0 oy
410 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (457 puan) tarafından
Artık sabrımın sonundayim zaten kızım gün içinde yeterince beni zorluyor sabrımı bitiriyor temizlik iş güç yemek elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum özeniyorum benim sevdiğim yemekleri sırf o yemiyor diye sadece onun sevdiği yemekleri yapıyorum yine de beğendiremiyorum arkadaş ya var mı böyle bişey yok o olmamış yok bu hiç makarna gibi değil yok öyle yok böyle bu akşam da yine beğendiremedik beyefendiye yemek dedi ki ıspanaklı yumurta yapsana ben çok severim internetten baktım bak bildiğim halde gittim daha lezzetli usulünce yapayım diye internetten baktım yaptım oturduk sofraya yemek olmamış bitanem diyo nesi olmamış diyorum ona da cevap veremiyor neymiş ıspanak tadi yokmuş içinde ispanaktan çok yumurta varmış yorum yapma yemeğini yiyorsan ye dedim başka da bişey demedim bütün yeme isteğimi de aldı götürdü sinirimi de tepeme koydu zaten iki gündür gıcıgim dün de bı muahbbetten kavga ettik baktım laf anlamıyor kendi kendine konuşuyor kapısını kapattım son ses açtım müziği duymadım onu bı de inatla konuşuyor da konuşuyor sinir etmek için sonra ben işti falan derken yattım yanıma gelmiş sarılıyor yanaşma hiç dedim çıktım yanından adamın asabini bozup bozup hiçbir şey olmamış gibi yaşamak istiyorlar bı özür bişey yok neyiz biz köle mi şimdi ise gitti ben gidiyom diyo napim arkadaşım yoluna kırmızı halı mi serek kusura bakmayın uzun oldu çok sinirliyim normal görün 

15 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
Eline sağlık demek bu kadar mi zormuss allah yardımcın olsun benim gorumcenin koca da boyle cok yagli cok tuzlu bilmem ne bilmem nee
(457 puan) tarafından
Evet gerçekten yoruldum bıktım şunu yapsam beğenir mi acaba diye her gün sorgulamaktan
(446 puan) tarafından
Ay bosver allah askina ben hep benim sevdigim yemekleri yapiyom umrumda bile degil ac kalsin o zamaan pehhhh
(457 puan) tarafından
Çok haklısın varya bide bizde Yöre farklılığı da var haliyle yemekler de farklı birbirimizin tatlarını beğenmiyoru,
(972 puan) tarafından
Brnim koca kendi yoresininkinide yemiyo anasinin yemeklerinin yuzune bakmiyo altli ustluyuz getiriyo kaynanam arada.ben yiyorum sofraya koyuyorum elini uzatmaz nerde buyuduyse.tencere yemegi yemez sebze eti bizeylerin icinde sevmez ama kavurma olsrakta sevmez kofte yapsan illaki ya kurumus ya yagli ya baharati eksik fazla herzaman bisey bulur bi severek yedigi tavuk sote geri kalan ne yapsam kulp bulur onuda haftada bir yapiyirum hergun yapsam ben bikarim cok sıkıntı ya bide bi gunluk biseyde degil hergun ayni sorun olunca insan vallshi soguyo yapmakta istemiyo.bebegim insallah babasina cekmez bana ceker yemek konusunda
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Çözümü çok basit bi kaç gün yemek yaoma önüne bos tencereyi koy begenmiyon ya yapmadım de☺️☺️
(457 puan) tarafından
Ne kadar böyle gider ki :/
(1,013 puan) tarafından
Yemeklerinin değerini anlayasiya kadar
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Benimki de herseye burnunu sokar.herseyi çok bilir bildiği bir cacikta yokmgerxekten çok zor ne yaparız nereye kadar bilmiyorum 
(457 puan) tarafından
Vay halimize
0 oy
(4,648 puan) tarafından

Bi gün kendisi yapsın bakalım. Sen yap hayatım ben beceremiyorum bilmiyorum demek ki sen.ogret sen göster de . 

