0 oy
859 göst.
Diğer kategorisinde (1,138 puan) tarafından
Allah kahretsin bu pisliği.zaten 1 aydır eve gelmiyordu.çocuk doğunca boşanacaktik.k

endince bahane uydurup kavga çıkartıp gelmiyorum yanına da hastaneye de goturmuyorum ne b.ok yersen ye dedi çekildi.

Başka şehirden gelmiştik.bu evi eşyalı tuttu.bunun da kirasını ödememiş.4 gün sonra gün bitiyor.

Param yok.annem var onun da durumu belli.

Abimle yaşıyor.o da p.isligin teki senelerdir görüşmüyoruz.beni evden kovmustu şiddet uygulamisti sığınma evinde kalmıştım.o eve gitmem mümkün değil yani.

Ama ne kiralık ev tutacak ne de en azından doğumdan sonra 2 3 ay gecindirwcek param yok.

Annemin bı 3 bin dedemden parası var o da kiraya anca.bu kadar mı ş.erefsiz olur bir insan.bu halde ortada bıraktı.

Sinirden falan demedi zaten umrunda değildik.kötü işler yapiyormus vs belki uyuşturucu falan bile olabilir zaten belinde silahla geziyor.

Ne yapacam bilmiyorum.şu halde beni düşürdüğü duruma bak.

Bir de nereye gidersen git ne b.ok yersen ye doğumdan sonra ben çocuğu görürüm vs diyor.

Ben de dedim hem böyle yapacaksin bir de çocuk mu goreceksin.hala da anlaşmalı bosanalim diyor utanmadan.

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onun ailesi yok mu yaa Allah yardımcın olsun inşallah 
(1,138 puan) tarafından
Var bir farkları yok ki onların da.Amin teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
kac yasindasin canim hangi ildesin sen cok zor gercekten
(1,138 puan) tarafından
28 yaşımdayım.şu an Bursadayim Mersin'den gelmiştik.beynim durdu resmen 36.haftaya girmişim şu yaşadığım duruma bak
(230 puan) tarafından
Bursa'nın neresinde oturuyorsun
(1,138 puan) tarafından
Şu an gemlikteyim
(230 puan) tarafından
Kiran ne kadar
(1,138 puan) tarafından
Burası pahalı 6 bine anlaşmışlar.rutubetli bir ev ama o kadar demiş.sözde 1 aylıktı.ev tutup kendi esyalarimizi getirtecekti.1 ay oturduk.bu ay da hiç gelmedi bile eve.sancim oldu doktora bile gelmedi 36.haftadayim
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Kadın siginmada kalmışsın nasıldı orası 
(7,018 puan) tarafından
Ne gibi imkanları var bilmiyorum hani dogumdayken filan ilgilenen olurmu kızınla olursa kimseye eyvallah etme git o ş.... Lede boşan al nafakani
(1,138 puan) tarafından
Eyvallah zaten etmeyecem.nafaka vereceğini de sanmıyorum artık.dünya borcu var üstüne ve sabit bir işi yok serbest ticaret yapıyor banka hesabı kullanmaz hepsi borç içinde.
Beynim durdu gerçekten düşünemiyorum bile
(7,018 puan) tarafından
O zaman çocuk yapmayacakti donunu satsın verecek mecbur nafakani verirsin mahkemeye size bakmak zorunda
(1,138 puan) tarafından
Zorunda ama vermezse hiç biesey yapamam.cunku anca maaşından kesilir ama maaşı yok.
Ya doğumdan sonra 3 ay falan idare edebilsem part time ise girmeyi dusunuyordum zaten.ama şimdi hiç bir imkanım yok
(7,018 puan) tarafından
Kadın siginmada kalırsan idare edersin gibi geliyor canım nasıl bir yerdir inan bilmiyorum hani en azından kıyafet bezini filan karşılarlar heralde toparlaninca çalışmaya başlarsın belki iş imkanı bile sunarlar
0 oy
(591 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun 

