0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
tarafından kapalı
Günaydın canlar direk konuya giriyim dün akşam eşimle oturuyoduk ben annemleri aradım konıştuk normal ama eşim konuşmadı hiç yorum bile yapmadı somra babam oğlumun sesini duydu dayanamamış kapattıktan sonra görüntülü aradı eşimde hemen kalktı ben odaya gidiyorum diye gitti çok sinir oldum ya benim ailem ona okadr değer verir sevip sayar babam herkese damadım da damadım diye anlatırmış okadr yani ama eşimin yaptığı çok zoruma gitti ben onun ailesine daha bir gün saygısızlık yapmadım olaylarına karışmam etmem benim evden de çıkmazlar ama benim ailem iki dk arayınca hemen odaya kaçıyo ben de konuşmuyorum geceden beri sabah bile giderken kalkmadım haksızmıyız kızlar ya 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(315 puan) tarafından
Haklısın terbiyesizlik yapmış bu erkekler de kendini ne zannediyorsa benim eşimin de öyle huyları vardı ilk evlendigimde ama burnundan getirdim daha yapamıyor 
(75 puan) tarafından
Ya ben onun ailesine saygızslık yapıyosam katlanıyosam oda benimkine iki dk katlansın ya gerçkten çok zoruma gitti artık
(315 puan) tarafından
Eşinle konuş eğer benim aileme saygın tahammülün yoksa benimde senin ailene yok bundan sonra de. Eğer kaynanls aran iyiyse ona söyle ben kaynanama şikayet etmiştim kaynanam kıyameti koparmisti eşimin başına.
(75 puan) tarafından
Kaynanam benim tarafımı tutmaz nolmuş sanki der çıkar eşimlede konuşmak istemiyorum ya gerçkten çok kırıldım sonuçta çocuk değiliz demi yaptığı bana çok büyük saygısızlıktı ailem duysa ne kadar kırılır incinir
(315 puan) tarafından
Evet canım haklısın yanlış yapmış ama konuş bence
-Reklam-
0 oy
(3,088 puan) tarafından
Acaba keyfi mı yoktu 

Ama ne olursa olsun bir merhaba baba demelidir

Sende aynısını yapki anlasın

Yada sor 

Niye konuşmadin bir sorun mu vardı diye 

Bilmiyorum ki birde eşinin tarafından bak canım 
(75 puan) tarafından
Hayır onlar arayana kadar gayet iyiydik gülüp eğleniyoduk sohbet ediyoduk konuşuyoduk ama arayınca değişti adam
(3,088 puan) tarafından
Allah Allah
O zaman sor canım
Hayırdır diye
Güzelce
0 oy
(17,466 puan) tarafından
Eşim evdeyken biz babamlarla görüntülü konuşurken o ekranda görünmediği sürece rsim de konuşmaz. Ben de onlar görüntülü konuşurken ben konuşmam. Her zaman ustim basım müsait olmuyor çünkü. Ekranda görünürse o zaman merhaba der. Ben hiç sorun etmiyorum. Ben kendim de öyle yaptığım için 
(75 puan) tarafından
Bundan sonra bnde öyle davranıcam artık

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 517 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 423 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Syma (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu