0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Dün gece korkudan uyuyamamistim ama korktuğum gibi olmadı uzandım sedyeye baktım doktor aldı cihazı oymaya başladı şoka girdim 3 tane yan yana dişleri temizledi yıkadı hic ağrımadı Allahima bin şükür sadece bir iki kez sızladı sonra dolguyu yaptı bitti tam 8 dakika sürdü. Ben şok yani igne bile yapmadı. Demekki çürük yüzeydeydi derine inmemişti 

6 Cevaplar

0 oy
(994 puan) tarafından
Hamile misiniz 
(467 puan) tarafından
Hayir
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bende dişlerimi hep ignesjz dolgu yaptırdım. Sadece bı doktora dedim iğnesiz yapar misjnjz ben hep iğnesiz dolgu yaptirdim dedim. İğnesiz dolgu olmaz yapmam lazım dedi bı o gün vurulmuştum.
(467 puan) tarafından
Benim cürükler her halde yuzeydeymis tam bilmiyorum ama derinde olsa yapıyorlar galina igne. Çünkü pek ağrımadı hissettim oydugunu falan ama bir iki kez sızladı o kadar
(1,667 puan) tarafından
Diş konusunda iğneyi hiç sevmiyorum yaa bide bı kaç kere batırıyorlar. O yüzden dislerime bişey olsun istemiyorum.
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Devlet hastanesi mi
(467 puan) tarafından
Evet canim
(2,160 puan) tarafından
Ya benimde on dişlerim ayrık hamilelik ile iyice açıldı yapılır mı devlette acaba
(467 puan) tarafından
Yapıyorlar bildiğim kadarıyla devlet dis hastanesine bir randevu al göster istersen
0 oy
tarafından
Dolgu yapması için diş etinde bulunan sinirleri yakması gerekmiyor mu ?
(14,428 puan) tarafından
O kanal tedavisi canım
(467 puan) tarafından
Bilmiyorum bende canım ilk defa yaptirdim
0 oy
(7,272 puan) tarafından

Doğumu diye okudum bu kadın nediyor diyorum neyi oydu filan :D:woot:

(467 puan) tarafından
Hahaha uyanamamışsın sen belli
(7,272 puan) tarafından
Ay heralde :D
0 oy
(4,142 puan) tarafından

Kiz dolgudan mi okadar stres oldun korktun:)) gecen ay kizim  6 yasinda 9 dolgu yapildi ikisi uyusturuldu 7 tanesi uyusturulmadan. Okadarbkorkcak bise degil:)hatta ben cik severim dis etine yapilan igneye degisik entresan bi basinc oluo hassas ya dis eti. Cok net hissdilio sivinin enjekte edilmesi o hisse bayilim ben:))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 233 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 148 göst.
0 oy
3 cevap 149 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,014 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu