+1 oy
1,844 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Eşim şu an asker bu işi bırakınca hayvancılıkla uğraşacak.bi yandan da güvenlik işi yapacak.bana devletten hibeye para çekmemi istedi ama devlet hibe vermiyor buna uygun düşük faizli kredi veriyor bende kredi çekmek istemiyorum.

Çünkü eşim beni aldattı daha önce zor kurtardım evliliğimizi Allahın izniyle. 

Gene başıma böyle birşey gelirse ortada borçla dertle bide çocukla kalmak istemiyorum. Bunu ona açık açık ifade ettim bana surat yapıyor konuşmuyor kötü davranıyor. Napıcan Bn Allah aşkına yoruldum artık :(

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çekme canım öyle yapıyorki çekesin sakın çekme
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bence çekme kızz  tamam hayat müşterek ancak daha önce yapmış olduğu hatalardan dolayı bence olmaz diyorum yaa borç içinde seni bırakır kaçarsa güvenme asla hemde

(2,159 puan) tarafından
Güvenim yok zerre yok oda bunun farkında kötü davranıyor bana her gün
tarafından
Davransın istediği kadar hem aldat hemde kredi çekmesini iste attığı kazıkkara saysın
(81 puan) tarafından
Sen onu umrsama oyle yapyiki sen onun isdediyini
(2,159 puan) tarafından
Allah yardımcım olsun :(
(81 puan) tarafından
Olsun sen ona tavr yap onu umrsamaya bak cocuklarnan iglen bak bakalim ne olacaq
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Emin ol yine aldatır bir yapan bidaha yapar neler görüyoruz yani sakın çekme kredi
(2,159 puan) tarafından
Aldatır biliyorum. Bana okadar kötü davranıyor ki çekmiycem dedim diye napcam bilmiyoeum
0 oy
tarafından
Bence daha önce öyle bi durum olmuşsa kesinlikle bu ise girme derimm . Affına sığınarak söylüyorum ama eş.eğe altın semer taksan eş.ek yine eş.ektir. ayni  hatayi yine tekrarlamiyacagi ne malûm.  Sende düşünmüşsün tekrar aynı olay tekrarlansa borçla harçla ortada kalırsın. Şu an empati yapıyorum ama allah korusun yerinde olsam yapmam öyle şey 
(2,159 puan) tarafından
Aynen bende krediyi çekmemeyi düşünüyorum. Çok kötü davranmaya başladı bana bu sebepten dolayı. Evlenirken bana kredi çekeceksin şartına bulunmadım dedim. Bana böyle davranmayı kes artık dedim. Napcam bu düşünceden onu nasıl baz geçirticem bilmiyorum
tarafından
Eşin kendini çok akıllı sanıyor heralde kuzum. Böyle birseye neden seni teşvik ediyor ki
(2,159 puan) tarafından
Bilmiyorum. Annene çektir krediyi dedim. Annesine kıyamıyor ona asla böyle Bi krediyi çektirmez. Ama benim üztüne düşüyor bu konuda :(
tarafından
Kendi çeksin madem
0 oy
(81 puan) tarafından
Dedini yapma kendisi kredi ceksin 
0 oy
(10 puan) tarafından
Sakin cekme canim birakir gider guvenme
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Davranırsa davransın sakın girme o hataya kendi çeksin 
0 oy
(404 puan) tarafından
Tabiiki çekme birak ne kadar surat yaparsa yapsin sende geleceğini düşünmek zorundasin kusura bakmasın
(2,159 puan) tarafından
Aynen yarın bir gün elimde çocukla okadar borçla ortada kalma ihtimalim var Allah korusun :(
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Çekme cn  sen pişman OLURSUN sonra 
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Sana kötü davranarak yıldırmaya çalışıyor. Seni ne kadar iterse itsin Allaha sığın.

Kredi çektirip ne halt yiyecegide belli olmaz senden alir baska kariya yedirir cok var boyle s.refsiz
(2,159 puan) tarafından
Evet çok haklısın. Sonra elimde çocukla o borcu ben ödemek zorunda kalacam Allah korusun Allahım esirgesin :(
(4,854 puan) tarafından
Aynen oyle birak tek basina ne yapiyorsa yapsin
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Sen ona daha kotu davran ozmn sakin oyle davraniyor diye kiredi cekme
0 oy
(2,931 puan) tarafından
İstedigi kdar surat yapsin sakin cekme. Kapi orda git napiyosan yap de ki kararliligini gorsun smdiden boyleyse Allah korusun gelecegini dusunmen gerek
(2,159 puan) tarafından
Tabi ya. Beni ***** yerine koyuyor resmen. Zerre güvenmediğimi biliyor gitsin anasına çektirsin kredi
(2,931 puan) tarafından
Aynen oyle sen bana güven verdinmi de benden kredi istiyosun de utanacagina bide kötü mu davraniyo
(2,159 puan) tarafından
Tabi ya kötü davranıyor bide. Güven konusu açılınca ben sana şerefim üstüne yemin verdim diyor. Ama ben inanmıyorum ona gitti artık güven. Dışarı gitsek kadın garson kadın Bi yetkili bişey olsun kadınların ağzına düşecek sanırsın. Allahım ben napcam ya:(
Bşd ebunu bnim yanımda yapıyor
(2,931 puan) tarafından
Gozlerin hiç öyle demiyo ama deseydinn ***** yaa mahcup olacağı yerde bi de üste çıkıyo
0 oy
tarafından
Tabi ki de çekme o zaman garanti altina aliyosn kendini

