0 oy
246 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (970 puan) tarafından
1 haftadır evde yemek pismiyo oğlum hasta eşim geç geliyor ne yediğimi biliyorum ne bişey napcaksiniz bende Kalkım yemek yapım erken gelecekmiş esim

16 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bezelye yaptim yanina dunden pilav var ama oglen bi kez isittim bidaha isitmam sanirim makarna yapabilirim belki yanina 
(1,015 puan) tarafından
İnsallah bi su ataklar bitse bide su disler bi ciksa tamamdir
(13,787 puan) tarafından
He he onlarin donemleri hic biitmez canim birtane de 3.5 yasinda var biliyorsunki:) hala aglak
(970 puan) tarafından
daha 9 aylık tek dişi çıkan bı anne olarak hayretle okudum daha yolun başında boleyse yandim
(1,015 puan) tarafından
Bizimde ilk on aylikken cikti sonrakiler ustuste geldi
(13,787 puan) tarafından
Bizimde 8de cikti vallahi surec zor ins rahat cikarir
-Reklam-
0 oy
(15,530 puan) tarafından

Aklımda bamya pilav var şimdilik. Daha kolay bişey bulursam aklimdakinden vazgececem:D

(970 puan) tarafından
vallaha bende hiç bişey yok bamya hiç sevmiyorum ya niye bilmiyorum zaten ben yarayan şeyleri hiç sevmem :)
(15,530 puan) tarafından
Ay ben bayılırım böyle hafif ekşi olacak ekmeği bana bana ye :D
(970 puan) tarafından
ya ben annem yaparken yiyodum küçükken birinin evinde yedim davetliydik ye ye diye diretti hiç güzel olmamisyi ondan sonra dahada yemedim
(15,530 puan) tarafından
Herkesin el lezzeti bir değil. Benim de yengem bı ara yapmıştı mideni bulandırmak gibi olmasın ama bamyalar hep sümük sümük olmuştu. Limon tuzunu atmamışti sanırım o zaman midem bulanmisti ama annem yapınca parmaklarımı yerim
0 oy
tarafından
Dün ki kalan yemekleri isitacam kuru fasulye pilav mercimek çorbası ve salatalık hepsi hazır sjsjsj
(970 puan) tarafından
ohhh mis benimde canım kuru fasulye cekiyo kaç gündür ama salça çok az sanırım markete gidemem Asaf hasta o yüzden yapamam aklıma gelmiyo eşime desem alır ama akıl yerinde yokki
tarafından
Çok geçmiş olsun dolaba hasla koy büyük bir kolaylık ben öyle yapıyorum
(970 puan) tarafından
bende öle yapıyorum çok gusel oluyo afiyet olsun benim yerimede ye
tarafından
Sagolqsin olur balim:))
0 oy
(1,309 puan) tarafından

Bugün yemek derdinden kurtuldum:Dgorumcem yemek yapmış kaynanagillere gidip orda yicez:woot:( bide kızlar her gün post atsak akşama yapacağımız yemek menüsünü atsak ne güzel olur,her gün yemek düşünmekten bıktım:alien:

(970 puan) tarafından
ohh vallaha ne güzel afiyet olsun
(1,309 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(5,932 puan) tarafından
Kayanna sanırım mantarsote yapacak pilav çorba yqpar 

