0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (6,520 puan) tarafından

Bebeğin suyu sınırda dediler kan sulandirici iğne vurulcam 8 kutu yazdi kullanan varmi nerden vuruluyor igne ben vuramam ztn saglik ocagina vurdurcam acitiyormu igmeden cok korkuyorum bayginlik gelior vurulurken :( 

8 Cevaplar

0 oy
(6,520 puan) tarafından

En İyi Cevap
Baska varmi kuzular ve ne ise yarar bu sulandirici erken dogum onlermi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saglik ocagi vuruyo evdede vurabilirsin sadece ilk biraz yaniyor vurdukları nda bide ignesi cok küçük oyle asi ignesi gibi degil 
(6,520 puan) tarafından
Nerden vuruluyorki
tarafından
Vallah benimki kol du seninkini bilemem koldandir heralde
0 oy
tarafından
Göbekten vurdum ben hamile olduğumu öğrendiğim günden doğduğu güne kadar benim eşim vuruyordu ilk kutuda çok zorlanırsın ondan sonrası çok yakmaz canını
(6,520 puan) tarafından
Öhö yakiyormuuuuu :(( gobegin acidimi cok
tarafından
Malesef acıyor
0 oy
(469 puan) tarafından
Hamile kaldigigim gunden bu gune hala vuruluyorum canim ignesi kucuk o kadar abartilacak kadar acimiyo ilaci bir az aci vuruldugunda ilaci yakiyor bir az o kadar  ben gobekten vuruluyorum 
(6,520 puan) tarafından
Saol canim:(
0 oy
(6,284 puan) tarafından
Ahh ahh covid oldum 25 haftalıkken doktor kan sulandırıcı kullanacaksın dedi bende iğneden korkuyorum evlenirken nikah işlemleri için kan vermem lazım eşim calisiyo kendim gidip veremedim babamla gittim korkudan doktor kan sulandırıcı yazdi demesin mi kendin vurursun Allah'tan eşim cesaretli o vurdu bi kaç kez kaynım vurdu bi kaç kez de babam yaptı bende diğer tarafa bakıyorum korkudan normal iğne kadar acitmiyo canım korkma koldan bacağından vurdurabilirsin eşin cesaretliyse o vursun hep aynı yere vurma mesela bivgun bi koluna diğer gün diğer koluna vur hep aynı yere vurunca morariyo çünkü o zamanda acitiyo iğne 
0 oy
(672 puan) tarafından
Benim 3. Bebek keseyi görünce başlayıp doğuma kadar yapıyorum sandalye yada koltuğa otur sırtını yasla göbek deliğinden 4 parmak sağa yada sola yapıcaksın eşinle etini sık biraz çok sıkma tepeye batır iğneyi hiç stres olma yavaşca sık öncesinde kolonyalı peçete ile dezenfekte et göbeğini ellerini yıka kol dan da yapılır dirsekten 4, parmak yukarı yine etini biraz pörtleterek 
0 oy
(470 puan) tarafından
Kanın sıvılaşsin da daha hızlı daha çok bebege ulaşsın diye kan sulandırıci veriyorlar kol bacak gobek kürek kemiğinin üstünde ki deriye bile yapılır cok azcik yakar sonra alışırsın merak etme gecmis olsun 
0 oy
(210 puan) tarafından

Şimdi kullanıyorum kol bacak göbek yapabilirsin evde ben evde yapıyorum öyle olması gerekiyor hamileyim 9 ay kullanmam gerekiyor ve doğum sonrası 40 gün daha 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 46 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde SULTANOVA (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.