+1 oy
266 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Düşüncelerinizi alayim

13 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bosanmak için evden ayrıldgmda kendisi ve tüm sülalesini engelledim. Asla da merak edip bakmadım 
(39 puan) tarafından
Himm ne güzel
-Reklam-
0 oy
(7,818 puan) tarafından
Ben sadece meraktan ederdim ama öyle 7/24 saat etmezdim de arada sırada bakardım 
(39 puan) tarafından
Anladim canım
0 oy
(48,381 puan) tarafından
ben takintiliyim bakarım 
0 oy
(5,559 puan) tarafından
yapmışlığım var :-)
0 oy
(432 puan) tarafından
Bende sadece meraktan çok nadir bakıyorum evlendiğini boşandığını oradan görüyorum
0 oy
(8,594 puan) tarafından
Niye takip edeyim ki takıntılı ruh hastası miyim ben ayrıldığım an olay biter
0 oy
(11,086 puan) tarafından

Ooo bakarım ayıpsın :D tabi çok kötü ayrılıksa siler atarım dönüp bakmak istemem

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben etmiyorum merak falan hiç de bakmadım ortak arkadaşlarda sğolsun hiç konusunu etmedi ama eşimin eski eşi sürekli bakıyordu bide benden önceki sevgilisi resim beğenmişlerdi yanlışlıkla engelledik hesabıda gizledik rahatladık :) 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Allah belasını vermiş mi diye bir iki defa bakmıştım. Evlendikten sonra dünya umrumda değil. Herkes kalbinin ekmeğini yer dedim bıraktım :)
0 oy
(3,287 puan) tarafından
Evliyken ayrıldığiniz  kişinin  hesabinimi  takip ediyosunuz 
(39 puan) tarafından
Yok cnm esimle bosanma arifesindeyim elimde olmadan sosyal medyasına baktim da
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Senin küçük bebeğin mi vardı syrildinuz  mi ben seni yanlış mı hatirladim acaba 
(39 puan) tarafından
Evde mac izliyordu cocuk agladi diye cocuga tokat atti oglum o.zakanlar 8 aylik ti  sanirim bende çocuğa vurma dedim banada siddet uyguladı sizden bıktım fln dedi istemiyorsan bosa dedim boşamicam esimi getiricem sana kuma sende bize hizmet edersin dedi saka yapiyor sanip güldüm inanmıyorsun oyle mi dedi inanmiyom dedim kadini yanimda aradi kadin bununlq yasak ask yaşıyormuş esinden aurilmis kadin bununla iiletisimw gecmis son 7 audir da konuşuyorlar mis
(13,825 puan) tarafından
Allah bildigi gibi yapsın hiç üzülme sakın bakma etme de ne halleri varsa görsünler
(39 puan) tarafından
Ben evlenmeden önce ortada evli kadinla ilişkisi var diye soylenti vardi esim iftira atıyorlar dedi ona inandim demekki neymiş kimseye inanmican
(13,825 puan) tarafından
☹️hakkında hayırlısı olsun canim
(39 puan) tarafından
Amin cnm teşekkür ederim
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Beni incitwn gururumu kiranın kalemini kırarım 
(2,118 puan) tarafından
Ooo delikanlı bir bacısın☺️❤
(2,369 puan) tarafından
Alah razı olsun canım hep kaybettim ama umrumda değil
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Kesin bakarım merakliyimdir kendimden engeli basarım baskasindan kontrol ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 77 göst.
0 oy
0 cevap 93 göst.
0 oy
0 cevap 58 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Davutduhaayse (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu

377,291 soru

11,290,891 cevap

34,706 kullanıcı

...