0 oy
182 göst.
Moda kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar uygun fiyatli güzel 1 yaş için bebek elbisesi arıyorum ama kabarık tütü tarzda olacak nerden bulabilirim Instagram da var çoğu yerde ama güvenilir mi bilmiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(2,098 puan) tarafından
Lcw ye baktın mı indirim kuponları falan var uyguna geliyor öyle kabarık tüllü elbiselerde çıkıyo karşıma ama 1 yaş var mı hiç bilmiyorum 
(1 puan) tarafından
Ya oralara baktım ama bulamadim
-Reklam-
0 oy
(153 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

Minicity de güzel var canım tütülü falan 150 TL falan bakabilirsin birkaç tane de örnek attım fiyatlar da uygun ve güvenilir

0 oy
(527 puan) tarafından

Dolapta çok var canım senin için birazını çektim ordan bakabilirsin istersen 

image

image

image

image

(527 puan) tarafından
1 yaş seçip elbise diye filtreledigimde 12.000 sonuç çıkti maks 50tl yazdım tütülü olanlar için gelinlik diye seçip 12-18 ay beden seçtim oda çok var
(1 puan) tarafından
Hangi uygulama bu acaba
(527 puan) tarafından
Dolap
0 oy
(3,292 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Enucuzbebemarket derim pişman olmazsınız
0 oy
tarafından
Dolap uygulamasina bak. Birsuru butik var. Kuponunda varsa baya uyguna gelir. Ben dolaptan almistim
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

image

image

ben kendim yapmıştım geçen sene 

tarafından
Sağol canım benim ❤️
(1 puan) tarafından
Gerçekten mi nasıl yaptınız bende yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum
(1 puan) tarafından
Tül nasıl bir tül acaba ben tülü birturlu bulamadım
tarafından
İsmini unuttum . Tuafiyeden aldım metreyle cnm . Geçen sene yapmıştım hatırlamıyorum tam ama internette videosu var tütü yapımı dersen çıkar.
tarafından
Minal ben önce zibina tek tek gülleri diktim . Benim de ilk tecrubemdi . Ondan sonra da tutuyu yaptım o çok kolay . Sonra ikisini birleştirip diktim
0 oy
(378 puan) tarafından
Almadiysan eğer arden.kids var Instagram'da oraya bak ben kızıma ordan aldım tam takım hem çok güzel hem uygun.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
1 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabia_68 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 190 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 324 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 759 göst.
22 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,695 cevap

34,746 kullanıcı

...