0 oy
532 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5,590 puan) tarafından
Ay dedim Bi Giriyim şöyle sefa Merve moda selvim filan bakayım dedim uygun birşey bulursam bayramda giymeye alırım dedim bayrama zaten iyice zam gelir diye Fiyatların maşşallahı var yani Bi ferace 600 lira Bi elbise 400 Bi tunik 300 lira girmemle çıkmam bir oldu Tamam herşey pahalı da bu kadar da olmaz yani Allah sonumuzu hayır etsin 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amin inşallah hiç birsey alınmıyor;(
-Reklam-
0 oy
(323 puan) tarafından
Sen onu diyosun LCW Waikikide ev içinde giymek için penyeler var günlük 200 lira olmuş. Millet kafayı yemiş fiyatalar çok çok uçuk.
(5,590 puan) tarafından
200 liraya sattıkları şeyin maliyetli ne kadar çok merak ediyorum aldıkları para haram onlara haram
0 oy
(7,324 puan) tarafından
Ben carşıdan aldım 150 tl ye yoksa çok pağlı
(5,590 puan) tarafından
Çarşıda daha pahalı temizlik bezi yapmıyacağın kumaştan penywler 100 lira adam akıllı birşey alayım desen yine online den farkı yok valla
(7,324 puan) tarafından
Herşey palı çanım
0 oy
(8,799 puan) tarafından
Valla bizim de depremde gitti herşey. Mecbur birkaç bişi almam lazımdı. Birkaç parçaya dünyanın parasını ödedim. Dümdüz incecik pamuklu şallar 100 tl. Giyilebilir en uygun tunik 300 bir trençkot alayım dedim bin lira. 
(5,590 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım senin durumun dahazor tabi bizim yine iyi kötü elde birşeyler var
(8,799 puan) tarafından
Üstümde pijama ile çıktım. Kabanmı da giymiştim. Ama Antalyaya geldik burda kaban giyilmiyo. Mecbur trençkot aldm. Başımda tülbent vardı mecbur şal aldm. Durumumuz var çok şükür Allah olmayana yardım etsin
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben şaşırmıyorum artık ya bu fiyatlar.normal.gelmeye başladı bana. 
(5,590 puan) tarafından
Alıştık malesef
(4,651 puan) tarafından
Alismicaz da napcaz kuzum daha 1saat önce bende ikili takım baktım trendyol dan. Bisi.begenemeden çıktım favoriye bile eklemedim yani fiyat düşmez diye.anca bedeni bitince düşüyor
(5,590 puan) tarafından
Aynen bedeni de zaten ya 36 kalıyo ya 46 kalıyo ikisi de değilsen Bi işine yaramıyor zaten fiyatının düşmesi
0 oy
(6,151 puan) tarafından
Bide tesettüre uygun olsalar gam yemeyecem. Tesettüre uygun elbise bulmak mesele gerçekten bulabilsem parasında da değilim ben 
(5,590 puan) tarafından
Bi kaç tane ferace denk geldi gerçekten tam anlamıyla tesettüre uygun ama sanki altın dan gümüşten üretilmiş gibi 600 700 lira yaa
0 oy
(8 puan) tarafından
Pazarium diye bir site var orda çok uygun elbiseler var ordan baka bilirsin benim fikrim tabi bu 
(5,590 puan) tarafından
Onun uygulaması var bende zaten her zaman bakıyorum cnm eskisi gibi benim tarzım şeyler yok eskiden cok alırdım şimdi hem hoşuma gitmiyor hemde diğer sitelerden Bi tık ucuz olsa bile bana göre pahalı geliyor
(8 puan) tarafından
Haklısın bende aynı durumdayım
tarafından
Pazarium uygun ama kargosu cok bide değişim olmuyo
(5,590 puan) tarafından
Evet kargosu en son 20 miydi neydi kapıda ödemeyi de koy 30 lirayı geçiyo Bi parça şey için vermeye değmiyor o parayı
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Geçen 2 tunige 900verdim nasıl içine oturdu. Yazık gunah
(5,590 puan) tarafından
Ay benim elim gitmez ki o parayı vermeye. Eşim 3 gün çalışıyo o parayı kazanmak için. Alsan Bi türlü almasan Bi türlü
(1,859 puan) tarafından
Bende öğretmenim inanın benimde elim zor gitti. Ama sürekli insan içinde olunca illa farklı giymek gerekiyor
0 oy
(5,559 puan) tarafından
elbise keşke 400 olsa bu gün bir etek 500 elbise 850 TL almadım hiç bir şey 
(5,590 puan) tarafından
İki sene önce 850 TL ye Bi aile giyiniyodu ya şimdi Bi kişi giyiynemiyor şalı var ayakkabısı var çantası var. Var da var yani bir kombin ne kadara mal oluyo Allah insaf versin satıcılara ve üreticilere
(5,559 puan) tarafından
Amin inşallah asgari ücret ile geçinen ler nasıl yapıyor aklım almıyor
0 oy
(682 puan) tarafından
Bu yüzden dolap uygulamasını kullaniyorum
(5,590 puan) tarafından
Valla eskiden ikinci el kullanmam diyip duruyordum galiba bu gidişle bende dolaptan alırım artık
0 oy
(163 puan) tarafından
En iyisi kendin dikiceksin. Şükür ki zamanında öğrenmişim kenarda kumaş stoğum da var lazım oldukça çıkarıp dikiyorum :)
(5,590 puan) tarafından
Makinam yok canım Bi ara eşarp kenarı diktim iğneyle baya beğeniyordu iş sahibi. İlgim var aslında ama makina olmayınca tabi olmuyor :)
(163 puan) tarafından
Ben 6 senedir a101 den aldığım singeri kullanıyorum. Almak isterseniz baya uyguna geliyor piyasaya göre
(5,590 puan) tarafından
Kız Bi elbiseyi alamıyorum makinayı nasıl alıcam benim adam topa tutar beni :Dd
(163 puan) tarafından
Zaten o elbiselerin fiyatına o yüzden dedim. Şuan 600-700 civarında sanırım, o parayı bi elbiseye verene kadar bi makineyle bütün elbiseler ucuza gelir mantığı o :) tabi dediğim gibi imkan varsa aklında olsun diye dedim. İsteğin varsa bi şekilde nasip olur inşallah :)
(5,590 puan) tarafından
O fiyata varsa cok uygunmuş bakarım Bi ben sanıyorum ki 5 bin 6 bin filan fiyatları
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Mağazalar bir bak canım daha uygun olanlar oluyor 
(5,590 puan) tarafından
Mağazalar da çok pahalı cnm ya hatta netten de pahalı diyebilirim Bi tane varki bizim burda herşey bir buçuk iki katı onun için mağazalara da giremiyorum bile
(4,665 puan) tarafından
Yaaa bizim burda var uygun magazalar
0 oy
(321 puan) tarafından
Valla bende anlayamadım resmen kazık yani 

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 873 göst.
19 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 551 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu