0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından

Eşimin telefonundan saate bakicakdim. Baktım üst kaydırdim.boyle bişey cikiyo hem Vodafone hem Turkcell. Bana zaten şifresini söylemiyor eskiden biliyordum 1 aydır bilmiyorum. Şuan uyuyor 9 da ise gidicek gece çalışıyor. Simdi uyku sersemi bisey desem birbirimize gireriz. Size danışiyim.dedim bilen varmı.

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet çift hat var telfon da  kart yerini çıkararak ta öğrenebilir din aslında 
(241 puan) tarafından
Eski numarası Vodafone büyük ihtimal onu kullaniyo kaybettim demişti bide. Sorucam ben ona kalkınca.
(241 puan) tarafından
Dur cikariyimiyidedin.
tarafından
Emin olmak için sen yinede bir kart yerine bak iki hat var mı ama şebeke ful ve iki şebeke var buda dmeek oluyor ki iki hat var
(241 puan) tarafından
Evet var tahmin ettigim gibi eski hat.
tarafından
Eee ne anlama geliyor şimdi bu ne olacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok kavga çıkarmadan önce kaybettim dediği hattı sök al arasın dursun sana da soramaz :) sessiz sessiz takip et fevri olma bakalım ne yapıyor 
(1,248 puan) tarafından
Hahah kesinlikle :)))
(241 puan) tarafından
Anlar. Çünkü hattı alırken telefon şimdi ondan pin kodu istiyor. Ekranda pin kodu işareti var.  Bakalım ne yapacak. Hattı kendjme taktım servis yok diyo onda full çekiyordu hat. Pin kodunu bilmiyorum sanırım ondan
tarafından
Anlasın saba hattı kaybettim demedi mi sana da soramayacak hep Bi tedirginlik le gezsin dursun hattı al sakla bilmezden gel
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Hattı çıkar al kendi telefonuna bak whatsabı yükle eski mesajları yükle de kontrol et 
(241 puan) tarafından
Kızlar pin kodusuz açtım bakalım bir tane Instagram buldum ama mesaj fln yok onu kaldırıp o hattı kırdım attım diyeceğim. O ise gidince didik didik yapcam bakalım ne cikicak
tarafından
Bizede yaz bari merak ettik durup dururken
(241 puan) tarafından
İse gitti şimdi kaldırdım bana söylemek istediğin bişey varmı dedim ne dedi eski hattını takmışsin kullanıyorsun dedim yok öylesine o hatta mobil kart numaralarim kayıtlı felan dedi. Dedim direk attım dedim. Bana danışmadan niye atiyon felan dedi çekti gitti şimdi ise hiç o hesabı buldum ettim demedim hesapta şuan bişey yok bakalım yarına kadar msj felan gelicekmi birilerinden yarına kadar gelmezse silicem hesabı.
tarafından
Belkide öylesine takmış tır aynı telfon sonuçta ikinci bir telfon değil ya :-):-):-)
(241 puan) tarafından
Ya ya kesin öyledir hiç inandırıcı değil ya
0 oy
(2,533 puan) tarafından

image

benim de çift Turkcell olam taşınabilir wifi acaba wi-fi için mi kullanıyor 
0 oy
tarafından
Her iki hatta aktif durumda
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Son durum nedir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 181 göst.
0 oy
23 cevap 628 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 289 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 250121u (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 374 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,249 soru

11,881,229 cevap

35,999 kullanıcı

...