0 oy
5,974 göst.
Aile kategorisinde (851 puan) tarafından
Soru başlıkta isterseniz resimleri atarim

48 Cevaplar

0 oy
(851 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap

Sildim resimleri bakalım akşam gelsin size duruma gore haber veririm 

image

image

image

image

(851 puan) tarafından
Ayrılıyoruz kovdum evden dün akşam kendisi söyledi boşanalım diye sabah ta bisi olmamış gibi davranmaya devam etti sanki normal Mis gibi kahvaltı hazırla bana diyo iyice sınır etti beni bende üstünü giyin daha gelme eve dedim bakalım akşam Gelcekmi ablasida gelmiş sen dik işi ne dikcem ya s a la k miyim ben verdiğim emeklere yazik
(25,224 puan) tarafından
Allahın cezası zaten herşey ortadaydı pollyanacılık oynamaya gerek yok canım yanlışlık olmuştur falan diye. Boyu posu devrilsin sürüm sürüm sürünsün
tarafından
defolsun gtsn  yaaa yussuz adam musveddesi iyce sogudum bu erkek milltinden ya
(311 puan) tarafından
Hangi program adı ne
(1,491 puan) tarafından
Recevey silinen resimleri geri yükle yaz play store ye çıkıyor bi dunya program
-Reklam-
+1 oy
(849 puan) tarafından
Bence sitelere yay bu fotoğrafları ben olsam öyle yapardım alcaklar assaliklar 
(12,851 puan) tarafından
Tam da aklımdan geçen buydu
(1,755 puan) tarafından
Bende oyle dedimmmmmm o kadina o yakisir en guzeli o evli erkeklerle yatib kalkan diyeee
0 oy
(24 puan) tarafından
Sorman gerekir bu kim diye 
(851 puan) tarafından
Işe gitti gelsin sorcam
(24 puan) tarafından
Telefonunu kurcala önce yada bişey bulursan bahane üretmesine izin vermeden elinde kanıtın olur
(851 puan) tarafından
Var zaten resimleri çektim kendi telimde
0 oy
tarafından
Valla sorarmm canım kim bu diye ilk rehverne watsaba bkrm böyle biri varmı diye
(851 puan) tarafından
O kadar vaktim olmadi bakamadım ki ama gelince sorucam
tarafından
Bide bak watsaptn gelen resim mi diye  hani dosyalar ayrılıyor ya ekran görüntüsü  watsap dan gelenler VS diye
0 oy
tarafından
cnim ben nisanli iken esimin flasinda eski sevgilisinin resmini bulmustum cok bozuldum sordum herseyi unuttum filan dedi konuyu oyle kapatmistim sor bakalim kimin resmi ne isi var telefonda yargisiz infaz yapma 
(851 puan) tarafından
Açıkta var normalde attım zaten resimleri cnm
tarafından
gorunmuyor kuzum resimler sildun sanirim geri
(851 puan) tarafından
Ewet sildim cnm
tarafından
cok aciksa resimler eger gormedim icin birsey diyemem esime hesap sorarim ne bu resimler filan diye
(851 puan) tarafından
Hem açık var hemde normal resim var cnm ikiside var yani
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Önce sorarım baktım yalan konuşuyor kavga çıkartırım ve boşanmayla tehdit ederim .senin başına mı geldi yoksa canim
(3,078 puan) tarafından
Ohaaa bune yaa .Yuh ya yuh gerçekten .nasıl karısına böyle birsey yapabilir
(851 puan) tarafından
Bi bilsem açık kadınlardan hoşlanıyorum madem ben kapanık diye niye yirtindin
(3,078 puan) tarafından
Al iste görende çok dürüst birisi sanacak .hayır anlamıyorum insan helâli varken nasıl harama bakabilir ne var anlamıyorum. Bunu bile bile yapan kadında okadar çok var ki
(851 puan) tarafından
Nerde o dürüstlük ben çoktandır goremiyorum
(3,078 puan) tarafından
Çok üzüldüm inan canım ya kadınlık gururu kırılıyor insanın ama onlar bunu anlamıyor. Nasıl yapabiliyorlar anlam veremiyorum
0 oy
(6,053 puan) tarafından
kafasını kirarim
(851 puan) tarafından
Gelsin bakalım ne açıklama yapicak
(6,053 puan) tarafından
umarim bi açıklaması wardir
(851 puan) tarafından
Inşallah cnm
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Yani sormak lazım bı arkadai göndermiş olabilir bir çok sebep olabilir ama eğer ki kendi indirip bakmış millete bakmak için indirmisse mezara telefonla beraber gömerim 

