değil boyutları zaten Dr. Un dediği doğru
0 oy
(3,459 puan) tarafından
Tek kese tek bebek var orda tek bebek ölçüsü alınmış altta ki yolk kesesi 
(100 puan) tarafından
♥️♥️
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Alttaki yolk kesesi ustteki de bebek canim :)
(100 puan) tarafından
♥️♥️♥️
0 oy
(697 puan) tarafından
Bu ikiz kese olsaydi eger biei gelismemis demek olurdu çunku aralarinda bariz şekil ve boy farkları var.Bu kadar belirgin olmasa da benim de kesemin yaninda ikinci bir baloncuk vardi yolk kesesi denen kalp atisi da 2 tane duymadiysa tek demek zaten 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benimde 2 misti ama biri gelişmemiş kist sandı onu doktor biri büyüdü o kaldı perinoloji bolunu buda keseymis içi su dolu ama bebek yok sorun değil dursun  dedi duruyor baklim
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Folk değil de yolk kesesi yani rızık kesesi. Bebegin kordonla plesanta bağlanmadan önce beslenmesini sağlayan kese. Sonradan plesanataya bağlanıp senden alacak besinleri ama ilk başlarda kesesinden alıyor. Doktor anlatmıştı bana yolk kesesi oluşmuş falan diye
(100 puan) tarafından
Folk anladım  bilgi için teşekkürler bebeğim
0 oy
(7,855 puan) tarafından
İlk defa böyle kese gördüm 
(100 puan) tarafından
Bendeeee

İlgili sorular

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...