0 oy
103 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (287 puan) tarafından
Kızlar farmesiye üye etti eltim beni şimdi nolcak iyimi ettim kötümü bilemedim

4 Cevaplar

0 oy
(7,350 puan) tarafından
Satiş yapcan isde bu sayede oda kar etmis yanliz uye etmek puan toplamak demek 
(287 puan) tarafından
Viyyyy ee benim cemrem yokki :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Satış yapican canim. Belli puanlar var o puanlari aşarsan hediyeler geliyor. 1.2.3. Ay hediyeleri var onları alırsın.  Satarsın. Bende uyeydim bir ara  en çok at kestaneli, el kremleri ve sarımsaklı şampuan satardım 
(1,706 puan) tarafından
Bişey olmaz canım nolcak mecbur değilsin ki satmaya.. çevren varsa tanıt sat..yada önce kendin al bikaç ürün onlrı dene göster .. olmuyorsa bırak askıya alınır üyeliğin bişey olmaz.. at kestanesi ağrıya eklem ağrısına... Çay ağacı balsam yanıka ayak mantarına tırnak batmasına .vb . El kremleri yada botanik şampuanları deneyebilirsin.. ayak tuzu da güzel.. ben yıllardır üyeyim bazen alırım bazen almam
(287 puan) tarafından
Canım bu şimdi ben yeni üye oldum pek bilmiyorum ama katoloj fiyatı çok pahalı geldi bana ben nerden aliveris yapacam kataloj fiyatindanmi
(1,706 puan) tarafından
Hayır canım internet den üyelik girişinden giriş ypıcaksın orda online katalok var ordan sepete ekle zaten görürsün fiyat farkını..sana indirimli gelecek hepsi sende katalog fiyatından satış yapacaksın..
(287 puan) tarafından
Tam nerde bende sadece kataloj yazio sepete ekleyince fiyat aynı oluo
(1,706 puan) tarafından
Sepete gir bak canım bide elindeki kataloğa bak ..aynı olmaz fiyatlar
0 oy
tarafından
Farmasi çok pahalı satışı zor ama Avon daha uygun bende Farmasi yaptım zordu ürün fiyatları yüksek oldu için alan yoktu bıraktım avona başladım şuan çok iyi gidiyorum
0 oy
(5,665 puan) tarafından
Bişey olmıcak sipariş verecen kendine alırsan ucuza almış olursun satarsan kar etmiş olursun cok basit yani

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 639 göst.
21 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 163 göst.
0 oy
1 cevap 93 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Farmasilider (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esila sultan (9 puan) tarafından soruldu

377,994 soru

11,314,033 cevap

34,753 kullanıcı

...