Bu arada fotonun nerden geldiğine bak ayrıntılardan indirilmiş mi WhatsApp tan mi gelmiş görürsün 
(851 puan) tarafından
Kız resim bildiğin açıkta dur atcam resimi bakın bi
(3,446 puan) tarafından
Tamam bak fotolardan resme tıkladığında ayrıntılar kısmına gir orda bak ne yazıyor
(851 puan) tarafından
Tmm gelsin bi anlaşılır hepsi
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Canım e postan varmi varsa kendi telefonundada esinin telefonundada ayni epostayi onayla cektigi fotograflar yükledigi uygulamalar yaptigi hersey e postadan senin telefonuna gelir. Benim öyleydi esim askerdeyken cektigi fotograflar yaptigi hersey banada geliyordu 
(851 puan) tarafından
Aaa bak hiç aklıma gelmedi saol cnm yaparim
(2,765 puan) tarafından
Whatsup web diye birsey var whatsupta onuda etkinlestir mesajlarinida takip et bakalim sana yalan söyleyemesin
(851 puan) tarafından
Biliyom cnm onu yaptım bi ara bisi yoktu ama yine yapicam
0 oy
(314 puan) tarafından
Ne denir bilemedim ama bu erkekler neden boyle anlamıyorum karın var onla yetin işte be adam
(851 puan) tarafından
Nankör nankor
0 oy
(8,207 puan) tarafından
Sorarım bu kım dıye mutlaka bı acıklaması vardır.ve ınanırım da bıraz mızıklanırım mutlaka söylenirim ama olay cıkarmam.yapan kendi şerefinden kaybeder beni kaybeder 
(851 puan) tarafından
Bende öyle sak8n hir şekilde sormayı düşünüyorum ama kendimi nasıl durduran bilmiyom
(8,207 puan) tarafından
Canım sakınlıgını mutlaka koru eger sert cıkarsan elıne koz verırsın kızarak bagırarak ustunu kapatmaya calısır erkek dedıgın boyle.Soylede yapabılırsın bunu baskası yasamıs gibi anlatabılırsın.bı haber okudum kadın kocasının telınde yakalamıs sunu yapmıs ben olsam bunu bunu yaparım de tepkısını ölç sonra bak bakalım fotolar duracakmı sılerse de al fotoları goster ama onemlı olan bundan sonra napacagın gitmeyeceksen hıc onemı yok yaptıklarının kuzum bı sure küs kalırsınız olaylar kaldıgı yerden devam edebılır
(851 puan) tarafından
Cnm ben fala pek inanmam ama fal batırdım tarot falı ve yaşadıklarımın hepsi tektek çıktı ve eşimin beni aldattığı gözünün dışarda olduğu ve üstüne bu resimi bulunca bende ipler koptu kafam çok karisik
0 oy
(782 puan) tarafından
Kiz o resimler ne tovbe yarabbi nasil cesaret edip de telefonda sakliyor hayret bende sevgiliyken bi kadin gordum kadin kapali ama alt tarafi sort falan vardi baktim kim bu dedim arkadasin alacak benden dedi sonra ogrendim arastirdim gercekten arkadasinin mis bende dedim bidaha sakin olmasin sen niye sakliyosun yarin bir gunde o senin aciklarini saklar diyemi dedim o gun den sonra gormedim sukurler olsun muhtemelen sanada baskasinin diyecektir ama once bir arastir konustuk tan sonra ne diycek cok merak ediyorum 
(851 puan) tarafından
Inkar eeedicek cnm hep öyle yapiyo usta cikiyo cunki ama güvenim hiç yok ona beynimde bitti yani sadace çocuklarımın babası bnm için o kadar
