0 oy
712 göst.
Aile kategorisinde (897 puan) tarafından
Eşim yeri gelince olgun bi adam ama en ufak gripte bile perişan oluo .sözde salı aksami beni babamlara bıraktı rahatsizim evde bisey yiyemiyorum .bakti gtmeye hevesliyim gönülsüz Tm dedi 1hafta kal .dün akşam konuşuyoruz askim çok hastayım perişan oldum sende yoksun kendimi çok yanlız hissediyorum yarın akşam almaya gelcem seni dedi.bende yok 1haftam dolsun dedim şaka niyetine çünkü bende gitmek istiyorum ama özlesin diye ;)) neyse trip atmaya basladi tabi ozlemiyosun biz özlüyoruz gel diyoruz tabi bizi takan yok vs dedi .Ben burdayım diye oda annesinde kaliyo bi sürü insan var en önemlisi annesi neyine yanlız hissediyo annan baksın diyorum. Bide kaynanam annemler biz aynı şehirde hepimizin arasında 10dk lik mesafe var ,şimdi akşam gelcem alcam.seni dedi bi yandan gitmek istemiyorum özlesin istiyorum bi yandan bende coook özledim. Bide kendini acındırmak icinn konusurken burnunu cekisi var sanki bebek bakima muhtac :d

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hahaha yazık ya adama :D

(897 puan) tarafından
1gun ayrı kaldık ne ara bu hale geldi ya :D ohh canima drgsin bi yandan diyorum kıymetimi daha iyi anlasin :)
tarafından
Aaa 1 güne mi böyle oldu gitme kız o zaman anası baksın
(897 puan) tarafından
:)) gelip alcakmış akşam :) anneme dedim ahmette grip olmuş  dio oda gelsin kalsin iyilessin sonra gidin .bakalim beni almaya gelirken oda kalcak :D ya fark ettim de eşim normalde ailesine düşkündür aşırı değil ama .Ben orda olmasam gitmekte kalmakta istemiyo bu cook hoşuma gidio yanlız uyuyunca aklı başına geldi heralde :))
tarafından
Hahah ne güzel canım allahım huzurunuzu bozmasın
(897 puan) tarafından
Sağol canım cümlemizin inşallah ❤
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından

Kaç senelik evlisiniz ? Her postun böyle de çok merak ettim canım :)

(897 puan) tarafından
1.5 yıl falan oldu :)
(497 puan) tarafından
MasAllah hep böyle devam etsin insAllah ❣️
(897 puan) tarafından
Amin canım inşallah cümlemizin yuvaları huzurlu sevgi dolu olur ❤❤
0 oy
(178 puan) tarafından
Oyleler bencede sabah diyorum hadi cayini cabuk ic ise gec kalican telefonla oynuyor cocuk gibi kizdim bir bebek var ugrasyom birde koca bebek var hangisine yetisim diye soylenyordum :)))
(897 puan) tarafından
Boşuna demiyolar erkekler geç olgunlasiyo onların içindeki çocuk ölmuyo galiba :) bizim simdiden  icimiz gecmis :))
0 oy
(2,592 puan) tarafından

4 yaşında ki yeğenimden daha çocuk :) ilk evlendiğimizde ben yaşadığım şehirden başka şehire geldiğim için alışamıyordum gece de uyuyamıyordum yatakta sıkılınca kalkıyordum uykum gelene kadar telefonla oynardım dolanırdım evin içinde televizyonumuz da yoktu ilk evlendiğimiz de benimle yatmak istemiyorsun diye trip yapardı 1 sene geçti hala gün içersinde aramıyım arar neden aramadın beni özlemedin mi der çalıştığım için işim vardı müsait değildim derim tamam der ama akşama naz yapar tv izlerken bir şey için kalkıyım nereye gidiyosun der :)

