0 oy
205 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (520 puan) tarafından
Kizim 2 yasinda bezi birakti hicte zorlanmadik bikac gune hemen alisti ozamandan beri hic kacirmaz hep soylerdi simdi 3 yasinda simdi her seferinde kaciriyor az yada cok mutlaka kaciriyor once gormemezden geldim sonra guzelce anlattim simdide kiziyorum artik cunku abartti hadi gel cisini yapalim diyorum yok diyo israr etmiyorum tamam diyorum 5 dk gecmeden bakiyirum yarisini kacirmis ben napayim kizlar

10 Cevaplar

+1 oy
(7,521 puan) tarafından
Sakın kızma dönem dönem böyle olabiliyorlar benim kızım 4 buçuk yaşında hala bile sıkıntılar yaşıyoruz belki de usuttugu için kaçırıyordur
(520 puan) tarafından
Ama her seferinde kacar mi bilmiyorum canim cok uzuluyorum
-Reklam-
0 oy
(8,954 puan) tarafından
Bi ara benimki de yaptı Bi kaç kez sonra baktım özellikle kızınca sinirlenince bilerek yapıyordu şimdi unuttu şükür 
(520 puan) tarafından
Insallah bizimkide gecici bi surectir
0 oy
(395 puan) tarafından
Ay benim kizimda oyleydi her yolu denedim kizdim guzel davrandim hicbisey fayda etmedi 2 yasinda ogrenmisti tuvaletini.simdi 3.5yasinda yeni yeni kacirmamaya basladi kendiliginden duzeliyo ama biz sinir krizi geciriyoruz tabi.suanda bile arada cok az kaciriyo birkac damla.ama bizim kiz sonuna kadae tutuyo son dakkkada cisim diyo oda ilk azcik kaciriyodu sonra diyodu.simdi baya duzeldi cok sukur
(520 puan) tarafından
Sinirlenmemek elde degil camasir yetistiremiyorum hadi  i damla kaciriyodu sesimi cikarmiyodum ama simdi baya kaciriyor insallah bizimde duzelir en yakin zamanda
(395 puan) tarafından
Bizimxw oyle oldu bi ara baya kaciriyodu resmwn altina yapiyodu.duzelir zamanla
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benim büyük kızım da olmuştu bi ara böyle. Meğer üşütmüş de ondan olmuş. Hem gece yatağa yapıyordu hemde gündüz altına kaçırıyordu.
(520 puan) tarafından
Usutuyoda olabilir  bilmiyorumki
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Üsutmustur havalar serin bak yazin hersey duzelir canim
(520 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(68 puan) tarafından
Bende bu durumları yaşadım geceleri çok kacirdirdi anlatım anlamıyor sonuçta güzellikle söylüyordum her gece belli bi saatlerde kaldirridim cisin varmı kızim diye sorardım yok derdi ama ben götürüdjum suan Allah'a şükür gece isemsini bıraktı amaa çok zor bir surecti benim sonunda alta kacirmaktan da kurtulduk 
(520 puan) tarafından
Insallah bizde kurtuluruz ya
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Üşütmüs olabilir canım farketmeden kaciriyordur belki üşüdügü  için 
(520 puan) tarafından
Ya usutmuste olabilir bilmiyorumki
0 oy
(48,392 puan) tarafından
ya usutmustur yada nazar olmustur oyun tatli geliyodur birakmak istemiyodur
(520 puan) tarafından
Hepsi olmus olabilir ama herseferindede kacirilir mi bilmiyorumki
(48,392 puan) tarafından
olmus bisey hepsi icin önem al ayaklarini sicak tut cift kat.kalin alt giydir nazar duasi oku oyun aralarinda ikna et gotur tuvalete
0 oy
(36 puan) tarafından
Benım oğlum 5 yasında hâlâ ara ara kacırıyor :( kendısıde çok üzülüyor ama uyku ile bılmıor
(520 puan) tarafından
Arada kacirsa neysede bizim biraz cok olmaya basladi
(36 puan) tarafından
Oğlum da o yaşlarda çok kaçırırdı sürekli çarşaf kıyafet yıkardım hergün oğlumu yıkardım çok zor bişey anlıyorm senı sabır et Allah'ın izniyle gıdecek bugünler inanki kızmak hıcbı işe yaramıyor

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 450 göst.
9 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Toprakinannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.