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Hesabını sor bence canım elinde kanıtları da var hatta kendi telefonundan onun telefonunu çekseydin. Ekranında bu resimleri varken yani. Hayır bende öyle resimler yok diyemez. Hatta telefonuna ne zaman göndrilmiş vs fotoğrafı açıp üç noktadan detaylara girip bak. Gün tarih saat yazıyor orada. Onları da çek. Delil olarak elinde olur. Ne olur ne olmaz inkar edebilir 
(851 puan) tarafından
Inkar edicek zaten bu bi kesin ztaen ama güvenim bitti yanii
0 oy
(181 puan) tarafından
Ben bişey diyemem galiba. Sabah akşam ağlarım. 
(851 puan) tarafından
Kız ne ağlıcam boşarım olur biter degmezki giz yasima
(181 puan) tarafından
O kadar güçlü olamam ki. Ben de bosarim ama sakinleşmem uzun sürer.
Rabbim şeytana uydurmasin. Eşim yapmaz öyle şey. Yani inşallah yapmaz
(851 puan) tarafından
Allah huzurunu daim etsin cnm her erkek bi değil ko
(181 puan) tarafından
Ya canım babasına çektiyse yapar. 60 yaşına merdiven dayadı. Daha hâlâ kadına kıza gidiyor. Allah'tan prostat olmuş da gidemiyor :))
0 oy
(667 puan) tarafından
Bi arkadasi, gondermise benzemiyor canim cunku birden fazla,resim var basta normal muhabbet edilmis resimlerin iceriginden sonradan acik mevzulara girilmis gibi duruyor. Aksam geldiginde olay cikar canim iki cocuklu evli bi adam ne isi var da konusmus kizin ahim sahim bi goruntusu de yok gayet siradan bi kiz resmen doyumsuzluktan baska bisey degil
(851 puan) tarafından
Aynen cnm ah bi gelse ah
0 oy
tarafından
Mümkün değil bir daha eşimi affetmem ve cidden ne pahasına olursa olsun bu işi bitiririm gerçektende 
(851 puan) tarafından
Bakalım sonuç ne olucak cnm bi konuşim ne b o k olduğu anlasilir
0 oy
tarafından
once telefonunu kırarım sonrada onu  kalbini 
0 oy
tarafından
Ben kadin resmi bulursam bunu netten milletin oyle acik fotosu olsa teli kirarim kafasında haaa bide whatsapp yada herhangi bi sosyal medyadan bir kadindan boyle pozlar gelirse o zaman onu rezil ederim Allah gostermesinde 

Ayrilirim yani ben toparlayamam çünkü 
0 oy
tarafından
Istaqramda yazistigini gorup telefonunu aldim sakladim sabah ise giderken nerde telefonum dedi bende gozunun onunde kirdim telefonu duvara atdim oda arsizca goturup tamire goturdu tamir edemediler 2 ay telefon kullanmadi nasil dayandi anlamadim telefonsuz sonra kendim zorla telefon aldirdim kendisine cunki iletisim kuramiyordum 
0 oy
(266 puan) tarafından
Valahii o resimleri gordugum gibi isyerine gitmemk icin zor tutardim kendimi aksam gelince buyuk kiyamett kopulacak 1 kere yapan 5 kerede yapar

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 359 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Filiz.aras1213 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 930 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
76 cevap 2,362 göst.
13 Ekim 2018 Aile kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 939 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...