Neden kendi cekmiyo
(2,159 puan) tarafından
Kim aklına soktuysa biri aklına bişey sokmuş. Sigortasız ev hanımlarına devlet hibe para veriyormuş. Para alıyorsun karşılığını ödemiyorsun. Ama gerçekte öyle bişey yok araştırdım. Devlet bu konuda bankaların önünü açmış düşük faizli kredi veriyor.
0 oy
(636 puan) tarafından
Cektığin parayı karı kızla yerse de hiç şasirmam. Sonra çok dövünürsün canım ben sana söyliyim. Bir kere yapan bir daha yapar.
(2,159 puan) tarafından
Çok haklısın bu konuda ona zerre güvenim yok. Başıma gelecek olan şeyler okadar açık ve net orta da ki utanmadan kredi diyor.
(636 puan) tarafından
Sakın ama sakın aman diyim televizyonlarda neler izliyoruz valla dünyanın civisi çıkmış durumda. Yapar eder sonra cekmeseydin ben mi zorladim kredi icin sen imza attın cektin der
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çekme canım hayvancılık sektörü çok riskli ve zor Bi sektör ufacık Bi hastalık tüm ahırı kırıp geçirebilir geçen sene 35 TL ye alınan en basit ilaç bu gün 65 TL olmuş. Bunun yemi var ilacı var aşısı var. Altından kalkamazsın. 
0 oy
(94 puan) tarafından
Çekme boşver seni düşünse o ek iş yapsin
0 oy
tarafından
ben olsam aldatmasa dahi cekmezdim sen diosunki bi de aldatmış sakın ola çekme ileride ne olacağı belli mı değil sen de ona surat yap kız zorla kredi cektirmeye çalışıyor baksana trip atarak
(2,159 puan) tarafından
Evet zorla çektirmeye çalışıyor. borçla dertle ortalarda koyacak beni diye çok korkuyorum. Bi mağza ya gidiyoruz kadın yetkilinin ağzına düşecek garson kadının ağzına düşecek resmen bide bnim yanımda yapıyor bunları çok zoruma gidiyor nasıl güvenebilirsin ki böyle Bi insana. Resmen hayatımın içine sıçtım kendim
tarafından
kaç tane çocuğun var ve kaç yıllık evlisin
bak canım bir hata edip evlenmissin bu adamla (gerçi nereden bilecektin ki böyle biri olduğunu)
yine bir hata edip aldatmasına rağmen affetmessin (insan yaşamadan bilmez tabii ama asla affedilmmeli ihanet bence)
gözü dışarda sadakatsiz her an tekrar aldatabilir terk edebilir tetikte ol
bütün bunların üstüne bir hata daha yapıp kredi çekme annesine cektirmiyor çünkü annesine kiyamiyor demi ama sana çektirip ortada birakabilir vicdani sizlamaz peki ya annesine öyle mi değil
bütün bunlarbunları olc bic tart sen kredi cektin diye sana iyi olacak veya seni bir daha aldatmayacak gözünü senden başkasına cevirmeyecek diye birşey mi var yokk
ne malum o parayla dediği işi yapacağı yapsa bile senin istediğin gibi biri olmayacak yine hep şüpheyle yasayacaksin ve bu defa bin kat pişmanlık cekeceksin madem evlendim madem affettim ne diye kredi cektim diye elini kolunu bağlama
(2,159 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun güzel güzel de yazmışsın. Evet gerçekten de öyle kredi çeksem bile asla bnim istediğim gibi birisi olmıycak. Sadakati olmasına garantim asla yok. Bni ortada bırakmamasına da garantim yok. Şu an hamileyim ve ilerde elimde çocukla başımda borçla ortada kalma ihtimalim açık seçik Ortada.annesine kıyamıyor kredi için ama bana kıyıypr beni sevmiyor sevse aldatmaz dı zaten. Allahım yardımcım olsun :(
tarafından
Allah senden de razı olsun akıllı bi kadınsın asla kendinden taviz verme o trip mi atıyor sen de at ki bi afallasin
0 oy
(747 puan) tarafından
En dogrusunu yapıyorsun böyle insana güven olmaz bırak istediği kadar surat yapsın çekme.
0 oy
tarafından
cekecehin kredi yuksek mevlaysa cekme canim ... ama az biseyse cek .. siz birbirinize omur boyu boyle mi olacaksiniz boyle omur git.wzki sen guvenmesen o kotu davransa sonunun bu sekilde gitmez yani ......
0 oy
tarafından
Çekme cnm daha önce başına gelmiş bu sefer hem borç hem çocuk Allah göstermesin ortada kalırsınız 

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,431 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde Lilium89 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 808 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 486 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 901 göst.