0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (374 puan) tarafından
Hamileyim ve hamileliğim çok kötü geçiyor 5 kaynım eşleri ve çocukları var ve kaynanamlar var sadece kaynanamlar davet etsem olur mu acaba her sene davet ederim bu sene böyle olsa olur mu? Siz kimleri davet ediyorsunuz 

23 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hiç kimseyi etmeyi düşünmüyorum iki çocukla oruçla mümkün değil ama gelen olursada napim
(120,788 puan) tarafından
eltini caarr laa
tarafından
Eltimi görsem yolacam senin haberin yok
(374 puan) tarafından
Benim 2 çocuğum var kızım 1.sınıfa gidiyor oğlumda 2 buçuk yaşında üstüne hamileyim hamileliğim kötü geçiyor her sene davet ederim geçen sene davet ettim eltim davet etmedi bizi
sen davet edince davet edilmeyimi bekliyosun hani karsiliklimi olmali
(374 puan) tarafından
ne alaka ya karşılık değil geçen sene herkesi davet etti eltim Bi bizi etmedi aramızda da kötü bir şey geçmedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olur neden olmasın hamilesin sonuçta 
(374 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(960 puan) tarafından
Kendini yorma sırayla çağırırsın hepsini birlikte gelirse baya zorlanırsın
(374 puan) tarafından
Ya öyle de canım 2 çocuğum var yardım edenim yok geçen sene eltimi kaynımı davet ettim eltim herkesi davet etti bizi etmedi
(960 puan) tarafından
O zaman içinden kimi çağırmak geliyorsa onu çağır canım ☺
(374 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(146 puan) tarafından
Davet etmiyorum yemegimi yapıp ben onlara gidiyorum çünkü burda kayın validemler var k.babam ımam gelemiyor eşimin dedeelri var onlarda yaşlı onlarada gelemiyor yapıp gidiyorum böyle oluyor bizde .. 
(374 puan) tarafından
Ne güzel
(146 puan) tarafından
Senin içinde bi mecburiyet yok kayinvalidenleri büyük olarak çağır yeter bu seferlik kendinede cocugada eziyet etme insan olan ayıp demez zaten
(374 puan) tarafından
Öyle yapıcam davsrt etmediğin zaman arkandan konuşuyorlar
0 oy
(9,654 puan) tarafından
Geçen yıl bebeğim kırklıydı sadece kendi annemi amcamı kuzenlerimi çağırdım tek seferde sonra eşimin arkadaşını çağırdım ailesiyle beraber hem bebek görmeye gelmek istiyorlardı o kadar. Kaynanamı kayınpederim çağırsam oruç tutmuyorlar kaynım oruç tutmuyor eltim bir tutuyor Bir tutmuyor ne yaptığı belli değil ben de o şekilde olunca onlara davet etmek istemedim açıkçası. Bu yıl iki çocukla ne yaparım nasıl yaparım bilmiyorum ama davet etmek istediğim kişiler var inşallah gidişata göre bakacağım. Kendini zorlayıp sıkıntıya sokma derim ya sırayla çağır ya da sadece aile büyüklerini çağır kaynana kayınpederine falan. Bir de ben hafta sonu doğum günü yaptım bayağı kalabalıktı Bir daha öyle kalabalığı göze alamam sanırım iki çocukla
(374 puan) tarafından
Evet zor oluyor benim de 2 çocuğum var
0 oy
(4,017 puan) tarafından
Ailemden uzağım bulunduğum şehirde  sadece ablam ve eniştem var tek onları çağırırım cnm
(374 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Kimseyi etmem 
(374 puan) tarafından
Geçen sene eltimi davet ettim herkesi davet etti Bi biizi etmedi
(9,242 puan) tarafından
Ben gurbetteyim ondan kimseyi cagıramm
0 oy
(5,956 puan) tarafından
Yani bence konuş deki ben toplu ağırlayamıyorum tek tek ağırlayacam sizi her hafta 1ini davet et.. Öyle çok zorlama kendini ki hamileyken hiç çağırmasan bile normal 
(374 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
bi gun kocam beni ertesi gun ben kocami bizdede boyle
tarafından
Ben gelerim sevdos kiz
qay geelll
0 oy
(17,462 puan) tarafından
Olur ya. Ben de öyle yapcam sanırım. İnan ki bel fitigim var 1 haftadır yuruyemiyorum bile. O olmasa bile ayakta kalınca ağrım oluyor. Bu sene sanırım kimseyi davet edemiycrm ben de. Kayınvalidemler yabancı değil. Kendimize yaptığım yemeği çoğaltır yaparım. Öyle yeriz. Annemler gelir belki. Onlar da zaten yardım eder. Hatta kendileri yapıp getirebilir bile. Yarın arkadaşlar davet etti. Onlara gitcem ama onları büyük ihtimal davet edemiycem.  Bakalım nasip 
(374 puan) tarafından
RABBİM şifa versin
(17,462 puan) tarafından
Amin sağolasın
0 oy
(684 puan) tarafından
Çagırma boşver eltin seni. Çagırmadıysa sen niye zahmet edip çagırcan katmanları çagırıver
(374 puan) tarafından
Evet geçen sene çağırdım bizi davst etmedi
0 oy
(2,146 puan) tarafından
Bu sene kimseyi davet etmeyi düşünmüyorum .

2 çocukla zor oluyo ,bebeğim küçük zorluyo zaten beni.

Bir dahaki sene Allah nasip ederse 2 güne bir misafir ağırlamayı düşünüyorum.
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla dün eşimin tarafı bizdeydi dedim keşke bugün gelmiş olsalardı o kadar menü yaptım iki çocukla bari hayrını da alırdım :) eşim tekrar cagiririz diyo bakalım bizimkiler de çok kalabalık dün abielri geldi eşleri gelmedi görümcem eşi gelmedi mesele ondan bilemiyorum iki küçük cocukta bende var biri 3 buçuk biri 1 buçuk yaşında 
0 oy
tarafından
Kimseye etmeyiz herhalde çünkü ailelerle konuşmuyoruz 
0 oy
(525 puan) tarafından
Bu sene onlar seni davet etsin .  Sadece annemler kayınvalidemler . Evli kardeş yok .
(525 puan) tarafından
Ya ne kadar iyisin sen iki çocukla eltini çağırıyorsun o sizi cagirmiyor . Hiç çağırma
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Hiç kimseyi davet etmiyoruz eşim iftardan sonra geliyor çünkü ben bekliyorum ama milleti bekletemem ki
0 oy
tarafından
Kimseyi çağırmam konuşmuyorum eş tarafıyla kendi ailem de gelmez eşim iş arkadaşlarını davet edebilir o da ileride bakalım kısmet
0 oy
tarafından
Kimseyi davet etmiyorum 2 çocuğum var ama kendi ailemi bu sefer davet edicem 
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Beni kim cagirirsa onu çağırmayı düşünüyorum cagirmazlarsada zaten çağırmam olur biter :))
0 oy
(580 puan) tarafından
5 kayın ve cocuklar + kayinvalide kpeder çok fazla gelir size

Ayrı ayrı davet edin

Sonuçta 29 gün var. Her hafta 1 veya 2 aileyi davet etseniz oldu bitti.

Ben kimseyi davet etmedim ilk akşamdan 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 164 göst.
4 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Bengii (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
5 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Lavantakokusu (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 296 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.
11 Nisan 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (241 puan) tarafından soruldu

397,224 soru

11,880,768 cevap

35,997 kullanıcı

...