0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar lütfen yalnız olmadığımı söyleyin ben kızıma çok sinir oluyorum dışarı çıkıyorum gezsin hava alsın eve getirdiğm gibi ağlıyor ben akşama kadar dışarda durmam ki herkesin peşinden ağlıyor ben ne yapicam ya ara sıra vuruyorum ama çok üzülüyorum lütfen ve ağlayınca susmuyor valla hep ağlıyor kendini yere atıyor 

25 Cevaplar

0 oy
(1,217 puan) tarafından
Hemde çok sinirimi zorluyor. Daha hiç vurmadim ama . Bagirttiriyo kendisine. Ben bilmiyorum yeni nesil çok zor herhalde
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Sabır mi oda ne 
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Sorumu bu dışarı çıkıyoruz deli dana gibi kosuyo caddeye cikiyo peşinde helak oluyorum evde durmuyo zaten o apayrı bi sikindi bacaklarımı yumrukladim sinirden çıldırtıyor valla geçende poposuna poposuna yapıştırdım o ağladı ben ağladım ve hergunumuz böyle bağrış cagris geciyo 
0 oy
(4,097 puan) tarafından
Bazn yapma dediğim şeyi inatla yapıyo çk sabırlı bryim normlde ama dayanamayıp elne vurduğum olyo snra ikmz bir ağlıyoruz defalarca özr diliyorum sarılıyorum öpüyorum blki o unutyo ama Bn kendime o kdar çk kızıyrm ki unutamıyorum şuan ble ağlayrk yazıyorm bnu çk pişman oluyorm yaptığmdan ama o an bnu düşünemiyorum işte 26 aylık 
0 oy
(85 puan) tarafından
Hemde cok kayinpederim kufur ogretmis bana kufurler ediyor uyariyorum gene ediyor bide eline ne gecerse bana firlatiyor hic soz dinlemiyor inatci  vuruyorum sabrim taşiyor ister istemez pişman oluyorum ama o pişman olmuyor gene yapiyor piskolağa gotursem yaşi kucuk bisey yapmazlar 3 yasinda  napcami bende sapittim

İlgili bir soru bulunamadı

397,224 soru

11,880,750 cevap

35,997 kullanıcı

...