0 oy
494 göst.
Aile kategorisinde (851 puan) tarafından

image

bu adam beni bitirdi daha nasıl depresyonda olmim ki ömrümü verdim iki çocuk ve 9 yıl yazıklar olsun yazık çok yazık gerçekten şimdi gelmiş gönlümü almaya çalışıyo bitirdim seni istemiyorum boşanmam diyom mal mal bakıp yüzsüz bir şekilde guluyo bana sarılmaya çalışıyo aklı sıra ama bu 3 oldu ben ***** değilim 

3 Cevaplar

0 oy
(2,266 puan) tarafından
Eve almasaydın keşke kitleseydin kapıyı alışmış kudurmuştan  beter diye boluna dememişler affedcn diye umursamıyor 
(851 puan) tarafından
Yok resti çektim gelip şaka felen yapiyo ama yüz yok ona böyle olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arsız ahlaksız pislikkk utanmaz 
(851 puan) tarafından
Aynen hepsini fazlasıyla hakediyo
0 oy
tarafından
Kimmiş o kadın sordun mu 
(851 puan) tarafından
Sordum gruptan attılar dedi ve bende yedim heh başlarım grubuna bana gelse böyle bir resim dedim gruptan sen benm ağzıma s i c a rsin dedim sesi çıkmadı üste çıkmaya çalışıyo *****
tarafından
Tabi tabi grup zaten kızın vücudunu yüzünü falan atıyordu aynı resmi gruba attır bu resmi gruba kim atmıştı yazsın bakalım ne diyecekler ne grubu bu
(851 puan) tarafından
Valla bi bilsem ne grubu olduğunu artık biktim ya valla bak biktim
tarafından
Yüz verme muhattap olma sürünsün telefonu karıştır imkanın olursa kızın nosu vardır mutlaka wp den resimlere bak bulursun belki erkek ismiyle yazmıştır
(851 puan) tarafından
Kız o çoktan temizledi teli ooo senden benden kurnaz bide tele nasıl gelmiş bilmiyom diyo şimdi allahım ya bu nasil bir sınavdır az önce yine tartıştık gitti aradım nerdesin dedim bufedeymis napiyon orda dedim sanane dedi b o k içsin inşallah ne zmn gelcen diyom kafama göre belki gelmem diyo valla yordu bu beni ya kaza yaparda elime kalır inşallah bana cektirdiklerini misliyle odetim ona

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 218 göst.
0 oy
3 cevap 143 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu