+1 oy
586 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Kaynanami ne zaman görsem bana olan sinsi düşmanca kötü bakışlarını farkediyorum sizlerdede bu durumu yaşayan var mı?

16 Cevaplar

0 oy
(2,856 puan) tarafından
Yapamaz. Yaparsa olacakları biliyor. 
(2,856 puan) tarafından
Elbette hemde daha güzel olur. Ben sinirine ve çenesine sahip çikamayan bir insanım. Bu kötü bazen. Senin yöntemin eğer yaparsan daha iyi bana göre.
(79 puan) tarafından
Bnde oleyim patladimmii  tam patliyorum elim ayağım titriyor sinirden o yuzden böle Bi yöntem buldum
(2,856 puan) tarafından
Valla yaparsan çok güzel
(79 puan) tarafından
Yok ya aile apartmanı ama eşim gider Bn gitmem yanliz yakında cocuk olcak nasipse o zaman napcsm bilmiyorum görmek sevmek istediginde isim zor yuzunu görmek istemiyorum
(914 puan) tarafından
Bende keşke laf edebilasm o kdr haklıym eşim ne kdr hak versede brısey demez kolay kolay zaten hemen küser yaranamiyorum bir türlü Allah'tan gurbetteym her gtmemde dolup taşıp eve gelirim
-Reklam-
0 oy
(2,390 puan) tarafından

Kaynanası  kayinpederi görümcesi olmayan ben :D

(2,390 puan) tarafından
Neden .. gayet halinden memnun esim teyzeleri halalari dedesi var hiç kimsesi olmayıp yetimhanede de buyuyebilirdim diyor o daha zor Allah yardımcıları olsun
(49,838 puan) tarafından
orasi oyle ama annenin yerini tutar mi
(2,390 puan) tarafından
Hiç gormedigi tanımadığı için birsey hissedemiyor sadece tanımak isterdim diyor onun dışında birsey yok ona da yapılacak birsey yok halinden memnun tanıdıktan sonra bi kaza geçirip yada bi hastaliktan vefat etmesi onu daha çok etkilerdi
(49,838 puan) tarafından
esin sansli.buyumus o halde
(2,390 puan) tarafından
Komple sülale iyi onun ya çok şanslı gerçekten kimse kötülük düşünmez
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Hıc göz göze gelmedik rahmetliyle......
(49,838 puan) tarafından
ne kadar kalbin kötü ya kaynananin kotulugunden farkin yok iyi de olsa kötü de o anne . sen annesiz buyumek ister miydin biri senin annen icin boyle dusunse iyi mi
(15,864 puan) tarafından
Kız öyle demeee...
Eşim için çok zor bende diyorum keşke hayatta olsalardı cevremdekiler de diyor olmasın aman kafan rahat ama öyle olmuyor eşimin bı tarafı hep buruk hep yarım....
(79 puan) tarafından
Siz seviyorsunuz ve sevildiniz ondan kötü dusunmuyorsunuz bu konuda tartışmayalım lutfen insan içinde yasadiklarini kendi bilir
(49,838 puan) tarafından
dedim ya ne kadar kötü olursa olsun bir cocugun annesiz buyumesi çok kötü es açısından düşün
(79 puan) tarafından
Orasi ole Bn kendi açımdan konustum zaten
0 oy
(210 puan) tarafından
Hic karsilasmadim
(79 puan) tarafından
Şansa bak hayatta değildi herhalde
(210 puan) tarafından
Hahaha canlı kanlı hayatta
(79 puan) tarafından
Ee nasıl karşılaşma olmuo
(210 puan) tarafından
Siz yanlış anladiniz sanırım söyle diyeyim kaynanam istanbulda ben cerkezkoydeyim gittiğimde beni sever güler hersey8 bana danışır arkadaş gibiyiz şuana kadar kötü sinsi bir bakisi olmadi onu dedim hiç karşılaşmadım o tavrıyla bakışıyla demek istiyorum...
(79 puan) tarafından
Tamam şimdi oldu kusura bakmayın
0 oy
(6,620 puan) tarafından

Yok benim kaynana cici:happy: 

Onu genelde abimin karısı yapar beni çok severde :angel:

(49,838 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(8,854 puan) tarafından
Evet çok yasadim kaynım özelikle aşırı kötü bakardı öldürecek gibi birde kayınpederimde öyle çok defa bakmış 
(79 puan) tarafından
Ha işte kaynanada öle bakio kaynimdada var o huy
0 oy
(8 puan) tarafından
Bn yakaladım ve hep kavga ettik halada ederiz bu durumdada eşitledi hep kavga ederiz hwrgun istinadiz
(79 puan) tarafından
Olede çok yıpratıcı olur ya
0 oy
(3,685 puan) tarafından