2 yanındakine anneniz baksa bari doğumdayken.cok zor
(591 puan) tarafından
Twitterdan yazsana mesaj yada twit at etiketle
(591 puan) tarafından
Hamile olduğunu yaz küçük çocuğun olduğunu vs
(1,138 puan) tarafından
Tweeter da Haluk leventin sayfasına girince mesaj nasıl atılıyor nereye tiklamam gerek.kullanmiyordum normalde
(1,138 puan) tarafından
Haluk levente mesaj atilamiyor yazıyor
(580 puan) tarafından
Sizin kullanici adiniz nedir etiket yapıp destek olalım burdan
0 oy
(9,317 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok üzüldüm Allah bildiği gibi yapsın onu 
(1,138 puan) tarafından
Amin cümlemizin.ya insan çocuğuna yapmaz hadi bana düşman ol
Çok ah ettim elbet bırakmaz Allah yanına
(1,138 puan) tarafından
Müge anliyi arkadaşım da söyleyip duruyordu hep.ama ne bileyim televizyona çıkarırlar mı acaba
(591 puan) tarafından
Sen programı aramayacaksın.onun kendi instagram hesabı var eşinin soyadına olan mavi tik olan ona yaz mesaj at.twitterda çok etkili.haluk levent çabuk dönüyor
(1,138 puan) tarafından
Tamam ordan bakayım o zaman
(1,138 puan) tarafından
Haluk levente mesaj atilamiyor yazıyor
0 oy
(1,764 puan) tarafından
Hemen karakola git şikayetçi ol hamile kadını terk etmek bildiğim kadariyla suç hapis cezası var
(1,138 puan) tarafından
Şikayet durumuma çözüm değil ki.olayim olmasına da sonrası ne yapacam
(1,764 puan) tarafından
Bence doğuma daha var ondan öyle rahat kocan kirayı vermedigini nerden biliyorsun daha 4 gün var
(1,138 puan) tarafından
Bu ayın kirasını yarısını vermemiş.ev sahibi doğalgazı kesmişti.çocuğa acıdı da acti.kendi de kendi ağzıyla dedi.
Doğuma var da benim sancılarım var ve 4 aydır zaten götürmüyor kontrole.1 aydır da eve gelmiyor.
0 oy
(2,935 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım rabbim çocukların hatrına yardım etsin canım 
(1,138 puan) tarafından
Amin.çok teşekkür ederim.zaten tek olsam umrumda olmaz sokakta da kalırım ama çocuklara üzülüyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence otur daha günü varmış öder belki, en azından doğumunu yap. Nerddn buldun bu manyağı tövbe tövbe bi de 2. Çocuk. Ya da sığınmaya gir ve çıkma oradan böylesi adamdan hayır gelmez
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Alah yardımcın olsun canm ya bizim sehire gel yarimdimci oluruz kıyamam sana :( sıcak evimde rahatlık  batıyor bana   boyle seyler okudukça şükrediyorum 
0 oy
(6,271 puan) tarafından
Karakola git şikayetçi ol onlar sana yardımcı olurlar 
0 oy
(3,266 puan) tarafından
Allah belasını verir illaki de sen devlete sığın. Kaymakamlığı git hemen, durumu anlat. Adamın maaşına kadar elinden alır sana verirler. Gerekirse tekrar kadın sığınmaya git, silahı varsa, can güvenliğin yoksa seni başka şehire nakleder ve iş bulup adını soyadını bile değişir devlet senin. 
(1,138 puan) tarafından
Annemle para sorusturuyoruz borç.zaten ilk isim karakola ve sonrasında büroya vs gitmek boşanma için.maaşı yok.malesef hiç bir şey alamam.dunya kadar borcu var bankalar hep hacizli.sabit bir işi de yok malesef
(3,266 puan) tarafından
İllaki nafaka bağlanacak sana ve bebeğine. Nasıl öderse ödesin, bırak ödeyemezse girsin yatsın içerde.
0 oy
(580 puan) tarafından
ALLAH kolaylık versin size çok üzüldüm durumunuza

Yanina sığınabileceğiniz akrabanız yok mu anne ve abinizden baska?
(1,138 puan) tarafından
Amin cümlemize..yok malesef.tek bir dayım var o da psikolojisi bozuk.kendi ailesi kalabalık onlar da çekiyor.
Baba tarafı ile zaten görüşmüyoruz bile.yani tek annem var onun da bir 3 bin maaşı var dedemden.
(580 puan) tarafından
Gece sizin konularınızi okuduktan sonra uyumuşum. O kadar üzüldüm ki durumunuza gece boyu sizinle uğraştım.  Rüyalarıma girdiniz yani. ALLAH kolaylık versin size icinize ferahlık,eş kişisine akil fikir,çocuklarınızı hayırlısı ile büyütmeyi nasip etsin
(1,138 puan) tarafından
Yaa üzüldüm..imtihan dünyası işte benim de başıma böyle bir iş geldi.
Allah hepimize kolaylik versin.amin çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 8 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prensannesi. (839 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
0 oy
2 cevap 75 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Adanalibelammm (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 477 göst.

374,623 soru

11,204,484 cevap

34,506 kullanıcı

...