0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar k

6 Cevaplar

+1 oy
(7,376 puan) tarafından
Bence sen karışma canım onlar kardeş tartışırlar ederler ama yinede barisirlar bosver hiç konuyu açma bile bırak istediklerini yapsınlar kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez sen eşinle kötü olursun 
(196 puan) tarafından
Canım ben karışmıyorum ben eşime dedim sen karışma baban burda yapamıyosa gitmek istiyoss gitsin karışma dedim
(7,376 puan) tarafından
He anladım canım hayırlısı olsun hakkınızda
-Reklam-
0 oy
(196 puan) tarafından
Benimde bı yere gitmemi istemez beyfendi sanırsin her hafta gezen biriyim herşeye sıkan biri kendi haftasonlarf sürekli dışarda arkadaşlariyla bana gelince ben erkeğim diyo 
0 oy
tarafından
Bence eşin değil sen karışma
(196 puan) tarafından
Karışmıyorum canım zaten sadcee kayınpederim gitmek istiyor eşim müdahele ediyo
0 oy
(337 puan) tarafından
Canım çok uzun yazmışsın anlamakta zorlandım kayinpederin köye yerleşmek istiyor dimi ama eşin ve diğer çocukları karşı çıkıyor diye anladım 

Giderse kızlarını da mı goturecek de karşı çıkıyorlar kaç yaşına gelmiş adam bir zahmet karismasinlar anlattığına göre kayınpederine üzüldüm

Eşin kaç yaşındada iletişim problemi yaşıyorsunuz
(196 puan) tarafından
Eşim 20 yaşında giderse çocuklarını da götürcek ama onlar gitmek istemiyolar burda özgür olduğu için sıkmıyolar baskı yok sadcee burda çok rahat hareket ediyolar onalrda babalarıni dinlemiyolar bı kez kiralık ev bakmaya gidiyolardu görümcem hem babası hem abisi için gerizekalılar bı kiralık daire bulamadılar çok direndiler burda kalmak için
(337 puan) tarafından
Eşinin hem yaşı küçükmüş hemde ailesiyle bağlı bir erkekse sen ne dersen de karışır canım vazgeciremezsin bırak ne hâlleri varsa görsünler birlikte mi yaşıyorsunuz görümcenlerle
(196 puan) tarafından
Evet ailesine çok bağlı Birlikken bana çok baskı uyguluyorlardi eşimden izin almama rağmen sanki bişey karıştıriyomuşum gibi çocuklarını peşime takardı bu baskısından dolayı ayrı eve çıktım şimdi de babası kızlarının tek başına bı yerlere gitmesinden dert yanıyo bende sadcee dedimki eşime annen yapıyo normalde bişey olur derim eşime karışma sakın bizi ilgilendirmiyo çünkü yaptıkları şey yanlış olunca bize dert yanıyolar bende derim hep karışma babası da çocuklarına dert yandı dün ben önceden eşime dedim ki kimse babanı düşünmüyo hepsi sanki başlarında anne baba yokmuş gibi hareket ediyolar dünde babası aynısını dedi ben de dedim bak ben ne dediysem aynısını baban diyo köye gitmek istiyo kızları burda rahat olduğu için babalarının zaten bugüne kadar hiç Bir sözüne itam etmedikleri gibi bunada karşı çıkıyolar eşimde kardeşlerini tutmaya çalışıyo dedim tutma onalri ne anneyi biliyolar ne babani babanın üstüne söz kimse söyleyemez ama bunlar sanki baba değilde başka biriymiş gibi davranıyolar baban yapamıyo sen babanın yükünü sorumluluğunu bilemezsin adam hepsiyle tek tek uğraşıyo sen karışma o ne yapıyorsa doğrusunu yapıuo eşimde yaşından dolayı bı şeyleri iyi bilmiyo babasını ben anladım ama o anlamadi
(337 puan) tarafından
Kendi bişey demiyorsa senin dediğin zittina gider canım sende boşver eşinle aranı bozma kayınpederinin de Allah yardımcısı olsun
0 oy
(23 puan) tarafından
Bence karışma canım onlar kardeş kavga ederker barışırlar arada kaynayan sen olursun su akar yolunu bulur akışına bırak
(196 puan) tarafından
Yok canım benim ben karışmam eşim karışıyo kayınpederimin işlerine ben de.dedim gitmek istiyor karışma sen ddiim o kadar
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kaç yaş var aranızda senin daha olgun düşünmen normal canım ama olgun adamlar bile kardeşlerine laf söyletmiyo
(196 puan) tarafından
Aramızda 3 yaş var ben büyüğüm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 650 göst.
0 oy
8 cevap 434 göst.
0 oy
12 cevap 520 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ebru9696 (1 puan) tarafından soruldu

378,069 soru

11,315,926 cevap