Bende yakaladım Bi kaç kete sanki bunu nerden bulduk gibisinden bakiyo :D

(79 puan) tarafından
Nasil yani anlamadim
(3,685 puan) tarafından
Diyorum bizi begenmiyolar biz onlara gelin gelmişiz nelerine yetmiyo
(79 puan) tarafından
Ogullarindan kiskaniolar dengesizler hem evlendireyim derler hemde geleni begenmezler
(3,685 puan) tarafından
Onları kim beğeniyo ki
(79 puan) tarafından
Aynen mendeburlar
0 oy
(16,130 puan) tarafından
Yakalamışlığım var hemen yönünü çeviriyor anlamadım sanıyor 
(79 puan) tarafından
İyi o ceviriomus bnmki cevirmio arsiz
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Her zamannnnn hahahhaha bende iyice kudurtuyorum ikimizde birbirimizi sevmiyoruz brn onun bana yaptıklarını unutmuyorum buraya yazsam destan olur destan 

O da beni sülalesindeki tek açık ve üniversite bitirmiş olduğum için sevmiyor mal arıyor da kendine 
(79 puan) tarafından
Evet cahiller okumuslari cekemez zaten
(2,195 puan) tarafından
Aslında ilk başta her şey çok iyiydi kendi akrabalarından birisi aldatılmış gidip kadınları bulup dövmüş Bir de bunun videosunun fotoğrafını çekmiş ben de buna ne saçma yani o kadınları bulduğuna Ne oldu Videosunu çekti de ne oldu boşansın yani ne olacak dedim dönüp bana Bizim ailede boşanmak yasaktır dedi Ben de onun o zaman ağzının payını verdim Sen Allah Mısın sen deli misin sen kim oluyorsun diye O günden sonra böyle bir değişik oldu �yi de söyledim Belki de az söyledim
(79 puan) tarafından
Bnm yuvami yikiodu az kalsın ailem girdi araya
0 oy
tarafından
Yok valla tam tersi süzüyor iyimiyim kotumuyum diye
(79 puan) tarafından
Yani rahatsız edici boyuttami Peki bide suzcegine sorsa ya
tarafından
Hayır canım kötü anlamda değil ben kolay kolay biseyimi paylaşmam kayinvalidemde çok iyi bilir hep sorar oğlum seni üzmüyor dimi anlamında rahatsız olmuyorum yani merak ediyor
(79 puan) tarafından
O zaman iyiymis
0 oy
(996 puan) tarafından

Her kapısına dayandığımda dudağımdan öper benim canım bal kızım geldi der sıkı sıkı sarılır alnimdan öper iyiki benim kızımsın der hiç öyle kinle baktığını görmedim :D 

(1,043 puan) tarafından
Tövbe tövbe gerçek mi bu dudak öpmek
(79 puan) tarafından
Bnce değil anne bile kızının dudagindan opmez
(996 puan) tarafından
Valla gerçek kızlar anneminde dudağından da öperim . Öpüşmüyorum sadece öpüyorum :D önce 2 yanak sonra dudak sonra sıkı sıkı sarilma . Kendi annem neyse kaynanamda o benim için
0 oy
(1,797 puan) tarafından
Bende ona öyleyim ama çok da takmıyorum mesafe çok güzel bir duygu selamun aleyküm aleyküm selam nasilsindan öteye sohbetimiz yok dolayısıyla duyguları da beni ilgilendirmiyor 
(79 puan) tarafından
Bn selam bile vermem
0 oy
(3,630 puan) tarafından

Ayyy yok kiz gozlerimizin ici güler birbirimizi gorunce canim kaynisim<3

0 oy
(49,838 puan) tarafından
sinsi ve dusmanca degil iyidir kendisi ama gözü ve kulağı hep bizde ☺️
0 oy
(6,311 puan) tarafından
Görmedim ama görürsem vereceğim cevap bellidir.

Susan bir yapım yok ne bunu da bilirler zaten o yüzden rastlamadım belkide yapıyordur arkamdan ama dediğim gibi denk gelmedim çünkü gelirsem ben daha beter bakarım 
(79 puan) tarafından
Aynen ezdirmemek lazim kendimizi

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 345 göst.
0 oy
9 cevap 221 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,940 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde E&C (2,385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 369 göst.
28 Ocak 2022 Aile kategorisinde Zeynom_34 (5 puan) tarafından soruldu

397,247 soru

11,881,208 cevap

35,999 kullanıcı

...