0 oy
193 göst.
Aile kategorisinde (270 puan) tarafından
Çok bunaldım sıkıldım artık resmen depresyondayım sürekli düşünmekten yoruldum. Romatizma ağrılarım artmaya başladı bide. 37+5 olcaz dua edin bana 38 39 da doğumum olsun valla 42lere kadar bekleyemem :(

10 Cevaplar

+1 oy
(10,716 puan) tarafından
Doğunca keşke içimde kalaydi diyeceksin bacım acele etme
(270 puan) tarafından
Herkes öyle diyor ya :(
(4,373 puan) tarafından
Hah yazacagim yorum =))
(6,121 puan) tarafından
Bunu yazmaya gelmiştim sjsj
-Reklam-
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Neden bu acelen ? Hayırlısı olsun bırak 
(8,592 puan) tarafından
Kolay mi sirt bel agrilariyla uykusuz gecelerde sabahlamak bebisler 37de gelişimini tamamlıyor zaten 38de gelsinler napcaklar o kadar icerde hem onlara hem bize zarar :))))
(270 puan) tarafından
Çok yoruluyorum rahatsızlığın tetiklemeye başladı artık vücut ağrılarım artmaya başladı iltihaplı romatizma hastasıyım agirlastikca iyice kötü oluyorum çok stresli ve sinirliyim nedense
(270 puan) tarafından
Gerçektende öyle canım ya
(4,156 puan) tarafından
Gelisim tam olarak 40.haftalarda tamamlanir :) bedensel gelisim tamamlanmis gibi gozukse de son haftalar bebegin zihinsel gelisimi icin cok onemlidir. Bence anneligin en rahat kismi hamilelikti :D dogunca daha zor
0 oy
(8,592 puan) tarafından
Perine masajina hurma yemege başladın mı 
(270 puan) tarafından
Perine masajı ne oluyor kız ama hurma yemeğe başladım sen başladın mi
(8,592 puan) tarafından
Ben 30+5im 35te baslayacam perine masajina ve hurma yemeğe maazallah şuan tetikler Allah korusun... YouTube perine masajı yaz bas parmaklarla açılma ve kesissiz doğum için yapılan masaj cesididir herkes çok faydasını görmüş bende zamanını bekliyorum 38de getirtmek için:))))
(270 puan) tarafından
Bı arastirim bende onu canım bakım nedir ne değildir
(8,592 puan) tarafından
Hadi inşallah sendede faydası olur:)))
(270 puan) tarafından
Ay şimdi baktimda kız ben bunu ne yapabilirim nede yaptırabilirim:D daha kendim bile elleyemiyorum ki vajinismus zinbirtisini atlattım biraz zor oldu ondan kalma
(8,592 puan) tarafından
Sen elleyemiyorsun  normal doğum sırasında 30 40 kere elleyecekler acilma var mı vs diye o zaman napcan:)))
(270 puan) tarafından
O zaman ağrıyla sancıyla kaptırır giderler ya heralde herkes öyle diyor :D
(8,592 puan) tarafından
Şimdiden alistirman lazım kendini o an sancin olabilir ama can yakmayan Bi sanciysa o elledikleri an sıkıntı yaşarsın yavaş yavaş alıştır kendini
(14,821 puan) tarafından
Perine masajı ise yariyo kizlar. Ben ilk dogumumda yaptım. Kesisiz oldu dogumum şükür.
(8,592 puan) tarafından
Normal dogumu Kesisiz dikissiz doğum yapmayı saglayan ve açılmayı kolaylaştıran Bi masaj cesidiymis bende burda öğrendim youtubeden arastirdigimda herkes çok memnun olduğunu uzmanlarından tavsiye ettiğiniz öğrendim ama süreyi iyi ayarlamak gerek açılmayı tetikliyor çünkü bazı kisilerde
(1,771 puan) tarafından
Perine merinee hurma hepsini boş normal doğum olsa benim olurdu 9 ay at koşturdum asla yatmadım normal doğuma odaklandım :;)))bebiş nasıl gelmek istese gelir sezaryen oldum 38+5 de sıfır açılma ile Rabbim sağlıkla kavusmayi nasip etsin sizlere önce anne sağlığı sonra bebiş sağlığı önemli
(14,821 puan) tarafından
Öyle öyle. Nasıl doğarsa doğsun sağlıklı doğsun hayırlısıyla. Ben de perine yaptım kesi olmadı ama doktor başka dikişler atti. Yine o dikişlerin zorluğunu çektim. Nasip işi o artık.
(8,592 puan) tarafından
Ne demişler tedbir kuldan taktir allahtan son ana kadar önlem almak gerek artık son anda bebisler karar verecek zaten nasılsın geleceklerine sağlıkla gelsinlerde gerisi Bi şekilde hallolur
0 oy
(11,217 puan) tarafından
35 ten sonra doguracam sanim iki gebeligimdede 41 i zorlayinca bkledikce gelmedigini anladim: D
(270 puan) tarafından
Hayır olamaaaaaaaz :D
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin canım az daha sabret
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Vakti var daha demek ki az daha sabır 
0 oy
(636 puan) tarafından
Elbet doguracaksin hatta ozleyeceksin içerden gelen tekmeleri 
0 oy
(5,773 puan) tarafından
35ten sonrası bendede öyle olmuştu günler geçmiyordu çünkü doğru düzgün uyuyamıyordum yürüyünce bile zorlanıyordum valla bacım sağlıkla sıhhatle doğur inşallah.. 
(270 puan) tarafından
Amin canım insallah
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Ahh kuzum o hissi o kadar iyi bilirim ki tez zamanda sağlıkla gelsin inşallah 
(270 puan) tarafından
Amin bitanem inşallah
0 oy
(5,158 puan) tarafından
Haklısın bunalıyor insan uyku rahatlık hiç yok. Sağlıkla gelsin insallah

İlgili sorular

0 oy