0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (2,340 puan) tarafından
bugun eşimle temizlik yapiyoduk sonra eşim dediki bayramda gelcek olan varmı bize bende dedim hayır biz gidicez annemle babama eşim hemen deyiverdi hayır ben gitmem napçaz orda babana ne yapmaya gidicem bende hiç bisey demedim geçtim odaya oturuyorum hic bir yere katilmiyor ya bayram bu bayram insanlar boyle gunlerde bi araya geliyo sonuçta ne düğünlere gelir benimle ne bayramlara katılır adam akıllı çok sıkıldım artik

6 Cevaplar

0 oy
(48,087 puan) tarafından
sende onun ailesine gitme
(2,340 puan) tarafından
onun ailesi uzak zaten o yuzden gidemiyoruz
-Reklam-
0 oy
(3,725 puan) tarafından
Daha bayrama bır ay var nıye kavga arıyosunuz ki ne güzel temzlik yapıyormussunuz beraber
(2,340 puan) tarafından
sadece bayram icin degil düğün oldugu zamanda aynisini yapiyor
0 oy
(80 puan) tarafından
Çok ayıp kendi ailesi de nasıl böyle gerici belki seni kızdırmak için mi dedi belki ciddi değil 
(2,340 puan) tarafından
yok canim herkes kendi malını bilir diye bi söz var ya iste bende onu taniyorum hic bir ortama girmek istemiyor
(80 puan) tarafından
Bazı kişilerin böyle bir karakterleri oluyormuş doğrudur ama bu zamanlar özel zamanlar bunu muhakkak konuşup halledebilirsin güzelce oturup konuş sevmiyor olabilirsin ama bizim aile yapımız böyle dersin çok kalmayız dersin bir şekilde alışırız anla kalbinin kırılacaklarını ve o insanların zaten yaşlarının büyük olduğunu kalbini kırmamak doğru olduğunu anlatabilirsin bir şekilde anlamazsa da sen elinden yap geleni yapmış olursun tek başına gidersin hasta falan dersin artık olmadı
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sende onunla gitme hiç bir eşine dostuna
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım arkadasın eşide aynı kendi akrabalrının düğününe bile zorla götürürler gercekten cok sinir bozucu ama bu sebebten dolayıda yuvamı yıkamam diyo arkadasım 
(2,340 puan) tarafından
ama bak insanin zoruna gidiyor yani boyle yapmasi cunku ailem beni bekliyor her bayram ben telefon acip gelemicez bu bayram ya cocuk hastalandi diyorum yada başka mazeret uydurmak zorunda kaliyorum
tarafından
Sen nıye mazeret uyduruyorsun gelmek ıstemeyen esın senın gitmene karısma sına nıyr ızın verıyosun cok sacma bu davranırsın ne kadar ayıp aılen de bekler sızı haklı olarak bayram bu ya al cocugunu gıt otursun evde gelmiyorsa
(1,101 puan) tarafından
Mazeret uydurma bacım al cocuğunu git anlat durumu ailene. Arkadasımda bi ara bahane uyduruyodu baktı olmuyo konustu anlattı ailesine durumu onlarda alıstı artık ona göre davranıyorlar
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Eşin gelmezse gelmesin sen git senin gitmenede mi engel oluyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 621 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gamze1609 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 430 göst.
4 Kasım 2019 Aile kategorisinde Yeliz.esma (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.