0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar ay nolur içimi ferahlatın sizde de oldumu böyle şeyler oğlum 3 yaşında yanımda uyuyor gece 5 civarı birden uyandı rüya gördü korkttu sandım uyur dedim ama uyumadı korkudan ağladı ve bişeyler olduğunu gördüğünü söyledi gösterdi oda 3 harfliler mi desem yani başka ne görür ki parmağıyla gösterdi duvardan duvara gözleriyle takip etti başka odalar geçtik orda da peşinden geldiler sanki eşim de bende çok korkttuk ilk defa böyle oldu çünkü her akşam mutlaka okurum uyandı 2 saat yatmadı sonra zar zor uyudu ama yatana kadar kaç kere okudum okumadığım dua kalmadı inşallah bi daha tekrarı olmaz Rabbim evlatlarımızı böyle şeylerden muhafaza etsin inşallah… 

12 Cevaplar

+1 oy
(90 puan) tarafından
Canım o gece terörü olabilir uykudan tam ayılamamış olabilir sen okumaya devam et 
(253 puan) tarafından
Bilmiyorum valla nedir ne değildir tek temennim tekrar olmaması
tarafından
Bende aynısını yazacaktım gece terörü olabilir dahada devam ederse doktora götürün canim
(14,476 puan) tarafından
Bence de gece terörü. Oğlum da uykudan uyandı zannediyoruz. Biseyler gosteriyo ediyo.ama aslında gerçekten uyanık değil.  Ağlamaya devam ediyordu. Işıkları açıp gerçekten uyandırdığımiz zaman geçiyordu ancak ağlaması. Biraz konuşup sarılıp tekrar uyutuyordum. Bir ara çok olmuştu. Sonra geçti sukur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kıyamam benim de beş yaşında oğlum var bazen korkar ağlar ama rüya gördüm der gecer
(253 puan) tarafından
Benimkide nadir korkar hatta nadir yani öyle kötü rüya görür ama dün geceki çok başkaydı
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Kız korkma kaç kere oldu benimkilere arada olur öyle şeyler normal 
(253 puan) tarafından
Naısl oldu korkmadınız mı hiç bişey mi görüyorlar onlarda
(12,477 puan) tarafından
Orda biri var diyordu benlm oğlum :) ilk de korktum tabi ama 1.2 olunca korkmadım artık
0 oy
tarafından
Dün gece benle bebegimde baya korktum resmen ödüm p.m karıştı o derece arka odada uyuduk kızımla nedense o odada birsey var eşimde kaç kez korktu o odadan durmadan sirkeyle silerim ama yok hep var artık korkmaya başladım:(
(1,794 puan) tarafından
Doğal sirke ile sil canım
tarafından
Peki neden hep öyle oluyor
(1,794 puan) tarafından
Canim şimdi ne desem bu varlıklar bizler gibi bizimle aynı evde de yaşıyorlar kötüleri wc banyo iyileri sen namaz kılsan arkanda saf tutar diye duydum kur-an okusan gelip dinlerler peygamberimiz okuyunca saf saf gelip dinlemişler
Biz her durumda Allahtan muhafaza için bol bol dua edeceğiz tedbirende wc ve banyoda çok oyalamayıp giriş çıkış dualarını okuyacağız özellikle wcde çıplak olmak çok tehlikeli diyor hocalar çocuklar daha temiz denk geliyor olabilirler bu bir dönem tabi büyüdükçe zihin kiri gormeyi engeller sen dualarını oku bakara suresi mutlaka evinde okunsun yada internetten aç üzerlik bitkisi defne yaprağı bunları tütsü gibi yak
tarafından
Bu eve 2 aydır taşındım ev baya bazen sıcak oluyor en serin oda orası arada bir gidip koltukta yatarız eşimle oda kendine serin bulduğu odada yatar diğer odalarda böyle durumla karşılaşmadık eşim kaç defa ter içinde yanıma geldi baya korkmuş şekilde bende dün yattim durmadan yatarım ilk defa dün öyle oldu uyanıyorum kendime gelip sakinlesiyorum bir daha aynisi hastaydım dua flnda okuyamiyordum sabah ezanı okundu kapıyı açtım içeri hava girsin diye sonra kızımla rahat rahat yattık kızım genelde koynumda yatmaz o gün koynumdan çıkmak istemiyordu bakara süresini aciyorum kur an okuyorum :(
(1,794 puan) tarafından
Sen iyi düşün canım Allaha sigin
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Bizde de olmuştu. Ayaktaydim anne arkandaki kim dedi. Kim oğlum dedim. Kapkara kocaman gözleri var ya diyor. O gün feleğim şaşmıştı :D çok şükür abdestsiz adım atmaz oldum bir daha da olmadı öyle bişey
(2,687 puan) tarafından
Ay bana ufak capli bi inme inerdi galiba o an
(2,110 puan) tarafından
Geldi zaten kız :D annem bizdeydi. Çocuğu almamla annenim yanına bir gidisim var :D
(2,687 puan) tarafından
Allah esirgesin canimm
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Kuzum tv de telefonda gorduklerinden çok etkileniyorlar bizimkide gece uyurken birden sicrıyor bocek var fln diyor 
0 oy
(3,173 puan) tarafından
Anlattığın tam olarak uyku terörü kuzum sakinleştirmeye calis dikkatini dagit 
0 oy
tarafından
Cinlerde insanlar gibi yaşıyor yiyor içiyor evleniyor imtihana tabi tutuluyor, çoğalıyor sadece görünmüyorlar, onlarlada ister istemez imtihan oluyoruz, geçmiş olsun bacım Allah evladına şifa versin 
0 oy
(2,595 puan) tarafından
Telefon falan bakıyor musun orada belki değişik şeyler görür robot gibi falan benim oğlum da öyle falan bazen bakar telefondan artı Bir de çocuğun falan karıncayla falan oynadı mı karınca ile oynarsa falan da o da karıncalar rüyasında falan girer
0 oy
(47 puan) tarafından
4 yaşındaki oglumda aynı şekilde gördü hoca muska yaptı çok şükür devamı gelmedi
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Çocuklar günahsız olduğu için algıları daha açık oluyor yani birşeylere denk gelmiş olabilr yada izlediği bir figur onun zihninde uykuyla karışık canlanmis olabilr 

Benim oğlum 4 yaşında hep belgesel bakıyoruz gece hastalandı yanimda yatarken elimi karnının üstüne koydum birden avaz avaz bagirark kendini yataktan attı ışığı falan yaktım benim oğlum dedim zor sakinleşti elimi yılan sanmış okudum bol bol ayet-el kursi korunma ayetleri okuyabilirsin 
0 oy
(67 puan) tarafından
TV den gördüğü şeylerden etkileniyorlar korkuyorlar bide alerji ilaçları zaditen felan gibi suruplarin bu şekilde gece terörü etksi var canm bı arkadaşımın kızı da böyle korkuyordu 4 yaşında alerji ilaçları kullanıyor Muş benim oğlum da kullanıyor doktor dedi gece terörü yapar olmadık şeyler görür çok tavsiye etmiyorum bu ilaclsri dedi arkadasa da söyledim bıraktı kullanmayı artık korkmuyor uyanmiyor dedi ilaç kullanıyorsanız dikkat edin ❤️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 289 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 725 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Beren92 (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 269 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozgecangursoybursa (10,567 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...