(2,592 puan) tarafından
ben ilk evlendiğimde ailem uzaktaydı sonradan da işe girince maalesef gidemedim 6 ay sonra arkadaşımın düğünü için 2 günlüğüne gittim haftasonuna denk geliyor diye onda bile duramadı benim yastığımla yatıyordu gittiğimde biraz çocukluk yapmaları güzel sevgilerini daha güzel hissettiriyorlar :) bence kalmaz bu kadar özleme direk alır eve götürür seni ailenin yanında yeterince yakınında olamaz diye :))
(897 puan) tarafından
Cocuk gibiler ama cok hos  ya seviyorum o hallerini.bizsiz yapamamaları çok güzel. Bende çok özledim ama zar zor bıraktı biraz özlesin sürünsün istiyorum;)
(2,592 puan) tarafından
o kadarda gaddar olma kız özlemiş işte sürünmesin fazla :)
(897 puan) tarafından
:)) kiyamam ona gidicem ama biraz zorlucam
(2,592 puan) tarafından
git git canım :)
0 oy
tarafından
Hjhjhjhjhj benim ki uyur hiç bir şeye karışmaz sadece uyur ben terletirim üstünü degistirirm ateşini düşürürüm ama tabi o zamana kadar da dayak yiyorum sürekli farkında olmadan bana kızıyor 
(897 puan) tarafından
Senin ki iyimis yine sussunda yatsin yatmiyoda bjtun gece ay oluyorum burnunu ceke ceke uykumu kaciriyo :))Ayy geçen kış kaynanam şehir dışına gitti ben kayannamlarda kaldım eşim o kışta bi grip oldu Allahim kanser etti beni yatak döşek yattı mutfaktayım msj atiyo askim galiba ölüyorum nane limon yapar mısın:D bide hastaneye de hayatta gitmez bikac gün zorladım en son ikna ettim gittik iğne ilac toparladi iğneden de korkuyo bu erkekler ya :))
0 oy
(6,706 puan) tarafından
Evde tek kalinca , hasta olunca genelde cocuk gibi oluyorlar. Ya zik kız adamcagiza☺☺ seni istiyor yanında ne yapsın ne güzel sana düşkün. Böyle olması çok güzel maşallah. Fazla naz yapma sende git hemen kocaciginin yanına ☺❤
(897 puan) tarafından
Bende dört gözle gitmeyi bekliyorum ama bilsin istemiyorum oh üzülsün ben yokken yanlız kaldığının farkına varsın ki dha çok düşkün olsun :)) akşam gitcem ama biraz daha sınır ediyim içimin yağları erisin :))
(6,706 puan) tarafından
☺☺hahah nazlı seni. Akşama kadar süründür bakalım ☺❤
(897 puan) tarafından
En son Tm gelme derse görürüm o zaman :)
(6,706 puan) tarafından
Inşallah demez canim☺❤
(897 puan) tarafından
Aminn :)) ❤❤❤
0 oy
(68 puan) tarafından

Alllahim bnimkide boyle cocuk gibi bazen agzina iki vurasim geliyo:D

(897 puan) tarafından
Ben hem vuruyorum hem seviyorum bazen çok sınır bozucu oluyo ;)) sende seviyorum de çak bitane
(68 puan) tarafından
Zaten oyle yapiyom valla bn tam tersiyim soguk biriyim bizimki kaynamis gibi:)))
(897 puan) tarafından
:) biz ikimizde kaynamışız:D ben severken dövüyorum adam seviyorum sanıyo:))
(68 puan) tarafından
Vur agzina agzina:))
(897 puan) tarafından
:))
12 karakterrr
(68 puan) tarafından
12 karakter ne:)
(897 puan) tarafından
Kız gülüyoruz yazı 12 karakter ve üstü olması gerek bende uzun olsun diye yazıyorum:D
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Haha seninki bir hastayken boyle benimki cocuk gibi surekli ilgi istior surekli bebek gibi ilgileniorum onla ahhh ahhh daha cofmcugum dogmadan cocuk sahibi oldum :D

(897 puan) tarafından
Seninki daha vahimmis  ya.simdi hamielyim çocuk olunca çocuğuda kıskanır ;) benimle ilgilenmiyorsun diye
(5,913 puan) tarafından
Haha valla kiskanirlar benimki dedi bile cocuk dogunca benim pabucu dama atarsin dedi şok oldum :D bende dedim insanlar bebislerinin arasinda ayrim yapar mi koca bebegim benim dedim sevindi mutlu oldu bazen cok garip gelior bana :D 9 yildir bu adam bikmadi gitti ilgiden :D
(897 puan) tarafından
Basta nasılsa öyle devam edermiş:) olsun bizi sevip değer versinler varsın koca bebek olsunlar :))
(5,913 puan) tarafından
Aynen cok sukur Rabbime :)
0 oy
tarafından

Güldüm ama, ağlanacak halime :)

Benim eşim çooook hasta olur çooook kıyamam :) 

(897 puan) tarafından
:) hepsi aynı bunların
tarafından
Yoooooook biz çok kötüyüz, biz bilmeyiz burnuuuuu akaaaaarr öhüüü öhüüü:)
(897 puan) tarafından
Aynısının tipkisi işte:D

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 865 göst.
3 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 454 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 303 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sadece sen ❤ (204 puan) tarafından soruldu