0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Sorum yukarda 

3 Cevaplar

0 oy
(152 puan) tarafından
Normal canım korkma bunlar burnu akıyor ise grip olmuştur ama akmıyor ise normal benim bebeğim suan onlari olgi çekmek için yapıyor 38 günlük çığlık atıyor boğazında birsey kalmış gibi ilerleyen zamanlarda ilgi çekmek için yapıyorlar 
(1 puan) tarafından
Sabaha kadar öksürdu peş peşe
(152 puan) tarafından
He burnu alıyor ise sağlık ocağına git tahkik yaparlar ona göre birsey verirler ama hastane yakın ise gidebilir sen muane surasi al veya acilden giriş yap korkma birsey olmaz Allah onları koruyor anne sutu ver canım tez iyileşir ne ile bekliyorsun
(1 puan) tarafından
Anne sütü ile besliyorum
(152 puan) tarafından
Hastalanmış usuttu sanırım bebekler ya fazla sıcaktan yada birden yataktan kalkınca üşütüyorlar ishal mi se birde enfeksiyon kapmış
(1 puan) tarafından
Dün sulu kaka yaptı zaten kaka yapamıyordu çok az dünden beride minicik normal kaka yaptı
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından
Eczaneden burun spreyi alabilirsiniz benimde bebeğim aynı burnu tıkanmış ti nefes alamıyordu eczane bize fizyolojik burun spreyi verdi iki gün kullandım nefes alması düzeldi ara arada kullanıyorum yani 
0 oy
(2,214 puan) tarafından
Sevgi panil yapma. Benim oglumda 37 gunluk gecen hafta hiriltidan goturdum. Zaturre dediler ust solunum yolu dediler ama kendi doktorumuz biseyi yok dedi. Serum fizyolojik ile burnunu duzenli yikama yaparak temizlememi soyledi. Calpol ve burun damlasi yazip gonderdi. Bende evde nebulizatore serum fizyolojik dokup hava verdim(tuzlu su oldugu icin zarari yok). Havadan sonrs mutlaka bebegini koluna yuzu koyun yatir, elini kubbe yap ve sirtina hafif hafif vur gaz cikarir gibi. Balgam varsa atacaktir. Eger atesi yok, beslenmesinde de sikinti yoksa panik olma. Eger bunlardan sonra hala oksuruk ve hirilti varsa doktora git. Ilk basta doktora git demedim cunku ben gittim direk yatis dediler 10 gun ama doktorumun dediklerini yaptim sukur 4 5 gunde gecti. Sen yine takip et ama.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (946 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 160 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 46 göst.
15 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeli_1 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 65 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

374,661 soru

11,206,544 cevap

34,509 kullanıcı

...