0 oy
873 göst.
Moda kategorisinde (1,878 puan) tarafından

Ben dışarı adım attığım anda kombinim bu ☺️ bazen üstüme bir şeyler atmayı ya da eşarp takmayı da seviyorum ama genel olarak bu tarz. Sizler neler giyiyorsunuz ?

image

28 Cevaplar

+1 oy
(967 puan) tarafından
Çarşafı Şerif giyiyorum canım ❤️
(1,878 puan) tarafından
Enn güzeli rabbim bizlere de nasip etsin inşallah ben de düşünüyorum da ah şu nefis bir yenebilsem
(967 puan) tarafından
Aşırı rahat ya hele de yazın şal yapma derdi yok altına istediğini giyin kombin derdin yok keşke daha önce giyseymişim dedim şükür eşim aklıma soktu
(1,878 puan) tarafından
Benim eşim böyle güzel bu da tesettür diyor :) yani doğru bu da tesettür ama o daha faziletli bilmiyorum ilerleyen yıllarda inşallah
(967 puan) tarafından
İnsallah canım Allah'ım isteyen herkese nasip eylesin vücudun belli olmuyorsa resimdeki gibiyse bence gayet de güzel
(7,213 puan) tarafından
Bende aynısını diyecektim
-Reklam-
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Pardesü eşarp
(1,878 puan) tarafından
Kışın genelde öyleyim ben de
(2,226 puan) tarafından
Pardesü yazın da giyiliyor :) o yüzden giyiyorum
(1,878 puan) tarafından
Yazın ben daha çok böyle elbiseler seviyorum efil efil :)
0 oy
(7,347 puan) tarafından

Benimde böyle 

image

(1,878 puan) tarafından
Tesettüre girdiğimde beri hiç pantolon giymedim ☺️
(7,347 puan) tarafından
Ben hep böyle giyiniyom canım
(119,071 puan) tarafından
kiz ilk kez gordum seni aay guzelmissin yaa evinde cok buyukmus
(7,347 puan) tarafından
Benim değil orası bayramda gittiğimiz akrabamızın evi TOKİ orası buyük baya evleri o senin güzeliğin
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Ferace eşarp 
(1,878 puan) tarafından
Eşarp şaldan rahat :D
(1,351 puan) tarafından
Bencede bir iki kez şal taktım ama hiç sevemedim :Dd
(1,878 puan) tarafından
Çok büyük yoruyor insanı ama güzel görünüyor :D
0 oy
(3,754 puan) tarafından

Bugün sipariş verdim pantolon eş istemiyor artık giymemi bende etek aldım ustune uygun bakıyorum iki gundur

image

bu etek modeli aldim

imagede

(935 puan) tarafından
Ha tofisa yazısını gördüm ilk, aman uzak dur berbat valla.
(3,754 puan) tarafından
Orası uygun diye oradan alacaktım iyiki caymisim
(1,878 puan) tarafından
Tofisa korkunç sakın o hatayı yapma:D bence elbise etek bluzden daha rahat olur bir kere elbise dene istersen
(935 puan) tarafından
İki tane sipariş verdim tunik, hani en azından popoyu kapatsın dedim, açığım ama alayım güzele benziyo dedim. Anam bi geldi kısacık
(1,878 puan) tarafından
Kumaşları kötü 2 gömlek aldım evde rahat olur diye ikisi de sanki zımpara kağıdından yapılmış iade de yok direkt verdim başkasına dolaba bile koymadım
0 oy
(666 puan) tarafından
Maşallah ya ne kadar güzel çok yakışmış ☺️
(1,878 puan) tarafından
Tesettür herkese çok yakışıyor ☺️
0 oy
(767 puan) tarafından
Genlde ferace yada bol elbise eşarp. Elbisenizi nerden aldınız link varmı acaba 
0 oy
(3,313 puan) tarafından
Pantalon tunik şimdiye kadar hiç etek giymedim
(1,878 puan) tarafından
Allah'ın emrettiği tesettürde pantolon yok ama canım o yüzden hiç giymedim çocukluktan beri  :)
(3,313 puan) tarafından
Etek  hiç giymedim okul dönemlerinde   öyle alıştım   cnm pantolon etekden  daha rahat tabi ben dar pantolon  giymem geniş olanlar var çok rahat eteğe benziyor
0 oy
tarafından

Bunu nereden bulabilirim cok güzel :P

(1,878 puan) tarafından
Aynısı yook :( ama benzeri sefamervede var link atayım 2 tane kalmış
0 oy
tarafından
Rengine bayıldım çok güzel 

Tunik pantolon şal  üstünede kışın ise kaban yaz ise ince hırka giyerim 
(1,878 puan) tarafından
Ben de hiç etek giymiyorum hep elbise giyerim efil efil o kadar rahat ki bir denesen hep giymek istersin
(153 puan) tarafından
Güzel elbise linki carmi o zaman acabaa ))
(1,878 puan) tarafından
Aynısından kalkamış sefamervede büzgülü elbise yazınca buna benzer bin tane çıkıyor fiyatları da uygun bir bak istersen birkaç tanesini çok beğendim de şuan ihtiyacım yok :D
tarafından
Elbise giyiyorum zaten ama sadece etek giyemiyorum
(1,878 puan) tarafından
Etek ben de giymem hoşuma gitmiyor görüntüsü
0 oy
tarafından
Acilll linkkk bende kendime ferace arıyorum şimdiki feracem baya yıprandı genelde ferace üstüne şal takarım :))
(1,878 puan) tarafından
Aynısından kalkamış :( sefamervede büzgülü elbise yazınca buna benzer bin tane çıkıyor fiyatları da uygun bir bak istersen canım ❤️
tarafından
Tmm çok teşekkür ederim:))
0 oy
(1,763 puan) tarafından

