0 oy
551 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından

Dün görümceme gittik aramışlar eşimi bura gelin diye eve geldi aradılar gidelim mi dedi bende bilmem dedim kaç gündür evde oturuyor gezmeye gidelim bişey yapalım dedim hiç oralı olmadı neşe tekrar sordu gidelim mi diye bende bilmem dedim gitmesem ki dedi bende Sizinkilere bişey demem ben gidelim gitmeyelim diye kaynım almaya geldi bizi gittik oradayız 3tane küçük yeni yürümüş çocuk var kaynım kendi çocuğuna bakıyor diğer gorumcemin çocuğu biraz büyük o çaya pek yaklasmiyor diğer çocuğa bakan yok babası var içerde teli eline almış eşimle konuşuyor bişey gösteriyor çocuklarda bilirsiniz çayın üzerine gider onlerinde bardakları çocuk dökecek babasının umrunda bile değil bende o enişteye deli oluyorum onun yüzünden eşimle çok tartıştık kirizler falan geçirdik eşimle kaynim konuştu biraz düzeldi diyordum telin adamın içine düşecek dedimki cocuk çayı dökecek çocuğa bakın sonra bakın tele diye eve gelirken de dedimki bunun yüzünden çok tartıştık eskisine dönüyorsun onu görünce etrafını unutma orada bir o yok  dedim güzelce oda bana diyoki tartışacak yer arama adamın nesi var diye deli oldum tartışmaya kim diye bişey demedim yarın öbür gün çocuğumuz olunca da aynısı olursa karışmam dedim sustum o adamdan nasıl sogutabilim ne demek napmam lazım 

3 Cevaplar

0 oy
(9,652 puan) tarafından

Akrabalar sonuçta mutlaka aynı ortamalara giricekler soğutmak yerine eşine yaptığının doğru olmadığını soyleyebilirsin enişteyi uyarmasını söyleyebilirsin telefona bakiyolar diye  çocukla ilgilenmiyo  diye soğutmak saçma olur yetişkin insanlarsınız konuşarak dersin rahatsız olduğun yerleri.

tarafından
Kuzum nasilsin nasil oldunuz
(67 puan) tarafından
Çok rahatsız olduğum konular eniştesi zıt bı insan gezen sene aramızı bozacak dereceye geldi en basiti toplu foto cekiniyoruz eniştesi eşine sarılıyor eşime sarilmiyor esimde eniştesine sarılıyor bana sarilmiyor ayrıca daha 1haftalik evliyim dedim ben kimim  hayırdır diye oda eşim unuttum diyor insan eşini unutursa eniştesine sarılır mi
(9,652 puan) tarafından
Sahracim çok şükür düzeldik gibi haftasonu sabahtan yatana kadar ev hiç boş kalmadi  cuma akşamından başladı misafirler kaç kişi geldi gitti belli değil hal böyle olunca bizim kavga unutuldu bu gun tribide biraktık hamdolsun kuzum.. sen nasılsın çocuklar yarın okula başlıyo :)
tarafından
Masallah canim cok sevindim, evet herkes cantasini hazırlıyor ilk defa okula gidiyorlar sanki cok heyecanlılar :)
(9,652 puan) tarafından
Canım sen çocuklarını kreşe gönderdin mi kaç yaşında gittiler ilk ? Bu konuda çok celisiyorum kızım çok hevesli ama erken diye düşünüyorum ama zehrayla ömerle eşit ilgilenemiyorum ömer 2 3 gündür sürekli kucaktaydi inmek istemedi falan zehrayi çok aksattım buda daha bi dusunduruyo kuzum
tarafından
Iki büyüğünü gondermedim kres anaokuluna kucugumle birlikte 4 yasindayken subyan kursuna saat birden bese kadar, ayni binada ben Kur'an kerim dersi alıyorudum oda ayni sekilde okul öncesi iki yil gitti
(9,652 puan) tarafından
Nasıllar su an sa canım okuyabiliyorlar ki kuran
tarafından
Kızım subhaneke ihlas salavat kelime-i tevhid sehadet yemek duasi elif ba'yi öğrendi bir kac sayfa ileri gitti sezon bitti, yaz kursuna bu yil gondermek istiyorum bakalim canim, buyuk kızım biliyor Kur'ani oglumda yine ayni sekilde cuzde kaldi bu yaz oglanla kucuk kizi gondermek istiyorum
tarafından
Canim kizin cok ufak, senin gun boyu ilgilendigin bes dakika, kreste 7 saat verilen ilgiden daha iyidir
(9,652 puan) tarafından
Su an değil da canım eylül de tam 4 yaşında olucak bide oğlumda ozaman tam emekleme yürüme öğrenme zamanı ozaman daha mantıklı sanırım yada 5 yaş geçmi bilmiyorum bizim oturduğumuz yerde bide doğru düzgün kreş yok hepsi bakım evi gibi oturtup tv izletiyolarmis bugün yine konusu oldu kreşin canım com kararsizim burada tabi tekirdağ çok modernler ya sübyan okulu falan hiç yok bildiğim kadariyla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hic vaz geçmiyorlar, benimde kendi amcamin enistesi var, esimim yabanci hic arkadasi yoktur,benim kuzenlerim kendi kuzenleri ile arkadas, bu enistenin agzi cok bozuk,toplumda surekli karısından afedersiniz yaptığı işe kadar hep bahsediyor, esimde tam tersi, bende senin gibi biri nasil olur oyle biriyle samimi olur diyorum,aradimi konusma diyorum ama esim hala konusuyor vaz gecmiyor, Allah akil fikir versin ne diyelim 
(67 puan) tarafından
Canım geçen sene karısı gibi davranirdi eşim fotoğraf çekiniyorum enistesiyle sarılır bana sarilmazdi gizli saklı konuşurlar deli oluyorum kaynım konuşunca düzeldi dün yine ayni
0 oy
(515 puan) tarafından

Canım adamlar sohbet ye ediyor olabilir bu çocukların anası yok mu onlar baksın çocuklarına etrafımızda öle insanlar yok ama benim esimde kardeşimle kuzenlerimle falan sürekli oyun oynarlar ne deyim 

(67 puan) tarafından
Annesi mutfakta ev sahibi işi var diye sohbet ediyorlar mı nbiyorlar bilemeyiz de geride 3adam daha var

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 197 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayal34 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 273 göst.