Benim esim ilk zamanlar tabi onun anne yemekleri Bi damak ağız alışkanlığı var benim de kendi annmeden neyse ilk zamanlar yiyor yaptığım yemeği ama daha çok ekmeğe abaniyor yemekten kalkıyor 1 saat sonra.aciktim ben diyo.git mutfakta.ywmek var diyom ilk ondan yemicem gidiyo ekmek.arası peynir salam yiyo.yumurta.kiriyo falan. 1.oldu 2 oldu. Derken. Sen yap.yemegi dedim yaptı. Yemekte 2 kaşık yedim.bıraktım 1 2 saat sonra acıktım dedim yemek.var dedi.yok.ondan yemicem dedim. Başka bisi yedim.aciktigimda yoktu ha :).
O gün bugündür tek kelime.etmez. 
(457 puan) tarafından
Ay çok güzel ders olmuş ona ama benimki kalkıp da acıktım diye yemek yapmaz ki erinir yani yemeğe o kadar önem vermiyor ki olmasa niye yok diye sormaz ama bu da hep böyle gidecek değil hani hep gurbette çalışmış anne yemeğine alışkın da diyemeyiz yılda bir ay gidiyordu annesine o kadar bakalım bı çare bulucam en son da nasıl bakalim
(4,648 puan) tarafından
Ee anne yemeğine de alışık değilse sırf laf olsun diye yapıyor o zaman kuzum tam dayaklık:)) hadi benimki önem verir özenir yapar eder mesela et balık türü seyleri daha çok o yapar .anlar bazı şeylerden de derim beğenmez.
(457 puan) tarafından
Aman ya üç senedir beğendiremedik bundan sonra da beğenmesin.yapcak bişey yok
(4,648 puan) tarafından
Aynen öyle sen bildiğin gibi yap yerse yer yemezse yemez.
(457 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için °~°
0 oy
tarafından
Ay begenmiyorsa yemesin 
(457 puan) tarafından
Evet bende öyle diyorum ama bı gün öyle iki gün öyle hep mi böyle gidecek valla zıkkım yesin dicem olmuycak
0 oy
(12,254 puan) tarafından
allah yardımcın olsun  benimki ne koysam yer eline sağlık der bayadır yemek yapmıyorum bulantı dan şimdi yapıyorum
(457 puan) tarafından
Maşallah size hep böyle gider inşallah yemeyen her şeye kılıf bulan adamla ömür bitiyor takıl kafana göre ne güzel işte
0 oy
(1,761 puan) tarafından
Bu resmen psikolojik şiddet ve baskı size siz sürekli beğenecekmi yok begenmicekmi diye kafanıza takıyorsunuz bir kızınız var o daha önemli bence tertemiz bir tohum kazık kadar kocaya yemeği begendirmeyi bırakın çocugunuza annelik yapın bosverinnnn.....
(457 puan) tarafından
Ay evet ya duygularıma tercümansin gerçekten başıma ağrı giriyor artık ben mi beceriksizim psikolojisine giriyorum ne yaptığını o da bilmiyo
0 oy
(468 puan) tarafından
1 hafta yemek yapma köle diye mi geldik dünyaya be şımarıklığa bak çocuğuna bakip evini temizliyorsa zikkimlanacagin yemeğe de kulp bulmayiver 
(457 puan) tarafından
Evet malesef her şeye bı kulp bulabiliyor bazen bulamıyor galiba bu olmamış deyip üstünü örtüyor sonrası yok niye olmamış nesi eksik deyince cevap veremiyor
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim de aynı hele ilk evlendigimiz de insan gibide söylemezdi kötü bir dille kalp kırarak söylerdi şimdi mutfağa girmekten nefret ediyorum 
(457 puan) tarafından
Hiçbir şey hak etmiyorlar gerçekten
(1,334 puan) tarafından
Analarının evinde sanki ne vardı
0 oy
(985 puan) tarafından
Valla knk yukardaki arkadaşa katılıyorum. Yapmican abi. O zaman değere binicek. Beğenmediği yemeği bulamayan var anasını satayım kusura bakma ama. Yapma bakalım ne diyor. Zaten beğenmiyorsun diyorsa. Aha benim yemekle sorunum yok ama titiz de değilim ne yalan söyleyeyim. Çocukla 

Anca oluyor sen de biliyorsun elif senayı. Üstün körü yapıyorum yine temiz görünüyor ona rağmen benimki de evde hiçbir şey yapmıyorsun çocuk bakmaktan başka dedi. Bayağı kavga ettik ev çok kirliymiş falan diye. Hiiç uzatmadım tamam haklısın dedim. 2-3 gün evde hiçbir iş yapmadım. Kendi yiyeceğim kadar yemeği yaptım yedim. Evi b ok götürüyordu o ayrı ama anlasın diye hiç dokunmadım. Sonunda anladı şimdi sorana da çocukla zor oluyor ben kabul ediyorum olsun yapmasın diyor. Sen de öyle yap inan işe yarar. Ters tepmezse tabi. Fatihi en iyi sen tanıyorsun
0 oy
(2,706 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın senin canını o mu verdi? Valla ya ver eline tencere kaşık geç kendin yap de ys da begenmiyosun madem yemek yapmiyorum disardan soyleyelim de olmadi git giyin hadi bizi yemege cikar de bakalim nereye kadar 
0 oy
tarafından
Ayy bide kibarca olmamış bitanem diyo sende kibarca zıkkım ye bitanem deseydin 
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Kız benim kocamda aynı yemin ederim her gün ne yapacam diye düşünüyorum artık psikolojim bozuldu bide herşeyle o kadar uğraşıp bir eline sağlık demiyorlar gün içinde hep oturuyorsunuz dediklerinde insanin artık yapasida gelmiyor yemin ederim gına geldi artık insan bunaliyor gerçekten 
0 oy
(4,712 puan) tarafından
Sen onun biyerlerini çok kaldirmissin,bundan sonra kendin ve çocuğunun sevdiği yemekleri yap koy önüne yerse yer yemeyip bahane saymaya başlarsa he peki de hemen sofrayı önünden toplamaya basla,bir süre sonra bak nasıl da adam oluyor yemeye başlıyor sesi kesiliyor 
0 oy
tarafından
O zaman kalksın kendisi yapsın böyle nankör kocalardan nefret ediyorum yapıyormuşsunn ne diye bahane arıyor ayıp vallah 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 327 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Flowershome19 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 587 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde emir 19! (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 447 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.