image

bu kızin bası açık şekli işte benim giyim tarzim
(1,878 puan) tarafından
Tam bu tesettür değil diyecektim başın açıkmış zaten. Takdir ettim ama başı açık olup böyle üsluplu giyinen çok az ❤️
0 oy
(2,529 puan) tarafından

image

benim tarzım da bu pantolon giyinmiyorum hep elbise. Ama eşarp yaparım genelde geziye çıkınca rahat olsun diye şal kullanıyorum. Size de maşaallah ne güzel örtünmüşsünüz. Rabbim sizden razı olsun ♥️

(1,878 puan) tarafından
Ben de hiç pantolon giymem hep elbise ferace giyerim. Çok yakışmış hele şalının rengine bayıldım ❤️ maşallah ☺️ benden aşağı kalır yanın yok valla tesettür öyle pantolon tunikle olmuyor rabbim sizden ve sizin gibilerde razı olsun inşallah ❤️
(1,823 puan) tarafından
Ayy maşallah tam benim tarzım :) kolay kolay pantolon giymem hele yazın hiç elim gitmez. Pantolon giyince tesettürlü gibi hissetmiyorum.
(368 puan) tarafından
Elbisen çok güzelmiş nerden aldın
(2,529 puan) tarafından
Tuğba dan polo marka. Ama muadillleri de vardır Google lens ten aratın bi
0 oy
tarafından
Bende siyah ferace eşarp genelde ya kahve ya siyah ama artk pantolon giymeyi dusunyorum bol paca uzun tunik ama disarda dil bi yere giderkn cunku zayf oldum icin elbise hic yaksmyor bna
(1,878 puan) tarafından
Ayy sakın yapmaa. Eğer şimdiye kadar giymediysen bundan sonra sakın pantolon giyme canım. Tesettür pantolon tunik değil. Peygamberimiz pantolon giyen kadına lanet ediyor lütfen bu hataya düşme doğru yoldayken yanlışa sapma. Maşallah çok güzel giyiniyormuşsun keşke ben de hep siyah kahve giyebilsem
tarafından
Gercekten giymedim hic ama kendimi kotu hisedyorum esimin arkadaslarinin eslerine baknca cok ezik hisedyorum kendimi teseturden dolayi dil kilom olmadigi icin yaksmyor en azindan bol pantolon tunik yakisr diyorum bende istemyorum aslnda
(1,878 puan) tarafından
Tam aksine pantolon zayıflığını daha çok belli eder elbise en güzel örtüdür doğruyken yanlışa düşme
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Ferace şal benimde 
(1,878 puan) tarafından
Bizim tarzımız en güzeli ❤️
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Off off off en sevdiğim <3<3<3

Benim tarzım genelde öyle giyinirim, ağırlıklı olarak farace eşarp<3

(1,878 puan) tarafından
Eşarp çok seviyorum çok rahat ama şal daha şık ikisini de kullanıyorum ☺️❤️
(2,448 puan) tarafından
Aynen canım ❤️☺️
0 oy
(984 puan) tarafından
Ayyy çok güzelllll nerden alıyorsun böyle kıyafetleri canım Bi site var mı 
(1,878 puan) tarafından
Çok araştırıyorum valla ya Instagramda böyle çok var ama aşırı pahalı ben de sitelerden falan uygun denk düştükçe 1 2 alıyorum kenara atıyorum
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Çarşaf giyiyorum elhamdülillah ❤
(1,878 puan) tarafından
Kur'an dersi veriyorum ara sıra uzun zamandır online olarak yapıyorum en son bu kış burdan 16 tane öğrencim vardı elhamdülillah öğrendiler şimdi ramazanda cüz bile sürdük ☺️
(1,642 puan) tarafından
Maşallah :) ne güzel normalde hocamısın
(1,878 puan) tarafından
Öyle sertifikalı değil ama uzun yıllar tefsir dersleri Kur'an dersleri aldım öğrendiğimle öğretiyorum ❤️
(1,878 puan) tarafından
Kur'an derslerinin yanında haftada 1 gün de sohbetimiz oluyordu; namaz, tesettür, makyaj, israf, tevekkül vs gibi konularda sohbet yapıyorduk.
(1,642 puan) tarafından
Maşallah ne güzel :)) ❤
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ferace sal hep geniş elbiselere bayılıyorum dar olan hiçbirseyi giymem

Sanada maşallah çok yakışmış ❤️❤️
(1,878 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️ ben de öyle dar şeylerden hiç hoşlanmıyorım her yerimi belli ediyor
0 oy
tarafından
İkili takımdı genelde ama bu sene elbiseye sardım hep uzun elbise 
tarafından
İki takımda favorim esra
tarafından
Bende çok seviyorum ya hem rahat hem altına üstüne ne uydursam derdi yok
tarafından
Aynen oyle
(1,878 puan) tarafından
İkili takımları evde ya da kadın ortamında giyiyorum güzel oluyor ama dışarda hep elbise giyerim çok rahat oluyor bence sen de iyi yapmışsın elbiseye geçerek ❤️

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,172 göst.
24 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 395 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 245 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Çiçeğim1 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 493 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,013 soru

11,314,393 cevap

34,754 kullanıcı

...