0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (1,005 puan) tarafından

Kızlar resim ekleyeceğim yeşil olan takım 10 lu hastane çıkışı battaniyesi de var 

Sarı ve turuncu olanda 5 li hastane çıkışları 

1 tane de tulum koydum

1 muslin 1 nohut 1 de ablamın ördüğü battaniye yi koyucam

image

image

ayrica hastane çıkışının yeşil battaniyeside var. 

Esim refakatci kalacagi için anlamaz hepsini verir diye tek tek yazıcam üstlerine hemsireye sadece kıyafet mi veriyoruz battaniye de veriyor muyuz 

Hangi takım ve battaniyeyi vereyim sizce yardımcı olur musunuz 

Renkleri uyduramadim ondan kararsız kaldim

12 Cevaplar

0 oy
(1,102 puan) tarafından

Beyaz takimi ver.  Onun ince battaniyesine de ver. Yenidoğan a beyaz girdirmek sünnetmis. Bende beyaz giydirdim kızlarıma :) sağlıkla gelsin

(1,005 puan) tarafından
Beyazın battaniyesi yok ama sadece yeşilin var bende öyle düşünmüştüm ama rengini uyduramadim
(1,102 puan) tarafından
Yeşil battaniye ver bişey olmaz. Beyazla yeşil uyumlu.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızının ismi güneş mi
(1,005 puan) tarafından
Yok canım erkek olacak kendi deseni öyleydi ))
tarafından
Kızımın jsmi güneşde o yüzden dikkatimi çekti ;)
Beyaz yada turuncu güzel bence.
Sadece hastane çıkışı bir tanede bez verin başka birşeye gerek yok.
(1,005 puan) tarafından
Çok güzelmiş ismi masallah kızım olursa benimde aklımda olsun ))
Aynen herkes beyaz diyor desenli oldukları icin battaniyelerimin rengi uymuyor
tarafından
Aman boşver cnm. Hiç önemli değil renk uyumu. Gelip geçici şeyler.
0 oy
(6,620 puan) tarafından
Yeşil daha güzel miş yeşil baddaniye de varmış zaten
(1,005 puan) tarafından
Aynen yeşilin penye battaniyeside var peki kalın olanlardan da ekstra koyayım mı kendi takımının ki yeterli olur mu
(6,620 puan) tarafından
Havalar iyi gidiyor aslında ama sen yinede koy belli olmaz
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Beyaz sünnettir bende beyaz verdim fakat 10 ki çıkışı istiyorlar bana öyle demişlerdi.bende 10 lu yu zaten beyaz bilerek seçmiştim.canim.buzdolabi poşetleri var ya.onun içine ne vereceksen onu bir tane de bez koy bağla.ustune de yaz.giderken zaten yanına aliyorsun
(1,005 puan) tarafından
Alt ust olarak degilde tulumu versem peki nohut battaniyeyle rengide uyuyor yeterli olur mu ekstra penye battaniye ye gerek olur mu
(11,038 puan) tarafından
Canım bir iç zıbın ,bir tane çorap,tulum yada alt üst takım fark etmez ,bir tane bez bir tane de bahtaniye ver.hastahane sıcak olur penye bahtaniye bile yete ki havalar ısınıyor nohut fazla gelebilir.gerci ince filansa olur.bilemiyorum kalınlığını.ben kışın gobeginde ocakta doğum yaptım penye bahtaniyesini verdim
0 oy
(8,176 puan) tarafından
Ben 5 li hastane çıkışı koydum hiç 10 lu felan istiyoruz demediler 2 takım koymuştum , 5 günde kuvezde kalmıştı.
(1,005 puan) tarafından
Bazilari hediye oldugu icin battaniyesiyle renklerini uyduramadim düz beyaz takımım yok olanları uydurmaya çalışıyorum geçmiş olsun sağlıkla büyüsün inşallah
0 oy
(2 puan) tarafından
Beyazı verebilirsin
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Ben 10 lu olanın battaniyesi alt üst takımı zibini eldiveni çorabı şapkası bez olarak verdim ayrı bir keseye koydum verdim kesedeki verilecek diyede 40 kez söyledim doğruyu verdiler :))
0 oy
(12,624 puan) tarafından
1 takıp ve 1 bez kalın battaniye yeterli 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben battaniye vermedim hastane çok sıcak oluyor zaten bebek odaya gelince annem sardı tabi, istiyorsan  ver verilmez diye birsey yok.   5 li hastane çıkışı ver önlük ql içinden. 
0 oy
tarafından
Ben olsam ilk sade beyaz olanı verirdim 
0 oy
(49,838 puan) tarafından
ilk resimler de hangisi ciksin istiyorsan onu ver yesil daha canlı daha guzel durur
0 oy
(2,428 puan) tarafından
Doğum nezman canım hemen mi .. eğer daha varsa örgü battaniye fazla .. zaten hemsire ye ince bir battaniye verilir nohut battaniye yi odana gelince sararsın.. beyaz giydirmek sünnet olduğunu bilmiyordum bizdede sarı giydirirler ama ben onada takılmıyorum hiç.. en küçük takım hangisiyse onu koy daha bacakları toplu durur doğduğunda büyük gelmesin ... Ağzı vakumlu poşetlerin en büyük olanı al ince battaniye takımını bezini çorabını koy üzerine de yaz. Yeterli canım.. Allah sağlıcakla kucağına aldırsın inşallah 
(1,005 puan) tarafından
Yarin gün verecek sezeryan için 1-5 arasında demişti yarında bir aksilik olursa diye çantam hazırda dursun istiyorum 1 tane penye 1 muslin 1 de nohut battaniyem koyucam hemsireye penye olandan veririm hepsi yenidogan boyutları aynı yeşil vermeyi düşünüyorum renk olarak takım olan o diye amin inşallah çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 573 göst.
4 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (4,470 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
0 oy
58 cevap 853 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,611 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu

397,239 soru

11,881,028 cevap

35,997 kullanıcı

...