0 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar gecn gün kontrlm vardı ben ilk kaynanama dedim anne gdelm dye tamam dedi sonra bbam dymus gitcegimi dolmsla yolda gecrme ben seni gotrrm dedi kaynvalideme iki üç gün öncesi dedim tamam dedi ayagm agry zaten dedi sonra babam gotrcekken babamı ise cagrdilar hastne annemlere yakın oldgu için benm haverm yok annem bendn önce gtms  hersye hep kaynayla giderm alsverse annem gotrdu ypti ona ble gotrdum neymiş basimea kaynpeder kaynana varken ben ailmle gitmsm zatn her yere seni sayıl gtmsim ailem olsun neolur ben annemi cgrmadkm ble yani smdi temzlgm.oluyor anem glyor kaynana elini ble uzatp ihtycn varmı demiyor üstüne bde köye gtcekms sanıyor ki ben ona gtme doğumda yanıma kal dcem ben kendi annemede temzlgme gel demyorum yardıma kendi glyor hiç bizmn kmsyi hastnye gotrmedim eşimle gttm yada clsyodum gdyodum iste clsrken gderken sorun olmyor evdeyken mi oluyor ztn kaynaa glmk isterse kızım var bu sfr onuda hastnelerde perişan olckti uyanmams etmems ben annemle hastnye gel demedim ble dems plan yapmstr etmstr demi hep kendileri öncelik olsun istiyor 

18 Cevaplar

+12 oy
tarafından
İlk başlarda okumak için çok çaba sarf ettim. Sonradan vazgeçtim neden harfleri toparlamak için uğraşayım ki dedim. Telefonun mu bozuk canım ?
tarafından
Kız ne biliyim. Hani telefonda artık akıllı “ay” yazsan klavye üzerinde seçenekler çıkıyor bunumu yazmak istediniz gibi. Aklıma telefonun bozuk olduğu geldi :)
(703 puan) tarafından
Telefon bu kadar bozuk olamaz :D kendını kandırma
(90 puan) tarafından
Aynen öyle :D
tarafından
Kalbimde ki çıt sesini duydunuz mu ? :):):)
(118,489 puan) tarafından
haah icimdeb gecenleri yazmissin +
-Reklam-
+8 oy
(1,764 puan) tarafından
Ksr BKM ama sn d d sç vr bnm annm snnn annn hsb yprsn b evllk yrmz 
(1,077 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
:D bugunlerde yorumların harika. Dobra kızsın vesselam
(703 puan) tarafından
ahahahahaha :D harıkaydı
(3,443 puan) tarafından
Ancak böyle bi cevap verilebilirdi buna :))) yazarken zorlanmadin mi :))))
(118,489 puan) tarafından
bu neydi laa yarildim ☺️☺️☺️
(1,764 puan) tarafından
Evet kızlar itiraf ediyorum yazarken çok zorlandım :))))
+5 oy
(670 puan) tarafından
Kitap okumanı öneririm 
+1 oy
(3,443 puan) tarafından

Yazılanları anlayıp cevap verenlere bir dakikalık saygı duruşu :D

0 oy
(971 puan) tarafından
Kurban olurum şu Türkçeyi katletmeyin..
tarafından
Hahaha bende bazı yerleri 2 defa okudum
0 oy
tarafından
Okumaya üşendim sesli harfsiz mi konusuyorsunuz normal hayatta da 
(315 puan) tarafından
:) bı an denedim biliyor musun :) empati yapmaya bayılırım :)
tarafından
Neyi denedin canim sesli harfsiz konuşmayı mi??:)))
(315 puan) tarafından
Evet kız evet bende böyle bir deliyim işte :) kendimi arkadaşın yerine koydum da
tarafından
:))) haha koymasan daha iyi tatlim
0 oy
(315 puan) tarafından
Arkadaşım boşver herkesi kendi hayatına bak... Bunları da kendi içinde halletmeye bak birisi kötü bişey dese daha çok dolacaksin sinir olacaksın bebeğine odaklan... 
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Bacım okurken beynim eror verdi, o nasıl bir yazma şekli, o nasıl bir Türkçe, hiç bir şey anlamadım valla o yüzden bişe diyemiyorum. .
0 oy
(5,980 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 Bu nasıl bir Türkçe ? Atatürk görse mezarında ters döner. 
(809 puan) tarafından
Puajajsjjsklamdkjdkrksksnsbdnsnsnndnsns
0 oy
(64 puan) tarafından
Sanırım tuşlu telefondan kalan bir alışkanlık kısaltarak yazmak. Neyse onu bunu boşver de Allah aşkına dönüp de kaynanana sanane be kadin o benim annem istersem onla giderim istersem gitmem diyemiyormusun. Benim 9 ay yanımda annem vardi esim dogudaydi her seyimle annem ilgilendi. Hastanede de yanimda annemle eşim kaldı. Kimse beni birsey yapmak icin zorlayamaz. Kendinden asla taviz verme. Öyle uygun gördüm de geç. Onlar da ağlayarak günlüklerine yazsinlar
0 oy
(12,270 puan) tarafından
kizim da ilk bebek çok heyecanlıydık eşim israrla beraber geldı sevmem hastaneye biriyle gitmeyi

kizim 1 yaşında  kayınbabam  kaynanam beraber gelmek ister çok önemli olmadıkça kendım götürürüm

11haftalik hamileyim tek gidiyorum kontrola 
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Gözlerim kanadı
0 oy
(220 puan) tarafından
Tek okuyamayan yada okuyup anlamayan ben mi varım diyordum ki baktım tek değilmişim çok bisi anlamadim o yüzden yorum yapamadım canım kusura bakma
0 oy
(1,743 puan) tarafından
Eşim dışında kimseyle gitmedim. Bir kere annemle çarşıda işimiz vardı on defa çikmiyim diye nst gününe ayarladım son haftalarımdı. Ogün beraber gittik. Ayrıca kayınvalideni uyarabilirsin. 
0 oy
(2,219 puan) tarafından
Ne demek kayinvalide kayinpeder varken kendi ailenle gidiyosun? Evlendin diye aileni cope atmiyosun heralde. Ne bagnaz dusunceler ya. Sende ben cagirmadim ki annemi diye sucluluk hissediyosun ayol diceksin annem atlayip geliyo ailem yanimda olacak tabi. Sende atla gel ben sana bisey diyomuyum susucak. Bu kadar ezdirmeyin kendinizi.
0 oy
(2,752 puan) tarafından
Senin yazdığını eminim sen bile anlamadın

Yahu kaç yaşındasın

Bazı şeyleri duyduğun gibi yazma be 
0 oy
(809 puan) tarafından
Okuyamadım jskskskskdkkd 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Türkçe uzaklaşarak kaçtı resmen canım biraz kitap oku bu nasıl bi yazıdır hiç anlaşılmıyo 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
0 oy
4 cevap 172 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 478 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde Zannan (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 371 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hilay (319 puan) tarafından soruldu