Ben sadexe mantar sote yoğurt yerim muhtemeln
(970 puan) tarafından
mantar sote çok severim ama mantar yok afiyet olsun kuzu
0 oy
(5,292 puan) tarafından
Bende arada yapıyorum evim toplu tasincaz diye dağıttım iptal oldu arada hemen kolay bisey yapıyorum yoksa dışarıdan istiyoruz çocuklarıma hergun corba yaoarim ama onlara dışarıdan yedirmem 
(5,292 puan) tarafından
Sorma bizede kayinbabamlar eşimin parasini vercekti bayramdan sonra dediler evi hep topladim simdi vermediler işte geri düzenliyom Allah bildiği gibi yapsın
(970 puan) tarafından
zor ya Allah yardımcımız olsun cidden bu devirde herşey çok zor
(5,292 puan) tarafından
Valla oyle kira olcak 5 6 bin çıksam 8 bin 9 bin yani nasıl böyle bisey oluyor anlamadım ya 15 bin maaş alsan nolur ki 8 kiraya verdikten sonra allahin belalari
(970 puan) tarafından
keşke sadece kirayla bitse depozito istiyorlar bide emlakçı bilmem neyi önce depozito bu kadar değildi  kira 8 depozitoda 8 bide emlakciya komisyon aç kal daha iyi
(5,292 puan) tarafından
Oyle iste valla Allah belasını versin bunların çok kötü oldu hersey
0 oy
tarafından
Köfte salçalı makarna salata yapacam canim çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(970 puan) tarafından
afiyet olsun .. tesekur ederim canım Allah razı olsun
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Kuru fasulye pilav salata ve turşu var bizim evde bugün 
(970 puan) tarafından
salca yok olsa bende bı kuru yaparım canım çekti valla afiyet bal şeker olsun
0 oy
(106 puan) tarafından
Bende sarma sardım onu pişirilen yanınada çorba yoğurt yeter biktim hergün ne yapsam diye düşünmekten artık aylık liste yapicam
(970 puan) tarafından
vallaha en güzeli varya eşime soruyorum ne yapım yemek diyo sjsks çok yardımcı olur sağolsun aslında dolapta sarma var çıkabilirim bende
(106 puan) tarafından
Aynen en güzeli varsa çıkar pişir bende soruyorum eşime ne istersen onu yap diyo çok yardımcı oluyorlar
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Kıymalı makarna ve sarımsaklı yoğurt. Yalancı mantı :) 
(970 puan) tarafından
makarna çok seviyom yaaa vallaha hergun yerim ama iwte olmaz bı haftadır eşim evde yemiyo
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Bunlari yapabilirsin canim 

Yeşil fasulye 

Kabak yemegi

Karni yarik

Mantarli tavuk sote

Et sote

Alinazik/ hunkarbegendi
(970 puan) tarafından
ufff hepsinide çok severim vallaha ama hepsi çok zagmetli ne aşko
0 oy
tarafından
Koca bir hiç :D çünkü bilmiyorum ne yapayım 
(970 puan) tarafından
whahaha bu bennn vallahw
0 oy
tarafından
Sarma ve cacık oldum kız iki saattir sarma sariyom 
(970 puan) tarafından
o kadar saat saar tek  2 dkda ye bı tabağı
tarafından
Hiç deme ya
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Mercimek çorbası ile karışık dolma yapılamaz kabak biber vs gibi baklim bugünkü planım o şimdi başlıcam bende 
(970 puan) tarafından
afiyet olsun kuzu kolay gelsin çorbam var .başkada kolay bişey yapmam lazim dolma 8zun sürer
(4,061 puan) tarafından
Yaptım ben baklim hepsini koydum pisiyorlar :)
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Valla dünden biraz taze fasulye vardı lahana sardım bende şimdi bitti bide salata yaparım yeter 
(970 puan) tarafından
geçen bende gördüm pazarda fasulye ama hiç güzel durmuyodu almadım  eline saglik afiyet bal şeker olsun canım
(12,477 puan) tarafından
Sağol canım tadı güzel 3.kez yaptım beğendim ben
0 oy
(455 puan) tarafından
Patates yemeği yapıyorum

Yanına makarna yapacağım

Bide dolapta 1 kabak ve 2 3 biberim var onları kızartıp yoğurt dökerim üzerine yeter.
(970 puan) tarafından
afiyet bal şeker olsunnn eline sağlık kuzu

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 215 göst.
2 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 614 göst.
2 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 457 göst.
0 oy