0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar bebeğimin dünden beri hafif ateşi var 38 ye yakın bazen düşüyor bazen çıkıyor ve tek kolunda 5 6 tane kırmızı yuvarlaklar var korkmalimiyim yoksa bütün vucudda felan mi olurdu başka birsehmidir ya gotursemmi doktora 

5 Cevaplar

0 oy
(232 puan) tarafından
Kizlarrrrrrrrr. Bilej yokmu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post çıksın.  Bilgim yok maalesef 

Gecmis olsun
(232 puan) tarafından
Sağol canım umarım bilen çıkar
0 oy
(447 puan) tarafından
Döküntü hemen baslamaz. Ilk basta grip gibi olur ates öksürük burun akıntısıyla başlar gözler kızarır. Sonrasında döküntü baslar. Özellikle ilk boğazda ve kulak arkasında görülür sonrasında tüm vücuda yayılır. Bu bulgular varsa olabilir yoksa ates normal zararsız döküntü oluşturmuş olabilir gecmis olsun
(232 puan) tarafından
Canım ateşten önce vardı bir iki tane kolunda bugünde bacağında da tek tük acaba sivri mi dedim dünde ateşi vardı ama ateş düşürücü verince düştü yüksek değil çok vücudunda felna yok çok şükür acaba sivri felan bu kadar sokabilir mi teşekkür ederim cevap için
(447 puan) tarafından
Sivri tüm vücudu bile sokabilir ama içinizin rahat etmesi açısından doktora götürün yine de kızamık sadece döküntüyle olmuyor çünkü Öksürük ve gripte oluyor
(232 puan) tarafından
Yok canım grip değil çok şükür ilk başta kirmiziliklari gördüm bir kaç gündür var ondan dedim sivri mi diye sonra ateş oldu oda ateş düşürücü verince düştü çok şükür yüksek değil ozaman tek başına kırmızılıklar değildir dimi cogalirsa goturcem
(447 puan) tarafından
Hayır zaten önce kızarıklık baslamaz ates baslarmış bikac gün icinde kızarıklıklar baştan başlayıp vücuda yayılırmış. Doktorumuz bize deyatlı bir sekilde anlattı bende onun dedigini diyorum. Ama dedigim gibi baktınız artıyor bi doktora gösterin. Kızamık olsa 2 3 gün icinde vücuda yayılırmış
(232 puan) tarafından
Evet nettede öyle diyor canım kirmiziliklarin bir iki tanesini göreli bir kaç gün oluyor sivridir umarım ya
0 oy
(2,416 puan) tarafından
Tek tük de çıkar doktora götür canim
(232 puan) tarafından
Sadece kırmızılık mi olurki canım
0 oy
(9,462 puan) tarafından
Evet tüm vücutta döküntü olur

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 159 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anne1234 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 65 göst.
8 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hemdemm (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 620 göst.
7 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hemdemm (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde nehir2020 (875 puan) tarafından soruldu

397,006 soru

11,874,585 cevap

35,989 kullanıcı

...