0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Kızlar yaa kpss sınavına hazırlanıyorum ve bu süreçte 5, ay oldu tam 64 kilo iken 71 kilo oldum boy 1.65, aşırı göbeğim çıktı bazen göbeğimi aynada görünce aşırı moralim bozuluyor uzun ve geniş araç gibiyim, sürekli masa başındayım geç saatlere kdr çalışınca stresli aşırı yiyen biriyim.

Eşim de çok üzülüyon kiloma laf da ediyor arada..

Ama elimde değil stresle çok yiyorul hep masadayım hareket etmiyorum diye, ağsutosa kdr böyle devam sonra veririm diye avutuyorum kendimi ama kötü mü yapıyorum ya hiç veremezsem ne yapsam ? Haşlanmış nohut ye demişti biri yaa

2 Cevaplar

0 oy
(64 puan) tarafından
Bende kpssye çalışıyorum inan benimde kilo problemim var :)) ben işi çözdüm kuru kayısı aliyorsun ders calisirken kemiriyorsun. Hem bagirsaklar calisiyor hem agzin bos durmuyor hemde kilo almiyorsun. Arada bunaldiginda keci boynuzu kemir. Yanlış anlama kemir diyorum çünkü ben oyle yapıyorum. Diger gidalar hemen yeniyor sonra agiz bos durmadigi icin surekli yemek istegi olusuyor. Fakat kemirilen seyler gec bitiyor
(1,016 puan) tarafından
Hey ölülerini rahmet eşimin deyimiyle. Kesinlikle sürekli ağzım çalışması gerekli gibi. Normalde de stresli zamanda yiyen biriyim. Setresten ağzım da beynim de çalışıyor. Ben kayısı çok severim ama yiyorum onu bildiğin kuru kayısı Malatya kayısı filan pakatle olanlar yumuşak..  keçiboynuzu hiç yemedim bilmem tadını da.. kemirince o doygunluk hissini veriyor mu .
(64 puan) tarafından
Evet hem tatlı ihtiyacini da kesiyor agzini da yoruyor kuru olduğu için  o yüzden yemek yemeye mola vermek zorunda kalıyorsun
(64 puan) tarafından
Ah ah ben ellerimi yiyorum yuzumu yoluyorum kas kirpik sac dipleri :) sınav dönemi üniversitede sac diplerim yara olurdu hep farketmeden kanatana kadar kaşirdim benimde ders yaparken elim ayağım hiç durmaz. Biraz çözüm buldum oğlumu sallarken test çözüyorum tüm vücut calistigi ixin akla yemek gelmiyor. Şimdi üç aylık 5. Ayda sünneti var sunnet sonrası uyku duzenine basliyicam sallamayi birakicam o donem sanirim ders yapamam
(1,016 puan) tarafından
Ayy vala biz annelerin işi ne kdr zor yaa.. ben stresten ayağımı sallarım sürekli huzursuz bacak sendromum ver zaten migren oluştu bu süreçte zaten 10 kilo yapıştı kaldı bana
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Ben masa basinda surekli sutsuz sekersiz nescafe iciyordum. Arada cok acikinca da hurma atiyordum agzima ya da yogurt ile tuzlu leblebi. 
(1,016 puan) tarafından
Yoğurt neyse de hurma her zaman evde olmuyor,,, yoğurt yiyom , peki masa başında iken dersin başında video izlerken filan yeme isteğiniz artıyor muydu yiyor muydunuz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde ruk2433 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 290 göst.
8 Mart 2020 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.